Jump to content

Σειρα Προιοντων Aquaforest!


mad23

Recommended Posts

εδώ θα είμαστε Ευγένειε να ανεβάζουμε φωτογραφίες και να βλέπουμε μαζί όλοι αν γίνεται δουλειά με τα ζουμιά...βέβαια δεν ξέρω μετά από πόσο καιρό όταν ξεκινάς κάτι πρέπει να αρχίσουν να φαίνονται αποτελέσματα...

Link to comment
Share on other sites

Πηρα και εγω το αλατι για να δουμε!Πειρα τα 22κγ!Τα ειχατε ξαφρισει τα 10κιλα!χαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Οντως τα 10κιλα εγιναν καπνος μπαμ μπαμ!

Ελπιζω να εχουμε παλι σε λιγο καιρο γιατι δεν μου εχει μεινει πολυ :usd:  :usd:  :usd:  :usd:

Link to comment
Share on other sites

Οντως τα 10κιλα εγιναν καπνος μπαμ μπαμ!

Ελπιζω να εχουμε παλι σε λιγο καιρο γιατι δεν μου εχει μεινει πολυ :usd:  :usd:  :usd:  :usd:

Σήμερα πήγα στο μαγαζί Μιχάλη. Τέλος της άλλης εβδομάδας έχουν παραλαβή Aquaforest και είπαν για κάτι παλέτες. 

Link to comment
Share on other sites

μονο ένα κατάστημα τα έχει φέρει?

Link to comment
Share on other sites

εγώ το έχω δει σε 2 καταστήματα Πάνο....

Link to comment
Share on other sites

Παιδια χωρις να θελω να κανω διαφημιση εχει το CsomoZoo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι διαφήμιση,  ευχάριστο είναι :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ακομα πιο ευχαριστο θα ειναι να τα εχουν πολλα καταστηματα ωστε να μπορουμε να τα βρισκουμε ανα πασα στιγμη,εαν λογω ζητησης κτλ τελειωσουν σε καποιο απο αυτα :thumbsu:

Χαρηκα ιδιαιτερως που κανεις δεν εκμεταλευτηκε τον "ντορο"(προσωρινο η' μη) για τα προιοντα και οι τιμες ειναι αυτες που πρεπει να ειναι :bow:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καποιος που εχει παρει το συνδυασμο της aqua για μειωση νιτρικων/φωσφορικων εχει κανει κανα τεστ να δει τι παιζει?Πιανει η μεθοδος?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια χωρις να θελω να κανω διαφημιση τα συγκεκριμενα προιοντα τα εχει και το BLUEFISH στην θεσσαλονικη

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κι εγώ κάτι παρακαλώ γιατί εχω ελάχιστη γνώση με τις προβιοτικές.

 

Λέει στο site της εταιρίας ότι το PRO BIO S είναι υψηλής συγκέντρωσης προβιοτικά βακτήρια.

Είναι διαφορετικά αυτά τα βακτήρια από τα βακτήρια της απονιτροποίησης που υπάρχουν στο BIO S ?

Μία σταγόνα στα 100 λίτρα λέει καθημερινά αλλά για πόσο, για πάντα?

 

Επίσης το -NP PRO είναι τροφή για τα βακτήρια του PRO BIO S ή είναι κάτι σαν το NOPOX?

 

Ευχαριστώ πολύ..

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια χωρις να θελω να κανω διαφημιση τα συγκεκριμενα προιοντα τα εχει και το BLUEFISH στην θεσσαλονικη

Φιλε μου εαν εχεις μονο δυο ποστ απο το 2009 και το ενα απο αυτα ενημερωνει για το που μπορουμε να βρουμε τα προιοντα,θελωντας και μη,οσο και να μην εχω προκαταληψη...μοιαζει με διαφημιση. :blush:

 

Παρολαυτα ευχαριστουμε,ειδικα τα παιδια στα μερη σου φανταζομαι,που ενημερωσες για το που μπορουν να τα βρουν :thumbsu:

 

Εαν εχεις χρονο και διαθεση μη διστασεις να μας παρουσιασεις και το ενυδρειο σου!

