Jump to content

DIMITRIOS

Recommended Posts

Αυτα ειναι τα ευχαριστα!!

Η αληθεια ειναι πως εχω αφιερωσει 240λιτρα σε πλεκοειδη μιας κ μολις ειδα την πρωτη γεννα κ την φροντιδα του πατερα σπο την αρχη μεχρι το τελος επαθα πλακα...

Έγινε επεξεργασία - rastaman
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kοροιδευεις πλεκοκαμμένους;;;Θα το πληρώσεις στην συνάντηση,προφανώς με πολλές μπύρες... :D

Τα μωρα της τελευταιας γέννας είναι 9 απ'οσο κατάφερα να μετρήσω.Και ενώ δεν εχουν φύγει ακομη ανακάλυψα και αλλα αυγά στην ιδια σπηλια,οι γονείς και τα κορίτσια μας μάλλον εχουν πάρει φωτιά,μιας και βλέπω και άλλη φορτωμένη εκτός σπηλιάς!

:D

Δεν κοροιδευω φιλαρακι. Απλα συνηδειτοποιω την αληθεια. Ειχα ενα χρονο το ζευγος 183 και ζητημα αν το ειχα δει ποτε. Ολο με τους φακους ημουν. Κατα τα αλλα ειχα ψαρια. Χαχαχαχα και το λεγα και σε φιλους και μου λεγαν που ειναι τα ψαρια οεο. Χαχαχα.

Στάλθηκε από το LG-P710 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Αυτα ειναι τα ευχαριστα!!

Η αληθεια ειναι πως εχω αφιερωσει 240λιτρα σε πλεκοειδη μιας κ μολις ειδα την πρωτη γεννα κ την φροντιδα του πατερα σπο την αρχη μεχρι το τελος επαθα πλακα...

Δεν ήξερα ότι είσαι πλεκοκαμμένος! Mολόγατα όλα. Θέλουμε φωτογραφίες. :D (Σε καινούριο θέμα)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Μια τελευταία ενημέρωση για το ενυδρείο. Πλέον έκλεισε,οι γονείς βρίσκονται σε καλά χέρια και κάποια από τα μωρά μεγαλώνουν με φροντίδα :D

Μακάρι να είχα πιο πολύ χρόνο,αλλά κάποιες στιγμές η ζωή τρέχει πιο γρήγορα με πιο σημαντικά θέματα από το χόμπι.

Φυσικά δεν παρατάω τα ενυδρεία...

Κάποια στιγμή ίσως επανέλθω στους 201,ψάρι που θεωρώ πολύ όμορφο και που θα δικαιώσει, όποιον έχει υπομονή. :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Παλιό θέμα , πανέμορφα ψάρια όμως ! Ζήλεψα Δημήτρη !!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...