Jump to content

giorgosmarios

Recommended Posts

Κι εγω μεσα ειμαι!

Λιγο πιο αργα απ'οτι συνηθως....θα ερθω κατ'ευθειαν για τις μπυρες,χωρις προκαταρτικα!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα γάμο το Σάββατο, αλλά μάλλον θ' αφήσω το γάμο, να πάω για σκαλάρια. :hehe

:thumbsu:  :thumbsu:  :thumbsu:

 

:lmao: :lmao: :lmao: :lmao: :lmao: :lmao: :lmao: :lmao: :lmao: :lmao:

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα γάμο το Σάββατο, αλλά μάλλον θ' αφήσω το γάμο, να πάω για σκαλάρια. :hehe

:thumbsu:  :thumbsu:  :thumbsu:

 

 

Προτείνω την βράβευση του Χρήστου για την ατάκα της χρονιάς!!!!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ααα στο μυαλο μου εισασταν. Παρων κι εγω.

Send from the Heart of Amazonas

 

Θα βάλω ωτοασπίδες :ballistic: !!!!! 

Έγινε επεξεργασία - fishbone!
Link to comment
Share on other sites

Ααα στο μυαλο μου εισασταν. Παρων κι εγω.

Send from the Heart of Amazonas

 

 

Εσένα θα σου φέρω δωράκι άν μου υποσχεθείς ότι θα είσαι καλό παιδί.....

 

post-2-0-06444000-1467710355_thumb.jpg  post-2-0-10766900-1467710380_thumb.jpg  post-2-0-76623000-1467710394_thumb.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Και σταματάω το σπαμάρισμα με την εξής πρόταση. Να βγάλουμε κανά μπλουζάκι με τη σχετική ατάκα για τους επίδοξους γαμπρούς του φόρουμ, να το φοράνε τη νύχτα του bachelor. :hehe​ 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Θα βάλω ωτοασπίδες :ballistic: !!!!! 

 

Βαλε οτι θες! Τι νομιζεις με εσενα θα ασχολουμαστε ολη την ωρα! 

 

Εσένα θα σου φέρω δωράκι άν μου υποσχεθείς ότι θα είσαι καλό παιδί.....

 

attachicon.gifimage2.JPG  attachicon.gifimage3.JPG  attachicon.gifimage4.JPG

 

Αφου ξερεις οτι ειμαι το καλυτερο παιδι!  :bigemo_harabe_net-82:

Link to comment
Share on other sites

Ετσι κι'αλλιως σαν bachelor ειναι η μηνιαια μας συναντηση - χωρις γυναικες :P

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ετσι κι'αλλιως σαν bachelor ειναι η μηνιαια μας συναντηση - χωρις γυναικες :P

 

 

Πατριώτη απο το περιστέρι...κρύβε λόγια.....αχαχαχαχχαχαχχα

Link to comment
Share on other sites

θα ερθω και εγω πρωτη φορα.....

εχω και πολλες αποριες καθοτι εστεισα προσφατα ενυδρειο......

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Πατριώτη απο το περιστέρι...κρύβε λόγια.....αχαχαχαχχαχαχχα

Εγω στην προηγουμενη συναντηση εφερα γυναικα για να δουμε τωρα κανενας αλλος! :D

Link to comment
Share on other sites

θα ερθω και εγω πρωτη φορα.....

εχω και πολλες αποριες καθοτι εστεισα προσφατα ενυδρειο......

 

 

Όλοι όσοι έρχεστε πρώτη φορά μπορείτε να γράψετε εδώ άν χρειάζεστε κάτι για το ενυδρείο σας (μπόλι, φυτά, ψάρια, εξοπλισμό, ζωντανές τροφές...κ.α.) και όλο και κάποιος θα φέρει... ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Επισης οσοι θα ερθετε πρωτη φορα επειδη δεν σας ξερουμε μην ντρεπεστε και ελατε να συστηθουμε.

Αν ρωτησετε το μαγαζι θα σας πει που καθομαστε,θα σας πει "Να σε εκεινα τα τραπεζια εξω αυτοι οι ωραιοι τυποι" :P

Link to comment
Share on other sites

Επισης οσοι θα ερθετε πρωτη φορα επειδη δεν σας ξερουμε μην ντρεπεστε και ελατε να συστηθουμε.

Αν ρωτησετε το μαγαζι θα σας πει που καθομαστε,θα σας πει "Να σε εκεινα τα τραπεζια εξω αυτοι οι ωραιοι τυποι" :P

 

Καλα και να μην ρωτησουν παλι θα μας δουν! Χαχαχαχαχ! Τοσοι "ωραιοι" τυποι μαζεμμενοι κανουμε καλο σαματα! Χαχαχαχααχα! 

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι το μονο σιγουρο!

Ειδικα αμα πιασουμε και καμια κουβεντα υψηλου επιπεδου χαζευουν μεχρι και απο τον δρομο και λενε τι...μ Ωραιοι τυποι ειναι αυτοι!

Χαχαχαχαχα

Θα φοραμε μπλουζες aquazone,θα εχουμε ταμπελακια az στα τραπεζια και γενικα και να θελουμε να κρυφτουμε δεν γινεται γιατι ειμαστε και πολλοι!

 

Κοσμα σε περιμενω φιλε να μιλησουμε σοβαρα εμεις οι του σκληρου νερου γιατι αυτοι οι καφε,θολοι,οξινου νερου τυποι με εχουν τρελανει.