Να εισαι βεβαιως πως ολα τα παιδια θα σε υποδεχτουν με χαρα στη παρεα μας :thumbsu:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καποιος που εχει παρει το συνδυασμο της aqua για μειωση νιτρικων/φωσφορικων εχει κανει κανα τεστ να δει τι παιζει?Πιανει η μεθοδος?

Σιγουρα δουλευει αλλα και αυτη η μεθοδος οπως κ ολες οι υπολοιπες θελουν το χρονο τους.

Το ποτε θα δουμε αποτελεσματα το καθοριζει το καθε ενυδρειο ξεχωριστα και η συνεπεια μας.

Δηλαδη εξαρταται απο τα λιτρα,τις αλλες μεθοδους φιλτρανσης που εφαρμοζουμε-σκιμμερ,chaeto,BP κτλ-,τους οργανισμους που φιλοξενουμε,τι αλλα και ποσο ταιζουμε,ποσα ψαρακια εχουμε κτλ κτλ

 

Φυσικα υπαρχουν κ αλλες μεθοδοι για μειωση νιτρικων,δεν ειναι αυτα τα προιοντα μονοδρομος η' πανακεια

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κι εγώ κάτι παρακαλώ γιατί εχω ελάχιστη γνώση με τις προβιοτικές.

 

Λέει στο site της εταιρίας ότι το PRO BIO S είναι υψηλής συγκέντρωσης προβιοτικά βακτήρια.

Είναι διαφορετικά αυτά τα βακτήρια από τα βακτήρια της απονιτροποίησης που υπάρχουν στο BIO S ?

Μία σταγόνα στα 100 λίτρα λέει καθημερινά αλλά για πόσο, για πάντα?

 

Επίσης το -NP PRO είναι τροφή για τα βακτήρια του PRO BIO S ή είναι κάτι σαν το NOPOX?

 

Ευχαριστώ πολύ..

Πετρακο μου δεν ειμαι ουτε ο γκουρου ουτε το τρολλ αλλα ουτε και ο  :clown2:  για να ξερω τα παντα για τις προβιοτικες μεθοδους αλλα θα σου πω αργοτερα την φτωχη και ταπεινη μου αποψη :bigemo_harabe_net-82:

Τωρα ξεκιναω ξερεις για που.....κανονισε να ερθεις κατα τις 12...5 λεπτα πριν τελειωσει ο αγωνας :bigemo_harabe_net-192:  :bigemo_harabe_net-192:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σαν να το ηξερα ρε...την πετυχα την ωρα ακριβως :usd:  :usd:

 

Πετρο μου κατα την ταπεινη μου αποψη παντα κ με βαση οσα εχω διαβασει προς το παρων.....

Το Pro Bio S με το Bio S εχουν μεταξυ τους διαφορετικα στελεχη βακτηριων,με το πρωτο να περιεχει περισσοτερα κ συγκεκριμενα στελεχη/ειδη τα οποια αφορουν περισσοτερο στην μειωση των νιτρικων κ φωσφορικων.

Το Bio S προσφερεται κυριως για το ξεκινημα ενος ενυδρειου και την μειωση της αμμωνιας.

Τουλαχιστον ετσι λεει η ιδια η εταιρια.

Πρσφατα ειδα κ μπουκαλακι απο το Bio S και εμφανισιακα(χρωμα αλλα και στη πυκνοτητα),με το ματι που λεμε,οντως εχουν διαφορα με το Pro Bio S.

Σε ενα σχετικα ωριμο ενυδρειο που τρεχει καμπουσους μηνες θα διαλεγα το Pro Bio S

 

Οσον αφορα στη δοσολογια...

Για το Bio S προτεινει καθημερινη χρηση 1 σταγονα στα 100 λιτρα του ογκου του ενυδρειου για τις πρωτες δυο εβδομαδες.

