Jump to content

Sturm

Recommended Posts

Αντε να σας βλεπω.

Send from the heart of the Amazonas

Link to comment
Share on other sites

Παιδεςςς ο μονος αλμυρος θα ειναι μαλλον!!δεν πειραζει...!!!

Διοτι ΕΧΩ και μονομαχους πλεων οποτε κολαω!!

Λοιπον 18.00 ωρα αυριο στο ιδιο μερος το γνωστο με καρδιοχτυπει????

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μην φοβασαι αλμυρε φιλε μου. Θα σου ανοιξουμε την αγκαλη μας! Χαχαχα! Εξι η ωρα καλα ειναι.

Send from the heart of the Amazonas

Link to comment
Share on other sites

Οχι τοσο πια αλμυρος..

Ξεκινησα συλλογη με μονομαχους!! Και φυσικα εσυ με εβαλες στο τρυπακι χα χα χα!!

Εχω κανει δυνατη κατασταση θα σας πω αυριο ;)

Link to comment
Share on other sites

Οταν σου εδινα τον μονομαχο ηξερα τι εκανα. Ακους mad23;;;χαχαχα! Σειρα εχει ο Διονυσης!

Send from the heart of the Amazonas

Link to comment
Share on other sites

Αύριο λογικά θα τα καταφέρω κι εγώ για πρώτη φορά να παρεβρεθώ, ελπίζω μη βγει τίποτα και στραβώσει. 

Link to comment
Share on other sites

Να ερθεις. Σε περιμενουμε.

Send from the heart of the Amazonas

Link to comment
Share on other sites

Οταν σου εδινα τον μονομαχο ηξερα τι εκανα. Ακους mad23;;;χαχαχα! Σειρα εχει ο Διονυσης!

Send from the heart of the Amazonas

Εγω φιλαράκι μου δώσανε μονομαχο αλλά το έστειλα ..... Κανονικά .... Στη Μαιρη !!!
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Κανονικότατα όμως!!!

Άρχοντα τον έχω!!! Του έφτιαξα και σπίτι σούπερ.... :D :D

Link to comment
Share on other sites

18:00 θα ειμαι εκει,αλλαξανε τα πλανα μου κοιμηθηκα στη μανα μου.. :P

Link to comment
Share on other sites

19:30 έχει γιορτή η κόρη μου, δυστυχώς δεν μπορώ να λείψω, η συνάντηση τι ώρες ακριβώς είναι; 

Link to comment
Share on other sites

Συνηθως μαζευομαστε απο τις 18:00 μεχρι οσο παει (ορισμενοι καθονται μεχρι τις 1 το βραδυ)

 

Να σου ζησει η κορη!

Link to comment
Share on other sites

Συνηθως μαζευομαστε απο τις 18:00 μεχρι οσο παει (ορισμενοι καθονται μεχρι τις 1 το βραδυ)

 

Να σου ζησει η κορη!

Ευχαριστώ αλλά δεν γιορτάζει, μάλλον δεν το έκανα σαφές, έχει γιορτή στο σχολείο, παράσταση κι έτσι και λείψω δεν θα μου μιλάει για κανά μήνα. Αμα είναι θα ξεκινήσω κατά τις 9 που ελπίζω να έχει τελειώσει η γιορτή, θα βρω κανέναν ή θα σας ψάχνω; 

Έγινε επεξεργασία - Ρομποτής Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Μηπως πρεπει οι συντονιστες-διαχειριστες να εξετασουν το ενδεχομενο οι συναντησεις να γινονται Κυριακες? Νομιζω οτι θα ειναι πιο ευκολο για πολλους.Τα Σαββατα συνηθως εχουμε την εβδομαδιαια εξοδο με την συζυγο

Link to comment
Share on other sites

Απών αυτή τη φορά.

