Jump to content

TAN

Recommended Posts

Αγαπητοί φίλοι του Aquazone , με χαρά σας προσκαλούμε  για 11η φορά στην εκδήλωση μας για την κοπή της πίτας στην Αθήνα για το 2016!!!

Ημερομηνία ορίζεται η Κυριακή 28 Φεβρουαρίου και ώρα 17:00.....

"Πάντα το συγκεκριμένο γεγονός,λόγο της μεγάλης προσέλευσής ήταν η μεγαλύτερη και καλύτερη ευκαιρία να γνωριστούμε όλοι μεταξύ μας η' να τα ξαναπούμε οι ήδη γνωστοί,μέσα σε ένα πολύ ευχάριστο κλίμα."

 

"Αν δεν έχετε ξανάρθει σε εκδήλωση του Αquazone μην σας αποθαρρύνει.Είναι τόσο ευχάριστο το κλίμα που θα νιώσετε πως γνωριζόμαστε όλοι χρόνια.Άλλωστε το χόμπι που όλοι αγαπάμε είναι κάτι που μας ενώνει από την πρώτη κουβέντα

 

Ο χώρος για άλλη μια φορά  θα είναι το Flocafe Δέλτα Φαλήρου(Παλαιά Λεωφ. Ποσειδώνος 1 & Μωραϊτίνη )

Tήλ: 2109411070. Ευχαριστούμε ιδιαίτερα τη διεύθυνση για τις ειδικές εκπτώσεις που θα παρέχει σε όλα τα μέλη!

 

Θα διεξαχθεί κλήρωση με πολλά και πλούσια δώρα από τα συνεργαζόμενα καταστήματα του Aquazone.

 

Ευχόμαστε να τιμήσετε όλοι το αγαπημένο μας Forum με την παρουσία σας!!!

 

 

Οδηγίες προσέλευσης.........

:http://www.athinorama.gr/restaurants/place.aspx?id=10000077

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Λιγες μέρες έμειναν μονο για την Πιτα μας,ευχομαι η να είστε ολοι εκει για το αγαπημένο μας φόρουμ και το μονο σίγουρο εκτος των πολλών εκπλήξεων ειναι οτι θα περάσουμε ενα super Κυριακάτικο απόγευμα...

Link to comment
Share on other sites

Τελευταια μερα της σεζον,αλλα θα σας προλαβω πιστευω....

Έγινε επεξεργασία - Δίας
Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε συ,θα προλαβεις!

Τι ωρα τελειωνεις?

 

Εμενα πραγματικα ειναι το αγαπημενο μου γεγονος!

Αν εξαιρεσεις το οτι βλεπω τους πιο πολλους γλυκους που βλεπω ολο το χρονο μαζι,ειναι η καλυτερη συγκεντρωση!

 

Μου αρεσει πολυ κιολας που καθε χρονο βλεπω και καινουργια παιδια!

Και οταν βλεπω 200+ ατομα πραγματικα απορω με το ποσα παιδια ακομα κανουμε την "απλα" μας παρα τις δυσκολες μερες που περναμε!

Μονο ενθαρυντικο μπορει να ειναι αυτο!

 

Και μια φιλικη συμβουλη στα παιδια που θελουν να ερθουν και δισταζουν....παιδια θα παθετε πλακα με το ποσο φιλικο ειναι το κλιμα και ποσο γρηγορα θα βρειτε παρεα να μοιραστουμε αστεια,εμπειριες και γενικα την αγαπη μας για το χομπυ!

Αν εχετε εστω μια ωριτσα περαστε μια βολτα :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε συ,θα προλαβεις!

Τι ωρα τελειωνεις?

Εμενα πραγματικα ειναι το αγαπημενο μου γεγονος!

Αν εξαιρεσεις το οτι βλεπω τους πιο πολλους γλυκους που βλεπω ολο το χρονο μαζι,ειναι η καλυτερη συγκεντρωση!

Μου αρεσει πολυ κιολας που καθε χρονο βλεπω και καινουργια παιδια!

Και οταν βλεπω 200+ ατομα πραγματικα απορω με το ποσα παιδια ακομα κανουμε την "απλα" μας παρα τις δυσκολες μερες που περναμε!

Μονο ενθαρυντικο μπορει να ειναι αυτο!

