Jump to content

Απώλεια γυαλιών ηλίου


PETROS_AFRICANOS

Recommended Posts

Καλημέρα φίλοι μου, άλλη μία επιτυχημένη συνάντηση μας ήταν το 4ο frag and plant swap που έγινε την Κυριακή 6 /6 / 2016. Συνάντησα πολλούς καλούς μου φίλους και στάθηκα πολύ τυχερός για ν' αποκτήσω πολλά κοραλάκια ώστε να τα προσφέρω στους reefάδες φίλους μου ! ! ! ! ! !

Φεύγοντας όμως ξέχασα στο τραπέζι μου μία σακούλα και τα γυλιά ηλίου του γιου μου που όπως πληροφορήθηκα όταν τηλεφώνησα στο flocafe για να τα φυλάξουν και να περάσω να τα πάρω κάποιος ισχυριστηκε πως είναι φίλος μου και τα πήρε για να μου τα δώσει. Δεν έχω καμία ενημέρωση ακόμη και γι' αυτό παρακαλώ όποιον αντιλήφθηκε κάτι να μ' ενημερώσει με π.μ. ποιος τα πήρε ή να μου τον περιγράψει.

 

Ευχαριστώ θερμά

       Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Πέτρο σε τηλεφωνική συνομιλία με τον ιδιοκτήτη του καταστήματος που ως γνωστόν φιλοξενεί

εδώ και χρόνια τις εκδηλώσεις μας είπε το εξής ουδέ ποτέ έλαβαν τηλέφωνο απο εσένα η κάποιον άλλο Πετρο.

δεν εχει πρόβλημα να το γράψει κι εδώ αλλά φυσικά σε αυτήν την διαδικασία δεν θα τον βάλω..

Περιμένω άμεσα τουλάχιστον ενα συγνώμη για τα αναληθή σου περί τηλεφωνικής συνομιλίας κ.λ.π

Link to comment
Share on other sites

Ο τίτλος του θέματος αλλάζει έτσι ώστε να είναι σχετικός με το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μην τσακώνεστε, τα γυαλιά τα έχω εγώ! :poster_oops: Σου έχω ήδη στείλει PM εδώ και ώρα, ενώ μόλις τώρα είδα το θέμα. Εγώ είπα στην Έφη ότι αν είναι δικά σου είσαι τυχερός, γιατί θα βρεθούμε μέσα στη βδομάδα και θα στα δώσω.

 

Απλώς δεν ήξερα αν όντως ήταν του γιού σου ή του γιου του Βασίλη...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

problem solved!

 

Topic Closed!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...