Καλά να περάσετε παίδες!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ αλλά δεν γιορτάζει, μάλλον δεν το έκανα σαφές, έχει γιορτή στο σχολείο, παράσταση κι έτσι και λείψω δεν θα μου μιλάει για κανά μήνα. Αμα είναι θα ξεκινήσω κατά τις 9 που ελπίζω να έχει τελειώσει η γιορτή, θα βρω κανέναν ή θα σας ψάχνω; 

 

A μαλιστα,εγω δεν καταλαβα.Ε βεβαια δεν πρεπει να λειψεις,ελα οτι ωρα θες μεχρι να κλεισει το μαγαζι,παντα ειναι καποιοι και οι τελευταιοι συνηθως δεν ειναι κατω απο 5-10 ατομα.

Μηπως πρεπει οι συντονιστες-διαχειριστες να εξετασουν το ενδεχομενο οι συναντησεις να γινονται Κυριακες? Νομιζω οτι θα ειναι πιο ευκολο για πολλους.Τα Σαββατα συνηθως εχουμε την εβδομαδιαια εξοδο με την συζυγο

Κοσμα ειναι παρα πολλα χρονια αυτη η παραδοση και δεν νομιζω οτι γινεται να αλλαξει.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ αλλά δεν γιορτάζει, μάλλον δεν το έκανα σαφές, έχει γιορτή στο σχολείο, παράσταση κι έτσι και λείψω δεν θα μου μιλάει για κανά μήνα. Αμα είναι θα ξεκινήσω κατά τις 9 που ελπίζω να έχει τελειώσει η γιορτή, θα βρω κανέναν ή θα σας ψάχνω;

Βρε κατσε να χαρεις το παιδακι σου και ασε εμας τους μαντραχαλους.

:):):)

Link to comment
Share on other sites

εννοειται οτι δεν εχω την απαιτηση να αλλαξει για μενα.Αλλα πιστευω οτι θα ειχε μεγαλυτερη προσελευση.Μπορει να ανοιχτει ενα θεμα και να γινει μια ψηφοφορια.Δεν ειναι πολυ δυσκολο

Link to comment
Share on other sites

Θα σας έρθω κατα τις 7.30 :D

Link to comment
Share on other sites

Κωσμα ενα Σαββατο τον μηνα ειναι ρε φιλε. Μην το κανουμε και τραγωδια. Ενα Σαββατο νομιζω ολοι μας μπορουμε να παιρνουμε μια αδεια για το χομπυ μας. Την Κυριακη δεν βολευει γιατι η επομενη ειναι εργασιμη και δεν ειναι για να πηγαινουμε για δουλεια τις ωρες που φευγουμε απο κει και ετσι οπως φευγουμε απο κει! Χαχαχαχαχα!

Κωστα εκει θα ειμαστε μεχρι αργα. 1 η ωρα φευγουμε οταν εχουμε δουλειες! Χαχαχαχα. Συνηθως φευγουμε οταν μας διωχνει το μαγαζι ευγενικα κατα τις 3- 3μιση.

Send from the heart of the Amazonas

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ωραία Θοδωρή τότε θα έρθω, όσο για το θέμα του Σαββάτου ή Κυριακής νομίζω ότι Σάββατο είναι καλύτερα, πολλοί όπως κι εγώ Κυριακή δεν θέλουμε καν να σηκωθούμε απ το κρεββάτι, είναι η μέρα της ξεκούρασης του θεϊκού μας κορμιού (μετριοφροσύνη πάνω απ όλα)  οπότε δεν θα θελα να αλλάξει. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλα βρε Τεο δεν το εκανα και τραγωδια! Μια γνωμη ειπα.Και δεν ειναι ενα Σαββατο.Καποιο αλλο βγαινουμε και με εναν κολλητο :D  Οποιος εχει γυναικα και παιδια καταλαβαινει. :chair:  Ασε που τωρα εχει ξεκινησει να βγαινει η κορη μου καθε Σαββατο και με θελει ταξιτζη

Link to comment
Share on other sites

Παρών μάλλον και εγώ, θα κατέβω το βραδάκι παρέα με τον Κώστα.

 

Κώστα περιμένω τηλέφωνο να κανονίσουμε ...

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον είναι η εκδίκηση σας για το frag swap !!!

Συναντιση γλυκών !

Και άλλη μια ΚΑΥΤΗ τον Αύγουστο :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...