Στη συνεχεια και αναλογα τις τιμες του ενυδρειου προτεινει την εναλλαγη στα Pro Bio S οπου οντως η δοσολογια ειναι αυτη που ειπες.1 σταγονα στα 100 λιτρα καθημερινα.

Τωρα το για παντα ειναι σχετικο.Αναλογα τις τιμες του ενυδρειου σου οσον αφορα στα νιτρικα κ φωσφορικα,ειδικα εαν το συνδυαζεις με το NP Pro.

Αν εισαι χαμηλα ισως να μπορουσες να τις αραιωσεις(δοσολογιες) και στην ποσοτητα αλλα και στη συχνοτητα :thumbsu:

Ολα στην πραξη διαμορφωνονται και με δοκιμες.

 

Στην συσταση τους δεν νομιζω να ειναι ακριβως τα ιδια(np pro κ nopox) αλλα στο αποτελεσμα ναι.

Πηγες ανθρακα περιεχουν και τα δυο.

Έγινε επεξεργασία - mad23
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο μενα παιδια. Χαιρομαι που ξεκινησε επιτελους ενα θεμα για την aquaforest και ετσι θα μπορουμε να ανταλασουμε γνωμες εμπειριες και ερωτησεις πανω στα προιοντα της.Θελω καταρχην να ξεκινησω λεγοντας οτι εχω ενα ενυδρειο 400 λιτρα reef mix με κυριως ομως ακροπορες.Απο φυλτρανση εχω skimmer chaeto ανθρακα και αντιφωσφορο.Απο φωτισμο εχω Evergrow IT2080-W ProReef V2 WIFI Marine ροοστάτη ενυδρείο LED μονάδα. Λοιπον μεχρι στιγμης αγορασα αντιφωσφορο (παρατηρησα οτι χρειαζοταν λιγοτερο πλυσιμο απο τους χημα αρα πιο καθαρος) ανθρακα τον οποιο καθαρισα με λιγο ζεστο νερο ωσμοσης.Επισης προμηθευτηκα ca mg kh reef mineral καθως και components strong. Οι εμπειριες μου απο αυτες μεχρι στιγμης ειναι οτι διαλιονται πολυ πιο ευκολα απο τις χυμα χωρις κατακαθια στα δοχεια τις δοσομετρικης.Απο αλατι δεν εχω παρει ακομη γιατι εχω tropic marin pro reef αλλα ειμαι αναμεσα σε reef salt η probiotic σκεφτομαι να παρω και τις τροφες για τα κοραλια και αναλογα πως θα αντιδρασει το ενυδρειο οσον αφορα τα φωσφορικα και τα νιτρικα να προχωρησω πιο βαθεια στην μεθοδο με προβιοτικα βακτηρια και μονο προβιοτικο αλατι.Γιατι αυτη την στιγμη εδω και ενα χρονο δεν εχω προβληματα με αλγες εκτος απο την αρχη στο στρωσιμο και δεν θελω να φτασω στα ορια το ενυδρειο και να το στεγνωσω.Ενα αλλο θετικο που παρατηρησα ειναι οτι η εταιρεια εχει aquaforest group που μπορεις να μπεις και να κανεις ερωτησεις σχετικα με προβληματα που εχεις η αποριες και σου απαντανε την ιδια μερα η την επομενη.Ετσι π.χ τους ειχα ρωτησει για το reef mineral ποσα ml θα πρεπει να πεφτουν απο την δοσομετρικη (επειδη δεν μπορουμε να το μετρησουμε με test) και μου απαντησαν οτι οσα ml εχεις στο ασβεστιο και μαγνησιο τοσα θα βαλεις και στο reef mineral παντα.Φυσικα τωρα μου εχει γεννηθει και ενα ακομη ερωτημα....οταν μετραμε το ασβεστιο και το μαγνησιο με test εαν ενα απο τα δυο χρειαζεται ανεβασμα η κατεβασμα πως το ρυθμιζουμε μιας και τα ενωνουμε μεσα στο δοχειο? Μου απαντησαν αλλα δεν πολυ καταλαβα και ετσι ακομη το ψαχνω.......μεχρι στιγμης αυτες ειναι οι εμπειριες μου πανω στα προιοντα τους και απλως ηθελα να τις μοιραστω μιας και βλεπω οτι αρκετοι απο μας ξεκιναμε με αυτα

