Jump to content

πλεκο με χρυσοψαρα


Ευτυχία

Recommended Posts

Καλημερα σε ολους! Ειχα γραψει κ χτες αλλα δεν ανεβηκε το μνμ, καποιο λαθος προφανως θα ειχα κανει. Eιχα γραψει κ στο παρελθον πως εχω 4 χρυσοψαρα σε 400 λιτρα κ εχω σκοπο να βαλω αλλα δυο κ να κλεισω εκει.Προχτες ο αντρας μου ομως οπου ειναι ασχετος με τα ενυδρεια αγορασε για "εκπληξη" οπως μου ειπε εναν πλεκο τον οποιο προλαβε να βαλει μεσα στο ενυδρειο, εγω βεβαια οταν το ειδα οχι απλως δε χαρηκα οπως καταλαβαινετε, αλλα τραβαγα κ τα μαλλια μου. Το ενυδρειαδικο δεν το δεχετε πισω. Τι μου προτινετε να κανω; Εχω απελπιστει..

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα φιλη. Δωσε τον καπου αλλου.

Send from the Heart of Amazonas

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα φιλη. Δωσε τον καπου αλλου.

Send from the Heart of Amazonas

Ναι σωστα αυτο θα κανω! Θα το βαλω κ στις αγγελιες. Οποιος τον θελει τον χαριζω μαζι με την ολοκαινουρια τροφη του! Το ενυδρειο τρεις μηνες που το εχω σε λειτουργια δεν εχει αντιμετωπισει κανενα προβλημα απο θεμα αρρωστιας κ οτιδηποτε μεταδοτικο. Αν ενδιαφερεται κανεις μπορει να δει κι απο κοντα σε τι κατασταση βρισκεται. Σ ευχαριστω πολυ!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ναι σωστα αυτο θα κανω! Θα το βαλω κ στις αγγελιες. Οποιος τον θελει τον χαριζω μαζι με την ολοκαινουρια τροφη του! Το ενυδρειο τρεις μηνες που το εχω σε λειτουργια δεν εχει αντιμετωπισει κανενα προβλημα απο θεμα αρρωστιας κ οτιδηποτε μεταδοτικο. Αν ενδιαφερεται κανεις μπορει να δει κι απο κοντα σε τι κατασταση βρισκεται. Σ ευχαριστω πολυ!

Όντως πρέπει να τον δώσεις. Όλα τα.. πως να τα πω; γλειφτροειδη; αργά η γρήγορα θα προσπαθήσουν να φάνε και το slime coat  των χρυσόψαρων σου.

 

Υ.Γ. Όταν λες ότι το ενυδρείο σου είναι 1,5 μέτρα πλάτος μήπως εννοείς μήκος;

Link to comment
Share on other sites

Όντως πρέπει να τον δώσεις. Όλα τα.. πως να τα πω; γλειφτροειδη; αργά η γρήγορα θα προσπαθήσουν να φάνε και το slime coat  των χρυσόψαρων σου.

 

Υ.Γ. Όταν λες ότι το ενυδρείο σου είναι 1,5 μέτρα πλάτος μήπως εννοείς μήκος;

 

Το πλεκοειδή... πως σου φαίνεται;  :rolleyes:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Όντως πρέπει να τον δώσεις. Όλα τα.. πως να τα πω; γλειφτροειδη; αργά η γρήγορα θα προσπαθήσουν να φάνε και το slime coat  των χρυσόψαρων σου.

 

Υ.Γ. Όταν λες ότι το ενυδρείο σου είναι 1,5 μέτρα πλάτος μήπως εννοείς μήκος;

ειχα κανει λαθος, το διορθωσα!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...