Jump to content

Sun Sun 1200 Με Δισκους


coolmind

Recommended Posts

Θεωρείς ότι η ίδια πληροφορία υπάρχει τώρα με το διαδίκτυο και τότε; Την έζησες εκείνη την εποχή... και το λες;

Γιατί ΔΕΝ πας καλύτερα μια βόλτα σε αυτά τα pet-shop που αναφέρουν καθημερινά διάφορα μέλη στα forum... για την παραπλάνηση που τους κάνουν;

Κουραστικό καταντάει άλλο πράγμα... και γι' αυτό έχει μιλήσει ο Αϊνστάιν.-

Θα επρεπε λοιπον να τα παιρνεις υποψην αυτα που ειπε ο Αινσταιν αφου τα γνωριζεις κιολας και να σκεφτεσαι καλα πριν γραψεις κατι. Εγω σε αλλο ποστ εχω μιλησει ΤΕΚΜΗΡΙΩΜΕΝΑ και οχι με παραμυθια που μου ελεγε ο παππους μου. Εχω παει στα περισσοτερα μαγαζια.. αν οχι σε ολα και ειμαι στα περισσοτερα ποστ που γραφονται τετοια και ημουν ισως ο ΜΟΝΟΣ μεσα στο φορουμ που ηρθε και ερχεται σε αντιπαραθεση με μαγαζια. Οποτε ξαναλεω...... ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΔΕ ΔΕΧΟΜΑΙ. 

Link to comment
Share on other sites

Μισή απάντηση έδωσες... αποφεύγοντας το ερώτημα.

Εμένα ΔΕΝ μου τα είπε ο παππούς μου... τα έζησα.-

Link to comment
Share on other sites

Παλαια ηθελε πολυυυυ κουβεντα για να παρεις γνωση,απο αυτους που την ειχαν,καμια σχεση με το τωρα.Μας εφερνε κανενας φιλος η θειος απο το αμερικα κανενα ατλαντα με ψαρια και ουτε ευαγγελιο δεν φιλαγαμε ετσι.Και απειρα λαθη σε στησιματα,υλικα,χαλικακι απο παραλια,αστα να πανε.Η αληθεια ειναι οτι τωρα υπαρχει πληροφορια αλλα θελει φιλτραρισμα γιατι κυκλοφορουν και μπαρουφες περιοπης,γιαυτο ναι μεν διαβαζω αλλα καλυτερα καποιος με γνωσεις και πειρα με σαρκα και οστα.οι Ελληνες ειμαστε του χουφτωματος με την ευρητερη ενοια,μας αρεσει η επαφη, θελουμε να ξερουμε με ποιον μιλαμε και προτιμουμε το απο κοντα.

3)Τα δυο μεγαλα ζευγαρια που εφερε ο κος Ζαχαροπουλος τα οποια τα ειδα πολλες φορες πριν φυγουν απο το καταστημα για το ενυδρειο του ιδιοκτητη τους,σε αυτα αναφερομαι.

5)Αθηνα κεντρο.

 

Link to comment
Share on other sites

Μισή απάντηση έδωσες... αποφεύγοντας το ερώτημα.

Εμένα ΔΕΝ μου τα είπε ο παππούς μου... τα έζησα.-

Προφανως και δεν υπαρχουν τα ιδια τοτε και τωρα, δεν ειπα αυτο, για να σου απαντησω κιολας, δεν ηθελα να το αποφυγω απλα θεωρησα οτι ειναι προφανες. Τελοσπαντων, δυστυχως ανουσια συζητηση. Οχι γιατι δεν θα βγαλουμε ακρη αλλα γιατι εχουμε διαφορετικες αποψεις. Μου λες οτι εζησες μια εποχη που σου απεκρυβαν πληροφοριες με σκοπο και οχι απο αγνοια. Αυτο εχω καταλαβει και επαναλαμβανω για πολλοστη φορα οτι ειναι αλλο τα πετ σοπ να θελουν να πουλησουν και να το κανουν με ''ασχημο'' τροπο και αλλο αυτο που λες, οτι μερικοι ηξεραν και το κρατουσαν για τη παρτη τους. Ελπιζω να καταλαβες το τροπο σκεψης μου.

Link to comment
Share on other sites

Παλαια ηθελε πολυυυυ κουβεντα για να παρεις γνωση,απο αυτους που την ειχαν,καμια σχεση με το τωρα.Μας εφερνε κανενας φιλος η θειος απο το αμερικα κανενα ατλαντα με ψαρια και ουτε ευαγγελιο δεν φιλαγαμε ετσι.Και απειρα λαθη σε στησιματα,υλικα,χαλικακι απο παραλια,αστα να πανε.Η αληθεια ειναι οτι τωρα υπαρχει πληροφορια αλλα θελει φιλτραρισμα γιατι κυκλοφορουν και μπαρουφες περιοπης,γιαυτο ναι μεν διαβαζω αλλα καλυτερα καποιος με γνωσεις και πειρα με σαρκα και οστα.οι Ελληνες ειμαστε του χουφτωματος με την ευρητερη ενοια,μας αρεσει η επαφη, θελουμε να ξερουμε με ποιον μιλαμε και προτιμουμε το απο κοντα.