Ελα να μιλησουμε για την ενυδρειαρα που θα φτιαξεις και μην αφησεις κανενα να σε επηρεασει! Το νου σου θα καραδοκουν και θα ψαχνουν στιγμες αδυναμιας σου!χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Μιχαλη, εμεις δεν καραδοκουμε πουθενα. Μονος του ερχεται ο κοσμος σε εμας και θελει να φτιαξει κατι ιδιαιτερο! Εξαλλου ειναι γνωστη η ρυση του λαου για τα οξινα νερα, ιδιαιτερα του Αμαζονιου: Ερχεται οποιος θελει, μενει οποιος μπορει!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ερχεται οποιος θελει, μενει οποιος μπορει!!!!!

Εντάξει...σήμερα εδώ έχουν γραφτεί τα καλύτερα....αχαχαχχαχαχαχα

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Μιχαλη, εμεις δεν καραδοκουμε πουθενα. Μονος του ερχεται ο κοσμος σε εμας και θελει να φτιαξει κατι ιδιαιτερο! Εξαλλου ειναι γνωστη η ρυση του λαου για τα οξινα νερα, ιδιαιτερα του Αμαζονιου: Ερχεται οποιος θελει, μενει οποιος μπορει!!!!!

Η ρυση του λαου αυτη νομιζω δεν ειναι για τα οξινα νερα αλλα για τις Ειδικες Δυναμεις,ποιητη μου!

χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Κοσμα σε περιμενω φιλε να μιλησουμε σοβαρα εμεις οι του σκληρου νερου γιατι αυτοι οι καφε,θολοι,οξινου νερου τυποι με εχουν τρελανει.

Ελα να μιλησουμε για την ενυδρειαρα που θα φτιαξεις και μην αφησεις κανενα να σε επηρεασει! Το νου σου θα καραδοκουν και θα ψαχνουν στιγμες αδυναμιας σου!χαχαχαχα

 

Φευγεις νωρις βρε Μιχαλη! δεν σε προλαβαινω.Την προηγουμενη φορα επαιζα μπαλα με τον θοδωρη και τον ραστα.Δεν μπορω ομως να πω κουβεντα.Εκαναν τρομερο ψηστηρι στην γυναικα μου.Αξιοι :bow:

Link to comment
Share on other sites

 

Φευγεις νωρις βρε Μιχαλη! δεν σε προλαβαινω.Την προηγουμενη φορα επαιζα μπαλα με τον θοδωρη και τον ραστα.Δεν μπορω ομως να πω κουβεντα.Εκαναν τρομερο ψηστηρι στην γυναικα μου.Αξιοι :bow:

Μην μου πεις.......Την επεισαν????

Πωωω,μια φορα επρεπε να φυγω νωρις και μου τα χαλασαν ολα..Τερμα δεν ξαναφευγω νωρις.Και γαμο να εχω τον ακυρωνω,καλα κανει ο Χρηστος!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ΠΩ ΠΩ Ξεχασα να αναφερω,ηταν και ο Καδμος στην παρεα του ψηστηριου.Συγνωμη φιλε μου

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μην μου πεις.......Την επεισαν????

Πωωω,μια φορα επρεπε να φυγω νωρις και μου τα χαλασαν ολα..Τερμα δεν ξαναφευγω νωρις.Και γαμο να εχω τον ακυρωνω,καλα κανει ο Χρηστος!

Οχι μονο την επεισαν.Βαρεθηκε απο την πολυ ψαροκουβεντα και δεν θα ξαναερθει :D Μου ειπε ''κανε οτι θες παρε οτι σου αρεσει μην με ανακατευεις''

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Οχι μονο την επεισαν.Βαρεθηκε απο την πολυ ψαροκουβεντα και δεν θα ξαναερθει :D Μου ειπε ''κανε οτι θες παρε οτι σου αρεσει μην με ανακατευεις''

Αυτός είναι και ο απώτερος δικός μας σκοπός μας αλλά και κάθε ενυδρειόφιλου νομίζω.

Οι παρόμοιες υπηρεσίες μας προς τα μέλη, είναι προσφορά του φόρουμ! :hehe

Link to comment
Share on other sites

Η ρυση του λαου αυτη νομιζω δεν ειναι για τα οξινα νερα αλλα για τις Ειδικες Δυναμεις,ποιητη μου!

χαχαχα

 

Το ιδιο ειναι! 

 

Μην μου πεις.......Την επεισαν????

Πωωω,μια φορα επρεπε να φυγω νωρις και μου τα χαλασαν ολα..Τερμα δεν ξαναφευγω νωρις.Και γαμο να εχω τον ακυρωνω,καλα κανει ο Χρηστος!

 

Εεε... χμμμ... μα παντα φευγεις νωρις! Χαχαχαχα!

 

Οχι μονο την επεισαν.Βαρεθηκε απο την πολυ ψαροκουβεντα και δεν θα ξαναερθει :D Μου ειπε ''κανε οτι θες παρε οτι σου αρεσει μην με ανακατευεις''

 

Ειδες φιλαρακι, για σενα δουλευουμε!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ειδες φιλαρακι, για σενα δουλευουμε!

Οταν θα λερωνω το σαλονι και θα θελει μαζεμα και σφουγγαρισμα θα μου λεει ''φωναξε τα φιλαρακια σου '' :D

Έγινε επεξεργασία - kosmas
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...