Jump to content

πλακοστομοι-φυτα


Recommended Posts

Καλησπερα παιδια και χρονια πολλα! Ερωτηση.. υπαρχει περιπτωση οι δυο πλακοστομοι να ειναι οι υπαιτιοι για το φαγωμα φυτων και την εμφανιση τρυπων σε φυλλα?

Υ.Γ..τα υπολοιπα ψαρια ειναι σκαλαρια.

Link to comment
Share on other sites

Einai siγουρο οτι αυτοι οι δυο την καναναι τι δουλεια.Οστοσο κσλο ειναι να περιμενουμε και καπια αλλη γνωμη

Φιλικα Στρατος!! :bowdown::thumbup::D;)

Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ πιθανόν να φταίνε οι πλεκόστομοι... Τι πλέκο έχεις?

Link to comment
Share on other sites

Αν τα σκαλάρια που έχεις είναι αγγελόψαρα τότε είναι σίγουρο ότι την δουλειά με τα φυτά στην έκαναν οι πλεκόστομοι.

Link to comment
Share on other sites

οι πλεκοστομοι σιγουρα αν εχουν και τα φυτα πλατυ φυλλο.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω πλεκόστομους, αλλά έχω δύο αγγελόψαρα και τα έχω πιάσει αρκετές φορές να τσιμπολογούν τα φυτά.

Καλή Ανάσταση και Καλό Πάσχα σε όλους

umb

:bowdown:

Link to comment
Share on other sites

δύο αγγελόψαρα και τα έχω πιάσει αρκετές φορές να τσιμπολογούν τα φυτά.

δεν τα τρωνε...απλα τρωνε την αλγη που εχουν πανω τους τα φυτα σου......(οταν πεινανε γινονται πολυ καλα αλγοφαγα..)καλο πασχα φιλε μου.
Link to comment
Share on other sites

δεν τα τρωνε...απλα τρωνε την αλγη που εχουν πανω τους τα φυτα σου......(οταν πεινανε γινονται πολυ καλα αλγοφαγα..)καλο πασχα φιλε μου.

Ίσως να είναι και αυτό, αλλά εγώ τα έχω δεί πολλές φορές να μου τσιμπάνε τα φυτά. Καλή ανάσταση παιδιά.

Link to comment
Share on other sites

παιδια το ειδος τους δεν το ξερω, παντως ειναι οι κλασικοι που πωλουνται στα πετσοπαδικα.Η αληθεια ειναι οτι αρεσκονται κυριως στα πλατυφυλλα! Χρονια πολλα σε ολους παιδια και οφειλω να πω οτι χαιρομαι πολυ που ειμαι μελος της παρεας! Χρονια πολλα!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...