Jump to content

Εύκολα ψάρια


Recommended Posts

Θέλω να κάνω δώρο ένα ψάρι σε ένα παιδάκι που γιορτάζει αύριο (όχι guppies,platys ή χρυσόψαρο). Έχετε να μου προτείνεται κάτι που να μην έχει πολλές απαιτήσεις; Ξέρω ότι θα το προσέχει αλλά δεν έχει και πολλές δυνατότητες. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

τι θα ελεγες για εναν πολυ ομορφο μονομαχο...??

ειναι αρκετα ανθεκτικος,και το βελτιστο ειναι να ΜΗΝ ειναι σε γυαλα,αλλα σε ενα μικρουλι ενυδρειακι νμαζι με ενα φιλτρακι....!!!!

ομορφο θεαμα..!!!

Link to comment
Share on other sites

τι θα ελεγες για εναν πολυ ομορφο μονομαχο...??

ειναι αρκετα ανθεκτικος,και το βελτιστο ειναι να ΜΗΝ ειναι σε γυαλα,αλλα σε ενα μικρουλι ενυδρειακι νμαζι με ενα φιλτρακι....!!!!

ομορφο θεαμα..!!!

:buttrock: Ακόμα ένας Betta που θα γλιτώσει από το κυπελάκι. Ειλικρινά πολύ καλή επιλογή. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ. ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΤΙΜΗ? ΠΟΣΑ ΛΙΤΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΚ; ΘΕΡΜΟΣΤΑΤΗ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ; ΤΙ ΤΡΩΝΕ? ΣΟΡΡΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΣΧΕΤΗ ΓΙΑ ΜΟΝΟΜΑΧΟΥΣ. :thumbup: ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΑ ΜΕ ΤΙ ΑΛΛΟ ΨΑΡΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΙΩΣΕΙ? THANKS!!!

Link to comment
Share on other sites

δεν χρειαεται πολλαν λιτρα..!!

καλυτερα ειναι να συμβιωνει μονος του,ισως μαζι με καμμια γαριδα αμανο η καποιο σαλιγκαρι.....τρωει,οτι και τα υπολοιπα τροπικα ψαρια γλυκου νερου,και ναι,το χειμωνα θελει ενα μικρο θερμοστατη να τον ζεσταινει...

πληροφοριες για το ειδος....

http://www.tsamisaquarium.gr/Selides/Fish/betta.htm

Link to comment
Share on other sites

Οκ! Ευχαριστώ πολύ παιδιά για την βοήθεια. Μόλις έσωσα και εγώ έναν απίστευτα όμορφο μονομάχο! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...