Jump to content

ζευγαρωμα μονομαχων


nydreio28

Recommended Posts

  • 1 month later...

Μπράβο φίλε ωραίος. Το σκέφτομαι κ εγώ να το τολμήσω γιατί έχω εναν μονομαχο 4 χρόνια τώρα κ λέω να του προσθέσω παρέα....

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Παιδιά καλησπέρα δεν ανοίγω νέο θέμα μιας κι έχω το ίδιο πρόβλημα με τον φύλλο πιο πάνω...αρχάριος εγώ και τα ψαράκια μου θα ήθελα να ρωτήσω σε ποσο καιρό θα μπορέσω να βάλω τα ψαράκια μου πάλι για αναπαραγωγή καθώς η πρώτη δεν ήταν και τόσο επιτυχημένη...! να προσθέσω οτι αναπαράχθηκαν σωστά όσα αυγά ανέβηκαν στις φυσαλίδες ανέβηκαν(περίπου 8) απ την μητέρα,ο πατέρας  τα πρόσεχε μέχρι και την ήμερα που έγιναν ψαράκια και λίγο την επομένη μέχρι που δεν έβρισκα άλλο ψαράκι, όποτε λέω να κάνω μα δεύτερη προσπάθεια!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα δεν ανοίγω νέο θέμα μιας κι έχω το ίδιο πρόβλημα με τον φύλλο πιο πάνω...αρχάριος εγώ και τα ψαράκια μου θα ήθελα να ρωτήσω σε ποσο καιρό θα μπορέσω να βάλω τα ψαράκια μου πάλι για αναπαραγωγή καθώς η πρώτη δεν ήταν και τόσο επιτυχημένη...! να προσθέσω οτι αναπαράχθηκαν σωστά όσα αυγά ανέβηκαν στις φυσαλίδες ανέβηκαν(περίπου 8) απ την μητέρα,ο πατέρας τα πρόσεχε μέχρι και την ήμερα που έγιναν ψαράκια και λίγο την επομένη μέχρι που δεν έβρισκα άλλο ψαράκι, όποτε λέω να κάνω μα δεύτερη προσπάθεια!

Ανάλογα με το πόσες ημέρες έχουν περάσει απο την προυγούμενη γέννα και το ποσο καλά είναι ταισμενη η θυληκιά.Συνήθως περίπου δέκα ημέρες.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...