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο μενα παιδια. Χαιρομαι που ξεκινησε επιτελους ενα θεμα για την aquaforest και ετσι θα μπορουμε να ανταλασουμε γνωμες εμπειριες και ερωτησεις πανω στα προιοντα της.Θελω καταρχην να ξεκινησω λεγοντας οτι εχω ενα ενυδρειο 400 λιτρα reef mix με κυριως ομως ακροπορες.Απο φυλτρανση εχω skimmer chaeto ανθρακα και αντιφωσφορο.Απο φωτισμο εχω Evergrow IT2080-W ProReef V2 WIFI Marine ροοστάτη ενυδρείο LED μονάδα. Λοιπον μεχρι στιγμης αγορασα αντιφωσφορο (παρατηρησα οτι χρειαζοταν λιγοτερο πλυσιμο απο τους χημα αρα πιο καθαρος) ανθρακα τον οποιο καθαρισα με λιγο ζεστο νερο ωσμοσης.Επισης προμηθευτηκα ca mg kh reef mineral καθως και components strong. Οι εμπειριες μου απο αυτες μεχρι στιγμης ειναι οτι διαλιονται πολυ πιο ευκολα απο τις χυμα χωρις κατακαθια στα δοχεια τις δοσομετρικης.Απο αλατι δεν εχω παρει ακομη γιατι εχω tropic marin pro reef αλλα ειμαι αναμεσα σε reef salt η probiotic σκεφτομαι να παρω και τις τροφες για τα κοραλια και αναλογα πως θα αντιδρασει το ενυδρειο οσον αφορα τα φωσφορικα και τα νιτρικα να προχωρησω πιο βαθεια στην μεθοδο με προβιοτικα βακτηρια και μονο προβιοτικο αλατι.Γιατι αυτη την στιγμη εδω και ενα χρονο δεν εχω προβληματα με αλγες εκτος απο την αρχη στο στρωσιμο και δεν θελω να φτασω στα ορια το ενυδρειο και να το στεγνωσω.Ενα αλλο θετικο που παρατηρησα ειναι οτι η εταιρεια εχει aquaforest group που μπορεις να μπεις και να κανεις ερωτησεις σχετικα με προβληματα που εχεις η αποριες και σου απαντανε την ιδια μερα η την επομενη.Ετσι π.χ τους ειχα ρωτησει για το reef mineral ποσα ml θα πρεπει να πεφτουν απο την δοσομετρικη (επειδη δεν μπορουμε να το μετρησουμε με test) και μου απαντησαν οτι οσα ml εχεις στο ασβεστιο και μαγνησιο τοσα θα βαλεις και στο reef mineral παντα.Φυσικα τωρα μου εχει γεννηθει και ενα ακομη ερωτημα....οταν μετραμε το ασβεστιο και το μαγνησιο με test εαν ενα απο τα δυο χρειαζεται ανεβασμα η κατεβασμα πως το ρυθμιζουμε μιας και τα ενωνουμε μεσα στο δοχειο? Μου απαντησαν αλλα δεν πολυ καταλαβα και ετσι ακομη το ψαχνω.......μεχρι στιγμης αυτες ειναι οι εμπειριες μου πανω στα προιοντα τους και απλως ηθελα να τις μοιραστω μιας και βλεπω οτι αρκετοι απο μας ξεκιναμε με αυτα

Και καλα εκανες,κανε ομως και μια παρουσιαση του ενυδρειου σου να το θαυμασουμε και εμεις.Θελω να σε ρωτησω τα διαλυματα που εφτιαξες των 3 στοιχειων ειναι οπως λενε οι οδηγιες?τα εβαλες μαζι στον ιδιο κυβα ασβεστιο μαγνησιο?πως βρηκες τη χρειαζεσε?γιατι εγω εχω τωρα 24 μλ καθε 3 ωρες και το kh βρισκετε μεταξυ 7 και 7,3.Τα mineral ειναι καθε μερα ??

