Jump to content

giorgosmarios

Recommended Posts

Αντε για ακομα μια συναντηση με φιλους και μη για πολυ γελιο και κουβεντα!

Link to comment
Share on other sites

και...

 

για να μην ξεχνιόμαστε ο φίλτατος Διονύσης κατα κόσμος fishbone!  έχει κάνει την εξής πρόταση . . .

 

Συνάντηση Απριλίου και Έλεγχος Οργάνων & Εξοπλισμού!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα που θα γινει η συναντηση???

Link to comment
Share on other sites

Αναμενετε επισης ( απο δηλωσεις ) παρουσια και ενος εξεχοντος μελους.

Link to comment
Share on other sites

Μετά τις 6:00, 7:00, 8:00,................ :cheers:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Το σεμινάριο της συζύγου που θα με έφερνε στην Αθήνα δε θα γίνει τελικά τις ημέρες που έλεγαν οπότε θα κατέβω το διάστημα που αυτό θα μεταφερθεί (μέχρι στιγμής δε ξέρουμε ποτε). Κρίμα και ήθελα τόσο πολύ να σας γνωρίσω από κοντά. Δε πειράζει, σύντομα πιστευω ότι θα γίνει.

Link to comment
Share on other sites

Παρων και εγω!

 

Δεν πειραζει Πανο,θα γινει καποια στιγμη και θα τις πιουμε τις μπυρες!

 

Παλικαρια αν μπορει καποιος ph μετρο ηλεκτρονικο η api high range υγρα να τσεκαρουμε ενα ηλεκτρονικο που εχω μηπως θελει καλιμπραρισμα.

Link to comment
Share on other sites

Παρών και εγώ :)

 

Ποιος θέλει σαλιγκάρια;; B)

Link to comment
Share on other sites

Οποιος θελει HELENA το λεει. Και καμια σακουλα για να μπουν.

Link to comment
Share on other sites

Οποιος θελει HELENA το λεει. Και καμια σακουλα για να μπουν.

 

Εγώ !

Και θα φέρω Δάφνιες και αιωρούμενη άλγη .

Link to comment
Share on other sites

Οποιος θελει HELENA το λεει. Και καμια σακουλα για να μπουν.

 

4-5 θα ηθελα

Link to comment
Share on other sites

Αν και με πρόλαβε ο Μητσος θα ήθελα να σας ενημερώσω οτι θα είναι μια θεματική συνάντηση για τον έλεγχο εξοπλισμού :nuke:  !

 

Οι ενδιαφερομενοι μπορούν να μας πουν ποια συσκευή θα ήθελαν να ελέγξουν

ώστε να φέρουμε τα κατάλληλα υλικά και όργανα :bigemo_harabe_net-52: !

 

Αν θέλετε δηλώνεται το ενδιαφέρον σας σε αυτο το θέμα ή ακόμα καλύτερα εδώ :http://www.aquazone.gr/forums/topic/103415-%CF%83%CF%85%CE%BD%CE%AC%CE%BD%CF%84%CE%B7%CF%83%CE%B7-%CE%B1%CF%80%CF%81%CE%B9%CE%BB%CE%AF%CE%BF%CF%85-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CE%AD%CE%BB%CE%B5%CE%B3%CF%87%CE%BF%CF%82-%CE%BF%CF%81%CE%B3%CE%AC%CE%BD%CF%89%CE%BD-%CE%B5%CE%BE%CE%BF%CF%80%CE%BB/

 

Φυσικά το ένα κομμάτι δεν επηρεάζει το άλλο!

 

Όπως πάντα θα περάσουμε καλά  :bigemo_harabe_net-115: και απλά οποίος θέλει θα κάνει ενα τσεκάρισμα στην συσκευή του!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ !

Και θα φέρω Δάφνιες και αιωρούμενη άλγη .

 

αν θα εισαι κι εσυ, ισως περασω κι εγω! Αλλωστε εισαι ο μονος που γνωριζω!!!

Link to comment
Share on other sites

αν θα εισαι κι εσυ, ισως περασω κι εγω! Αλλωστε εισαι ο μονος που γνωριζω!!!

 

Θα μας μαααααααααθεις!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

αν θα εισαι κι εσυ, ισως περασω κι εγω! Αλλωστε εισαι ο μονος που γνωριζω!!!