3)Τα δυο μεγαλα ζευγαρια που εφερε ο κος Ζαχαροπουλος τα οποια τα ειδα πολλες φορες πριν φυγουν απο το καταστημα για το ενυδρειο του ιδιοκτητη τους,σε αυτα αναφερομαι.

5)Αθηνα κεντρο.

 

 

Εγω πάντως θα αποφύγω να τον εκθέσω περισσότερο... και μάλιστα δημόσια.

ΑΝ ποτέ βρεθούμε σε κάποια συνάντηση... το κουβεντιάζουμε.-

Link to comment
Share on other sites

Μικρα ειναι αλλα δεν το γνωριζω ακριβως,οταν τα πηρα ηταν 8cm διαμετρο..

Link to comment
Share on other sites

Σου ευχομαι να τα δεις πιατελες!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σου ευχομαι να τα δεις πιατελες!

Σε ευχαριστώ για την πολύ ωραία ευχη. :bigemo_harabe_net-122:

Link to comment
Share on other sites

Ανέφερες πιο πάνω ότι δούλευες σε pet-shop... εντυπωσιάζομαι από την επιλογή των ψαριών που έχεις κάνει.

Τά'ι'ζε του "σκοτωμού"... αν και ΔΕΝ θεωρώ ότι θα καταφέρεις να αναστρέψεις τα γεγονότα... παρά μόνο ΙΣΩΣ σε όγκο.-

Link to comment
Share on other sites

Εγω πάντως θα αποφύγω να τον εκθέσω περισσότερο... και μάλιστα δημόσια.

ΑΝ ποτέ βρεθούμε σε κάποια συνάντηση... το κουβεντιάζουμε.-

Θα ηθελα να γινεις ποιο συγκεκριμενος σε οτι εχει να κανει με το ατομο που εσυ αναφερεσαι γιατι διαβαζει πολυς κοσμος το φορουμ και δεν κανει να αφηνεις υπονοουμενα.

 

Ανέφερες πιο πάνω ότι δούλευες σε pet-shop... εντυπωσιάζομαι από την επιλογή των ψαριών που έχεις κάνει.

Τά'ι'ζε του "σκοτωμού"... αν και ΔΕΝ θεωρώ ότι θα καταφέρεις να αναστρέψεις τα γεγονότα... παρά μόνο ΙΣΩΣ σε όγκο.-

Γιατι με την εμπειρια σου τι νομιζεις οτι μπορει να συμβει,εκτος απο το να μεγαλωσουν σωστα;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Κανενα νεο απο το ενυδρειο σου φιλε;

Link to comment
Share on other sites

Ομορφο στησιμο μ αρεσεις!keep wolking! :bigemo_harabe_net-117:

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω και τους δυο,καλα παμε,σιγα σιγα θα αρχισω να δινω τα μεγαλα για να μεινουν τα santarem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εχω αρκετες ημερες να ανεβασω φωτογραφιες απο του κατοικους του ενυδρειου και ειναι ωρα για καινουργιες για να υπαρχει και μια πορεια.

Ο ενας ο οποιος ειναι ο μελλοντικος αρχηγος εχει αρχισει και παιρνει πολυ σε ογκο οπως θα δειτε και στις φωτογραφιες και η αληθεια ειναι οτι με εχει τρελανει.

Ολα τα ψαρια εχουν παρει και αλλαζουν συνεχεια.

 

post-58341-0-57742800-1431375685_thumb.jpg

post-58341-0-29155300-1431375703_thumb.jpg

post-58341-0-46414700-1431375721_thumb.jpg

post-58341-0-13513500-1431375733_thumb.jpg

post-58341-0-90047900-1431375742_thumb.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αλλα δεν μου κανουν εντυπωση οι δισκοι, τα cd...

To ansictrus? ειναι τρομερο ποιο ειδος ειναι ?

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αλλα δεν μου κανουν εντυπωση οι δισκοι, τα cd...

To ansictrus? ειναι τρομερο ποιο ειδος ειναι ?

Γουστα ειναι αυτα,σε αλλους αρεσουν οι χρωματιστοι και σε αλλους οι ασ πουμε αγριοι,ο pleco ειναι soniae L137.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφο και εντυπωσιακό!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γουστα ειναι αυτα,σε αλλους αρεσουν οι χρωματιστοι και σε αλλους οι ασ πουμε αγριοι,ο pleco ειναι soniae L137.

 

Οκ thanks.

Link to comment
Share on other sites

Ο δισκος της πρωτης φωτογραφιας ειναι αγριος?

Link to comment
Share on other sites

Ο δισκος της πρωτης φωτογραφιας ειναι αγριος?

 

Μπορει να ειναι f1,ειναι αγορασμενος απο τον ιγνατιο την τελευταια φορα που εφερε cuipeua.

 

Ψαρούκλες λέμε!!!

 

Σε ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...