Jump to content

Τι ψαρια????


Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους.Το ενυδρειο εστρωσε επιτελους.....εχω ηδη μεσα δυο αγγελοψαρα και δυο καρχαριακια(τα ασημενια πιο πολυ για σαρδελες μοιαζουν!!!!! :thumbup:

Τι αλλα ειδη θα μπορουσα να βαλω???Θελω κατι με χρωμα και κινητικοτητα....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.Το ενυδρειο εστρωσε επιτελους.....εχω ηδη μεσα δυο αγγελοψαρα και δυο καρχαριακια(τα ασημενια πιο πολυ για σαρδελες μοιαζουν!!!!! :thumbup:

Τι αλλα ειδη θα μπορουσα να βαλω???Θελω κατι με χρωμα και κινητικοτητα....

Το ενυδρειο εστρωσε αλλα δεν μας ειπες το πιο συμαντικο,για ποσα λιτρα μιλαμεκαι τις παραμετρους που επικρατουν(Nitrit,Nitrat,PH,dGH)κ.τ.λ. και τα λοιπα.Δεν νομιζω να το εστρωσες με τα ψαρια μεσα.Αν και ειναι σιγουρο πως δεν θα αντεχαν.

Link to comment
Share on other sites

Μη το διανοειθεις.

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα σου προτινα να βαλεις χρυσοψαρα,ξιφοφορους και pleko.

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?s=...ost&p=81093

Link to comment
Share on other sites

παρολες τις συστασεις που εχουν γινει η παρεα το βιολι της.προτασεις και ανουσια ποστ. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

παρολες τις συστασεις που εχουν γινει η παρεα το βιολι της.προτασεις και ανουσια ποστ. :thumbup:

Η αληθεια ειναι οτι εχω μπερδευτει.....ευχαριστω ομως για τιν υποστηριξη.

Θα μπορουσατε να μου αναλυσεται την διαδικασια πως μπορει να γινει μεταφορα απο 120 λιτρα σε 200 λιτρα ενυδρειο?Και τι χρειαζεται για να μην καταστρεψω την βιολογια του φιλτρου μου τελειως??

Link to comment
Share on other sites

τι ειδους φιλτρο εχεις εσωτερικο η εξωτερικο?τι υλικα χρησιμοποιεις στο φιλτρο σου?

Link to comment
Share on other sites

τι ειδους φιλτρο εχεις εσωτερικο η εξωτερικο?τι υλικα χρησιμοποιεις στο φιλτρο σου?

Εξωτερικο 1000l/h με μπλε μακαρονι (μηχανικο) μακαρονι βιολογικο μπλε σφουγκαρι.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...