Jump to content

που θα βρω βιολογικο υλικο στην θεσσαλονικη?


AngelinaA

Recommended Posts

Παιδια αποφασισα να ξανα στησω το ενυδρειο μου σε λιγους μηνες και ψαχνω βιολογικο υλικο εδω στην μικρη μ πολη δεν εχει την δευτερα θα ανεβω θεσσαλονικη ξερετε αν το μαγαζι στο κεντρο αριστοτελους εχει siporax η εστω καποιο αλλη μαρκα επισης ψαχνω φιλτρο καινουριο θα προτειμουσα κρεμαστο αλλα λετε να υπαρχει θεμα με το καπακι του ενυδρειου εχει καποιες θεσεις πισω..ποιο μου προτεινετε για 60λ ? Τα ψαρακια θα ειναι ενα χαρεμι γκαπι !

Link to comment
Share on other sites

Siporax και γενικά βιολογικό υλικό μπορείς να βρεις σχεδόν σε όλα τα πετσόπς της Θεσσαλονίκης, εγώ προσωπικά ψωνίζω από το my pet( Λεωφ. Κωνσταντίνου Καραμανλή 84)  :)

Link to comment
Share on other sites

χύμα siporax σε καλή τιμή νομίζω 5-7 ευρώ έχει το petcumulus.gr στην βασιλέως γεωργίου.

Έγινε επεξεργασία - globalzero
Link to comment
Share on other sites

Βασιλεως Γεωργιου 42.Το ιντερνετικο λειτουργει ως pet cumulus.Το καταστημα απ εξω γραφει prima pet.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μου εδωσαν ενα sip glax by haquoss δεν ξερω αν ειναι το ιδιο με τις sera μου ειπε απλα οτι εοναι αλλη μαρκα αλλα το ιδιο πραγμα γραφει μεν οτι ειναι για αποικιες βακτηριων αυτο που με προβληματισε ειναι οτι γραφει πως ειναι για ενυδρεια με μεγαλο φορτιο ψαριων το εχει χρησιμοποιησει κανεις απο εσας αυτο?post-50906-0-49014600-1473780872_thumb.jpgpost-50906-0-15199800-1473780928_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία - AngelinaA
Link to comment
Share on other sites

Δεν το εχω βαλει ποτέ αλλα αν θες τρυψε δυο μεταξυ τους .αν βγαζει πολυ σκονη ισως εχεις πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβα τον προβληματισμο σου.Οτι ενδυκνειται για μεγαλη ιχθυοφορτιση τι σε πειραζει?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβα τον προβληματισμο σου.Οτι ενδυκνειται για μεγαλη ιχθυοφορτιση τι σε πειραζει?

Δεν με πειραζει καθολου απλα φοωαμαι μηπως υπαρχει προβλημα με τα ψαρια

Link to comment
Share on other sites

Δεν με πειραζει καθολου απλα φοωαμαι μηπως υπαρχει προβλημα με τα ψαρια

 

Προβλημα θα εχεις εαν υπαρχει μεγαλη ιχθυοφορτωση.

Link to comment
Share on other sites

Οχι,κανενα προβλημα.Στο φιλτρο να φανταστω δεν θα χεις μονο το μακαρονι?Θα βαλεις κ λιγο μπλε σφουγγαρι ή/και ενυδρειακο υαλοβαμβακα.

Link to comment
Share on other sites

Οχι,κανενα προβλημα.Στο φιλτρο να φανταστω δεν θα χεις μονο το μακαρονι?Θα βαλεις κ λιγο μπλε σφουγγαρι ή/και ενυδρειακο υαλοβαμβακα.

ε ναι εννοειτε αυτο δεν θα το εχω σκετο ακομα ομως δεν αγορασα φιλτρο ειμαι αναμεσα σσ κρεμαστο η εσωτερικο γτ θα πρεπει να κοψω το καπακι αν θελω κρεμαστο
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...