Jump to content

Θελω να κανω αγορα led φωτιστικου ?


magganas

Recommended Posts

Θελω να κανω  αγορα led φωτιστικου για ενυδρειο  1,50 χ 50 χ50 .

Θα με ενδιεφεραν γνωμες παιδιων που ειδη εχουν καποιο φωτιστικο στην κατοχη τους,ανεξαρτητου τιμης .

Την αγορα θα ηθελα να την κανω απο ebay ..και θα ηθελα να μου πειτε με ποιον τροπο γινεται τωρα λογο capital control.

 

Ευχαριστω προκαταβοληκα.Πετρος

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα φιλε μου! Δεν εχω εγω κατι να προτεινω αλλα θα ηταν καλυτερα για να παρεις τις σωστες απαντησεις να μας πεις τι εχεις μεσα στο ενυδρειο ή τι θα βαλεις μεσα γιατι παιζει σημαντικο ρολο στα watt,kelvin,lumen,αν θα εχεις φυτα,τι ψαρια........

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη τωρα ειδα οτι εισαι θαλασσινος.Δεν πειραζει ομως το ιδιο ισχυει(αντι για φυτα-κοραλια) ^_^

Link to comment
Share on other sites

μααλακα - σκληρα (κυκλος Ανατολης δυσης ) οικονομοια στην καταναλωση ,

Έγινε επεξεργασία - magganas
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν πάρα πολλά φωτιστικά είτε με led ειτε με Τ5 (φθορίου).

 

Εγω προσωπικά χρησιμοποιώ Led φωτιστικό της Ledzeal.    ( http://www.ledzeal.com/p43.html )  

 

Ποιό παλιά είχα ενα maxspect g2 (Led φωτιστικό που πλέων έχει καταργηθεί νομίζω) 

 

Και με τα 2 Led φωτιστικά είχα ωραία αποτελέσματα (ανάπτυξη και χρώμα).   Αν βρείς κανένα maxspect razor , ή ledzeal είναι αρκετά τίμια φωτιστικά.  

 

Αλιως δες σε ΑΤΙ Τ5. (ακριβό αλλά αξιόπιστο) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω

 

Υπάρχουν πάρα πολλά φωτιστικά είτε με led ειτε με Τ5 (φθορίου).

 

Εγω προσωπικά χρησιμοποιώ Led φωτιστικό της Ledzeal.    ( http://www.ledzeal.com/p43.html )  

 

Ποιό παλιά είχα ενα maxspect g2 (Led φωτιστικό που πλέων έχει καταργηθεί νομίζω) 

 

Και με τα 2 Led φωτιστικά είχα ωραία αποτελέσματα (ανάπτυξη και χρώμα).   Αν βρείς κανένα maxspect razor , ή ledzeal είναι αρκετά τίμια φωτιστικά.  

 

Αλιως δες σε ΑΤΙ Τ5. (ακριβό αλλά αξιόπιστο) 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...