Link to comment
Share on other sites

Στο reef central που διαβαζα και που ασχολουνται με τα προιοντα της aquaforest γιατι αρχισαν να τα χρησιμοποιουν και εκει διαφορα ενυδρεια αναφερουν οτι πρωτα θα πρεπει να δεις τον τοπο φιλτρασης που εχεις στο ενυδρειο σου γιατι η μεθοδος-προιοντα δεν χρησιμοποιουνται παραλληλα με καποιες μεθοδους που εχουμε στα ενυδρεια μας γιατι πολυ απλα δεν θα εχουμε καποιο αποτελεσμα και δευτερον μπορει να υπαρξει καποιο πιο σοβαρο προβλημα φυσικα αυτο αναφερεται και στον οδηγο της εταιριας Aquaforest Products Guide. Τι εκανα εγω τωρα διαβασα τον οδηγο οπως λεει για την αναμιξη των προιοντων δηλ pump 1 ασβεστιο 50gr + μαγνησιο 10gr + 5ml strong A + 5ml strong B pump 2 80gr + 5ml strong C pump 3 25gr reef mineral+5ml strong k και ξεκισα να κανω μετρησεις ριχνοντας με την δοσομετρικη 25ml δοσης απο το καθενα καθημερινα προσοχη πλυσιμο τους δοχειων απο τις παλαιες σκονες αδειασμα απο τα σωληνακια των παλαιων υγρων και φυσικα καλιμπραρισμα της δοσομετρικης

Link to comment
Share on other sites

Αφηνω για λιγο εξω το κομματι της χρησης των προιοντων της AF και της εφαρμογης των ρουτινων της εταιριας.....και θα αναφερθω λιγο στο κομματι της εισαγωγης τους.

 

Οπως ανεφερα παραπανω κατα την προσωπικη μου αποψη,τα προιοντα κοστολογηθηκαν ΜΕ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ και στις δυο παρτιδες οι οποιες εχουν φτασει μεχρι στιγμης στα χερια οσων παιδιων τα χρησιμοποιουν-με.....

Και μπραβο στα καταστηματα που δεν εκμεταλευτηκαν τον "ντορο" γυρω απο αυτα τα προιοντα... :bow:

 

Επειδη ομως ο ελληναρας ειναι μεγαλη τυπαρα κ μολις δει ΜΕΛΙ θελει να βουτηξει το χερι του μεσα,καποιων τα ματακια βλεπουν ευρω......

Απο καποιες πληροφοριες,εμαθα πως συντομα το κοστος των προιοντων ισως να αλλαξει...οχι με ευθυνη των καταστηματων.Δεν χρειαζεται να πουμε περισσοτερα προς το παρων.Οταν και ΑΝ ερθει η ωρα θα γινει κ αυτο....

 

Να προσεξουν ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ οι επιδοξοι ΤΥΠΟΙ ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΑΜΑΚΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΟΥΝ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΜΑΣ....δεν ειναι εποχες αυτες που μας περισσεουν χρηματα για να συνεχισουμε να ικανοποιουμε ΤΙΣ ΑΧΟΡΤΑΓΕΣ ΟΡΕΞΕΙΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΧΡΗΜΑ,ΤΗΝ ΚΟΥΤΟΠΟΝΗΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΑΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΠΟΙΘΗΣΗ ΟΤΙ ΒΡΗΚΑΤΕ ΤΗΝ ΚΟΤΑ ΜΕ ΤΑ ΧΡΥΣΑ ΑΥΓΑ....

Εκτος απο το οτι μας λειπει πλεον το χρημα......μας λειπει και η απαραιτητη βλακεια,για να μας εκμεταλευτειτε......

 

Εστω και 1 ευρω να ανεβει η τιμη,υπαρχουν κ αλλοι τροποι να τα προμηθευτουμε χωρις να πιανομαστε κοροιδα επειδη καποιοι μυριστηκαν  :greedy:  :greedy:  :greedy:

Ηδη γινονται κουβεντες μεταξυ χομπυστων γι'αυτο το σεναριο....