 

Θα είναι κι άλλοι παλιοι , απλά δε γράφουν .

Άλλωστε η εγκαρδιότητα που υπήρχε στις συναντίσεις του Αquazone και την είχες γνωρίσει , εξακολουθεί να υπάρχει .

Λες και το DNA του Aquazone είναι κάτι το διαφορετικό από τα άλλα φόρουμ του χώρου και έχει περάσει και στους νέους .

Αυτό το πανηγύρι που γινόταν τότε σε κάθε συνάντηση , εξακολουθεί να συμβαίνει ακόμα !!!

Link to comment
Share on other sites

Θα είναι κι άλλοι παλιοι , απλά δε γράφουν .

Άλλωστε η εγκαρδιότητα που υπήρχε στις συναντίσεις του Αquazone και την είχες γνωρίσει , εξακολουθεί να υπάρχει .

Λες και το DNA του Aquazone είναι κάτι το διαφορετικό από τα άλλα φόρουμ του χώρου και έχει περάσει και στους νέους .

Αυτό το πανηγύρι που γινόταν τότε σε κάθε συνάντηση , εξακολουθεί να συμβαίνει ακόμα !!!

:bigemo_harabe_net-117:  :bigemo_harabe_net-117:  :bigemo_harabe_net-117:

Link to comment
Share on other sites

Ρεμαλια, τιο νου σας ρεμαλια. Μας εχουν που μας εχουν για βαρεμενους στο μαγαζι, κανονιστε με ολες τις συσκευες, υγρα και τεστ να μας περασουν και για τιποτα τζιχαντιστες!

Send from the heart of the Amazonas

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εχω κανει και εγω μια προταση στο θεμα του Διονυση αλλα δεν πηρα απαντηση http://www.aquazone.gr/forums/topic/103415-συνάντηση-απριλίου-και-έλεγχος-οργάνων-εξοπλ/?p=1102444

Link to comment
Share on other sites

Εχω κανει και εγω μια προταση στο θεμα του Διονυση αλλα δεν πηρα απαντηση http://www.aquazone.gr/forums/topic/103415-συνάντηση-απριλίου-και-έλεγχος-οργάνων-εξοπλ/?p=1102444

 

Κοσμά η ιδέα σου ειναι πολύ καλή αλλα χρειάζεται συντονισμό οχι μόνο απο τα μέλη αλλα και από τις εταιρίες!

 

Για να γίνει κατι τέτοιο πρέπει να γινει ξεχωριστή συνάντηση σαν το σεμινάριο της TETRA πριν λιγες εβδομάδες! 

 

Στις μηνιαίες συνάντησης μας ειναι πιο απλο να κάνουμε κάποια πράγματα μόνοι μας!

 

Το να τσεκάρουμε το νερο ή ενα PHmetro ειναι υπόθεση 1-2 λεπτων!

 

Όμως για ενα σεμινάριο π.χ. λιπασμάτων οπως είπες πρέπει να δηλώσουμε συμμετοχές να κλείσουμε ημερομηνίες και το πιο βασικό να

 

βρούμε ομιλητές!

Link to comment
Share on other sites

Δικιο εχεις,θα μπορουσε ομως να γινει κατι τετοιο.Εμπειροι υπαρχουν νομιζω αρκετοι απο δω μεσα(αν θελουν μπορει να ειναι ομιλητες).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δικιο εχεις,θα μπορουσε ομως να γινει κατι τετοιο.Εμπειροι υπαρχουν νομιζω αρκετοι απο δω μεσα(αν θελουν μπορει να ειναι ομιλητες).

 

 

Εννοείτε......  

Link to comment
Share on other sites

Μεσα κι εγω

 

Κι εγω, δεν σ αφηνω μονο σου

 

Ρεμαλια, τιο νου σας ρεμαλια. Μας εχουν που μας εχουν για βαρεμενους στο μαγαζι, κανονιστε με ολες τις συσκευες, υγρα και τεστ να μας περασουν και για τιποτα τζιχαντιστες!

Send from the heart of the Amazonas

Φερε λιγο νερακι εσυ να δουμε τα νερα του Αμαζονιου......

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...