Και μια φιλικη συμβουλη στα παιδια που θελουν να ερθουν και δισταζουν....παιδια θα παθετε πλακα με το ποσο φιλικο ειναι το κλιμα και ποσο γρηγορα θα βρειτε παρεα να μοιραστουμε αστεια,εμπειριες και γενικα την αγαπη μας για το χομπυ!

Αν εχετε εστω μια ωριτσα περαστε μια βολτα :thumbsu:

Εσυ αν ερχοσουν πιο συχνα, θα ειχες συνηθισει. Ειναι που λεμε ελα να δεις την γκυκα. Χαχαχα! Ρωτα και τον Διονυση! ΧΑΧΑΧΑΧΑ!

Send from the heart of the Amazonas

Έγινε επεξεργασία - Sturm
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

χαχαχα,πατε να μου τον αλλαξοπιστησετε ρε απατεωνες ε?

Δεν αλλαζει αυτος :usd:

Αντε στη καλυτερη να παρει κανενα μονομαχο σε ποτηρι η' χρυσοψαρο σε στρογγυλη γυαλα :usd:

Link to comment
Share on other sites

Δεν παμε να του κανουμε τιποτα. Μονος του ερχεται. Χαχαχα. Αφου μονος του μενει απο τις 21:00 και μετα. Ξερει τα παντα για την τυρφη και το co2. Ρωτα τον να σου πει. Χαχαχα

Send from the heart of the Amazonas

Link to comment
Share on other sites

Πάτε να με τσιτοσετε εσείς !!!!

Να έχουμε αλλά πάλι !!!

Δυστυχώς πάσχω από αγοραφοβία όποτε μάλλον δεν θα μπορέσω να έρθω !

Πως να αντέξω τόσους πολλους γλυκουλιδες σε ένα μέρος !

Link to comment
Share on other sites

Θα γινει φαση λεμε... Οπως παντα θα ειναι μια επιτυχημενη βραδια αναμεσα σε φιλους...

Προς ολους τους νεους που δεν εχουν ερθει ποτε ξανα θα ηθελα να πω οτι ειναι μια γιορτη και που κανεις δεν πρεπει να χασει... Σας περιμενουμε με θερμα χαμολεγα!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

deal :jig:

Κατηγορια για συσταση αιρεσης και εγκληματικης οργανωσης :usd:

 

Πράγματι και για όλη αυτή την αίρεση φταίει ο ΤΑΝ με τη κατηγορία των θαλλασινών που έφτιαξε και σας μάζεψε εδω μέσα !!!

Και το ευχαριστώ σας ποιό είναι ;

Να προσηλυτίζετε νέους αγνούς χομπίστες , μετατρέποντάς τους σε πονηρούς προσηλυτιστές που σαν γάγραινα εξαπλώνεστε εις βάρος των αγνών και απονήρευτων νέων μη γνωρίζοντας οτι παίρνουν το κακό δρόμο !!!

 

Μέχρι και στη πίτα κάθε χρόνο τα ποιό ακριβά δώρα εσείς τα παίρνετε !

 

Κάποτε όμως θα πρέπει να μετανοήσετε και να επιστρέψετε , έστω και λαβωμένοι στην αγνότητα !!!

 

Εμείς θα είμαστε στη κοπη της πίτας και θα σας περιμμένουμε με στοργή και αγάπη για να σας οδηγήσουμε στο σωστό δρόμο !!!!!!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Πράγματι και για όλη αυτή την αίρεση φταίει ο ΤΑΝ με τη κατηγορία των θαλλασινών που έφτιαξε και σας μάζεψε εδω μέσα !!!

Και το ευχαριστώ σας ποιό είναι ;

Να προσηλυτίζετε νέους αγνούς χομπίστες , μετατρέποντάς τους σε πονηρούς προσηλυτιστές που σαν γάγραινα εξαπλώνεστε εις βάρος των αγνών και απονήρευτων νέων μη γνωρίζοντας οτι παίρνουν το κακό δρόμο !!!

 

Μέχρι και στη πίτα κάθε χρόνο τα ποιό ακριβά δώρα εσείς τα παίρνετε !

 

Κάποτε όμως θα πρέπει να μετανοήσετε και να επιστρέψετε , έστω και λαβωμένοι στην αγνότητα !!!

