Jump to content

Νέος στην παρέα


tolis1997

Recommended Posts

Καλησπερα σας παιδια χαιρομαι που εγινα μελος της ομαδας σας...ειμαι καινουριος στα ενυδρεια και θα ηθελα καποιες πληροφοριες...
1) επειδη το ενυδρειο το βρηκα δεν ξερω ποσα λιτρα ειναι περιπου θα ηθελα αν μπορειται να με βοηθεισεται ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΜΠΟΡΕΙΤΑΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΕΣΑΙΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ

?
2)αγορασα ενα ενα φιλτρο για το ενυδρειο το οποιο νομιζω ειναι μαζι με καθαρισμο νερου ειναι ενταξει για αυτο το ενυδρειο εχει πολη πιεση...|
3) ηθελα να ξερω επισης εαν το βραδυ το κλεινω το φιλτρο γιατι κανει και θορυβο αλλα και για οικονομια οσω μπορω υπαρχει προβλημα για ψαρια 
4) περιπου ποσο καει σε ρευμα αυτο το φιλτρο ?
5) αγορασα ψαρακια guppy και θα ηθελα μονο αυτα για το ενυδρειο μου αν μπορειται να με βοηθεσαι σε τροφη ροη του νερου αν θελουν υσηχα νερα καποια φυτα για να κρυβονται?
6) θα μπορουσα να παρω και ενα γλυφτη για καθαρισμο αλλα θα εχει προβλημα με τα guppy?
ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας...

Έγινε επεξεργασία - tolis1997
Link to comment
Share on other sites

:welcomeXL:

Καλώς όρισες.

Άνοιξε ένα θέμα και θα απαντηθούν όλες οι απορίες σου.

Link to comment
Share on other sites

ΠΩΣ ΑΝΟΙΓΩ ΕΝΑ ΘΕΜΑ?

http://www.aquazone.gr/forums/forum/13-%CE%B3%CE%B5%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AC-%CF%80%CE%B5%CF%81%CE%AF-%CE%B3%CE%BB%CF%85%CE%BA%CE%BF%CF%8D-%CE%BD%CE%B5%CF%81%CE%BF%CF%8D/ Πατας εκει που λεει νεο θεμα,γραφεις τον τιτλο και απο κατω περιγραφεις,Καλως ηρθες.

Link to comment
Share on other sites

http://www.aquazone.gr/forums/forum/13-%CE%B3%CE%B5%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AC-%CF%80%CE%B5%CF%81%CE%AF-%CE%B3%CE%BB%CF%85%CE%BA%CE%BF%CF%8D-%CE%BD%CE%B5%CF%81%CE%BF%CF%8D/ Πατας εκει που λεει νεο θεμα,γραφεις τον τιτλο και απο κατω περιγραφεις,Καλως ηρθες.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Όπα.. Έβρος βλέπουν τα ματάκια μου!!!  :thumbsu:

Καλώς ήρθες!!!

Κ μην αγχώνεσαι για τίποτα!

Μια χαρά θα είναι τα γκαπάκια σου!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες.

 

  :welcome:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...