Jump to content

online shop!!!


Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους!Την περασμενη τεταρτη εκανα την πρωτη μου παραγγελεια απ το aquaristic.net.

Την ιδια στιγμη μου ηρθαν και δυο μαιλ το ενα για την επιτυχεια της πληρωμης με την καρτα μου και το δευτερο με τα προιοντα που πηρα αριθμους παραγκελειας κτλ.Απο τοτε ουτε φωνη ουτε ακροαση!Να ανησυχησω?Δεν θα επρεπε να μου ειχε ερθει τιποτε αλλο??

Link to comment
Share on other sites

Μην ανυσηχείς.

Έχουν μετακομίσει σε νέο χώρο και καθυστερούν. Το γράφουν και στο site.

Έχω αγοράσει δεκάδες φορές χωρίς κανένα πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Καθόλου. Έχω κάνει και εγώ παλιότερα παραγγελίες από το εν λόγω site. Λογικά θα πρέπει να σου στείλαν και ένα e-mail με τον αριθμό παραγγελίας-που σου στείλαν δηλαδή-. Εκεί δίνει και ένα site από την εταιρία η οποία θα κάνει την αποστολή. Από εκεί μπορείς να δεις και που είναι αυτήν την στιγμή τα "καλούδια" σου. Από εκεί και πέρα αν υπάρξει κάποιο πρόβλημα ή καθυστέρηση στην αποστολή θα σου σταλεί εκ νέου ένα νέο e-mail. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με τους παραπάνω φίλους να προσθέσω όμως πως πολλές φορές τυχαίνει κάποιο προϊόν να μην υπάρχει άμεσα διαθέσιμο και να το περιμένουν, για αυτό (μπορεί να) καθυστερεί η παραγγελία σου. :buttrock: Σε κάθε περίπτωση πάντως, την επόμενη φορά να παραγγείλεις με αντικαταβολή. Δε θα έχεις τέτοιου είδους άγχη και επίσης, αν το μετανοιώσεις, δε θα χάσεις τίποτα. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους!Την περασμενη τεταρτη εκανα την πρωτη μου παραγγελεια απ το aquaristic.net.

Την ιδια στιγμη μου ηρθαν και δυο μαιλ το ενα για την επιτυχεια της πληρωμης με την καρτα μου και το δευτερο με τα προιοντα που πηρα αριθμους παραγκελειας κτλ.Απο τοτε ουτε φωνη ουτε ακροαση!Να ανησυχησω?Δεν θα επρεπε να μου ειχε ερθει τιποτε αλλο??

Σε ενα απο τα δυο μαιλ μου δινεται ενα order no το οποιο πηγαινω στην ups intrernational και δεν το δεχεται

Πιθανοτατα βεβαια να μην ειναι αυτο το νουμερο.Λογικα το tracing no μου το δινουν αφου γινει η απστολη με νεο mail

Link to comment
Share on other sites

Το νούμερο παραγγελίας δεν έχει σχέση με την ups.

Όταν γίνει η αποστολή θα σου στείλουν mail με το tracking Nr.

με το οποίο θα παρακολουθείς μέσω του site της ups την

εξέλιξη της παραγγελίας σου.

Link to comment
Share on other sites

Ειδικά από το συγκεκριμένο κατάστημα, δεν προέκυψε, ποτέ πρόβλημα με τις παραγγελίες μου.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους!Την περασμενη τεταρτη εκανα την πρωτη μου παραγγελεια απ το aquaristic.net.

Την ιδια στιγμη μου ηρθαν και δυο μαιλ το ενα για την επιτυχεια της πληρωμης με την καρτα μου και το δευτερο με τα προιοντα που πηρα αριθμους παραγκελειας κτλ.Απο τοτε ουτε φωνη ουτε ακροαση!Να ανησυχησω?Δεν θα επρεπε να μου ειχε ερθει τιποτε αλλο??

Φίλε μου εγώ έκανα παραγγελία στις 25-3-07 και ακόμα τίποτα.

Οπότε μην ανυσηχείς

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους!Την περασμενη τεταρτη εκανα την πρωτη μου παραγγελεια απ το aquaristic.net.

Την ιδια στιγμη μου ηρθαν και δυο μαιλ το ενα για την επιτυχεια της πληρωμης με την καρτα μου και το δευτερο με τα προιοντα που πηρα αριθμους παραγκελειας κτλ.Απο τοτε ουτε φωνη ουτε ακροαση!Να ανησυχησω?Δεν θα επρεπε να μου ειχε ερθει τιποτε αλλο??

Ok λοιπον αναμενω.Σας ευχαριστω ολους που με καθησυχασατε....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...