Και στη χειροτερη....υπηρχαν πανεμορφα ενυδρεια και πριν την εμφανιση των προιοντων της AF..... :bigemo_harabe_net-78:

Προσοχη λοιπον.......τα παιδια μας εφεραν στην πορτα μας τα προιοντα σε μια χαρα τιμες...αφηστε τα πραγματα ως εχουν γιατι βλεπω αντι να βγαλετε απο τη μυγα ξυγκι,να μπαινετε κ μεσα.....

Γιατι οσο γρηγορα εφυγαν τα προιοντα απο τα ραφια αλλο τοσο γρηγορα μπορουν να πιασουν αραχνες,σκονη και μυρμηγκια πανω τους,ακομα και αν αποδειχτει στο τελος οτι ειναι αξιολογα κ αποτελεσματικα :thumbsu:

 

Επαναλαμβανω τα παραπανω δεν αφορουν στα καταστηματα που εχουν τα προιοντα και τις τιμες που τα πωλουν.....

 

 Δεν ανεχομαι κ δεν δεχομαι, εμεις να απολαμβανουμε/χαιρομαστε το χομπυ μας και καποιοι να θελουν να το/μας εκμεταλευτουν για να κανουν τις "μπαζες" και τις αρπαχτες τους......

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνησω απολυτα με οσα λες γιατι ενας λογος που αποφασησα να κανω αυτην την αλλαγη στο ενυδρειο και να του κανω ενα update ηταν και οι καλες τιμες των προιοντων.....ας ελπισω οτι θα μεινουν εκει.....ελπιζω τωρα για την συνεχεια να προσθεσουν και αλλες πληροφοριες μελη τις εμπειριες τους ωστε να μπορουν καποια παιδια να μαθουν ολο και περισσοτερα πραγματα

Link to comment
Share on other sites

Μα ακομα και χομπυστες που ευτυχως η χωρα τους δεν περναει αυτα που περναμε εμεις και ειναι πιο ανετοι οικονομικα,προτιμησαν αυτη τη μεθοδο λογο του σχετικα χαμηλου κοστους.

Παιδια περασαν απο τη zeovit στην Af λογο χμηλης τιμης αλλα και σχετικα καλων αποτελεσματων.Στο κατω κατω που ειναι το κακο να υπαρχει σαν μια ακομα εταιρια,ενα ακομα αλατι η' τροφες κτλ...

Τωρα αν ο ελληναρας που μυριστηκε μαρουλι,φροντισει να ανεβασει τις τιμες,οι οποιες εβαλαν στο χαρτη τα προιοντα της af για τους παραπανω λογους σε ολες τις υπολοιπες χωρες....να ειναι ετοιμος και να τα βγαλει απο το χαρτη :thumbsu:

 

Τις τελευταιες δυο εβδομαδες ειχα ανεβασει τις σταγονες απο το Micro E.

Επειδη εχει βαρεα μεταλλα τα οποια δεν μετραω,εβαζα τις μισες απο τις προτεινομενες σταγονες,για τα λιτρα μου για να ειμαι στην σχετικα ασφαλη πλευρα αν γινει κατι κακο.

Αντι να ριχνω 7 εριχνα 3.Επειδη ομως τα πειραματα δειχνουν τι κ ποσο/πως επιρεαζει ενα ενυδρειο,ειπα να δω τι θα γινει εαν παω στη συνιστωμενη δοση.Ετσι ανεβασα και αυτο στις 7 σταγονες οπως τα υπολοιπα.

Δεν ειδα κατι πολυ αρνητικο απλα σκουρηναν τα χρωματα και ετσι θα ξαναγυρισω στις 3 σταγονες.

DSCN0525_zpscoylmcem.jpg

DSCN0004%202_zpsejvrzyib.jpg

 

κ

DSCN0451_zpsxbex3nzi.jpg

DSCN0029%201_zpsftpnfzze.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...