 

Εμείς θα είμαστε στη κοπη της πίτας και θα σας περιμμένουμε με στοργή και αγάπη για να σας οδηγήσουμε στο σωστό δρόμο !!!!!!

:bow:  :bow:  :bow:  :bigemo_harabe_net-193:  :bigemo_harabe_net-193:  :bigemo_harabe_net-117:  :bigemo_harabe_net-117:  :bigemo_harabe_net-122:  :bigemo_harabe_net-122:  :bigemo_harabe_net-146:  :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

Mιχαλη πιστευω 7μιση να ειμαι εκει.Εσενα ειδικα εχω πολυ καιρο να σε δω,και θελω να τα πουμε :)

 

Οσο γι αυτο που ειπες για τα νεα παιδια,να μην δισταζει κανεις να ερθει,οχι μονο γιατι η παρεα σκιζει,αλλα και γιατι η πιτα του ΑΖ χροοοονια τωρα ειναι ΜΙΑ,κι ας λενε καποιοι τα δικα τους!!!

;)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Πάτε να με τσιτοσετε εσείς !!!!

Να έχουμε αλλά πάλι !!!

Δυστυχώς πάσχω από αγοραφοβία όποτε μάλλον δεν θα μπορέσω να έρθω !

Πως να αντέξω τόσους πολλους γλυκουλιδες σε ένα μέρος !

Eτσι αγορι μου,δειξε οτι οση πλυση εγκεφαλου κ αν σου κανουν δεν λυγιζεις! :bow:

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι και για όλη αυτή την αίρεση φταίει ο ΤΑΝ με τη κατηγορία των θαλλασινών που έφτιαξε και σας μάζεψε εδω μέσα !!!

Και το ευχαριστώ σας ποιό είναι ;

Να προσηλυτίζετε νέους αγνούς χομπίστες , μετατρέποντάς τους σε πονηρούς προσηλυτιστές που σαν γάγραινα εξαπλώνεστε εις βάρος των αγνών και απονήρευτων νέων μη γνωρίζοντας οτι παίρνουν το κακό δρόμο !!!

 

Μέχρι και στη πίτα κάθε χρόνο τα ποιό ακριβά δώρα εσείς τα παίρνετε !

 

Κάποτε όμως θα πρέπει να μετανοήσετε και να επιστρέψετε , έστω και λαβωμένοι στην αγνότητα !!!

 

Εμείς θα είμαστε στη κοπη της πίτας και θα σας περιμμένουμε με στοργή και αγάπη για να σας οδηγήσουμε στο σωστό δρόμο !!!!!!

:bigemo_harabe_net-163:  :bigemo_harabe_net-163:  :bigemo_harabe_net-163:  :bigemo_harabe_net-163:

Ελιωσα σταματη μου!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mιχαλη πιστευω 7μιση να ειμαι εκει.Εσενα ειδικα εχω πολυ καιρο να σε δω,και θελω να τα πουμε :)

 

Οσο γι αυτο που ειπες για τα νεα παιδια,να μην δισταζει κανεις να ερθει,οχι μονο γιατι η παρεα σκιζει,αλλα και γιατι η πιτα του ΑΖ χροοοονια τωρα ειναι ΜΙΑ,κι ας λενε καποιοι τα δικα τους!!!

;)

Και εγω κατα τις 6 θα ερθω οποτε μια χαρα στραταρε!Θα τα πουμε απο κοντα :jig:

 

Ε οι καποιοι ας λενε τα δικα τους μωρε,με 20 ατομα λογικο ειναι να λενε μονο τα δικα τους.Οταν μαζευομαστε 200 καθε χρονο,εμεις εχουμε να λεμε αλλα πραγματα. :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Η πλακα ειναι οτι αυτοι που κατηγορουν το aquazone σε αλλα forum ερχονται εδω και βαζουν αγγελιες.....

 

Τοσο κομπλεξ και μιζερια........τελος παντων ας μην το προχωρησω γιατι ειμαι και σε κρισιμη ηλικια

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Οποιος δεν ερθει χανει οπως σε ολες τις συγκεντρωσεις του AQUAZONE ,γιατι οπως και να το κανουμε η πιτα του ΑQUAZONE ειναι μια.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...