Jump to content

Εκθεση κατοικιδιων.


Recommended Posts

΄Σημερα στις 6 απ' τι έχω καταλάβει

Α ωραια...

Δεν το προλαβαινω...

Link to comment
Share on other sites

Απόσπασμα από το περιοδικό "κατοικίδια εν δράση..." που διανέμεται στην είσοδο της έκθεσης!!

post-57172-0-03446200-1476551765_thumb.j

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, πηγα εχθες το απογευμα στην εκθεση να δω κανενα ψαρακι να δω φιλους και να το χαρω, εφυγα ομως με παρα πολλα ερωτηματικα.

 

Γιατι ενω εχεις 2 μεγαλα ενυδρειακες κοινοτητες δεν βρισκεις χωρο να τις βαλεις και τις 2? και να αφησεις στην ουσια ολους αυτους τους κ@υλωμενους με το χομπι να στησουμε απο ενα τουμπανο περιπτρο να το βλεπει ο κοσμος και να μαθαινει και να γουσταρει? οκ καταλαβαινω οτι τα μαγαζια εχουν την πελατεια τους και δεν τρελαινονται να συμετασχουν αφου το κινητρο ειναι καθαρα οικονομικο(εκτος αν οι διοργανωτες ζητουσαν παραλλογα ποσα για τον χωρο).Εκτος αν υπαρχουν αλλοι πιο "αρρωστοι" λογοι που δεν θελω να ξερω.

(αφηστε με στο συννεφακι μου να χαζευω ιπταμενες κιχλιδουλες)

Link to comment
Share on other sites

πολύ ωραίο το περίπτερο του aquatek . Μακάρι να είσασταν και εσείς και όλοι μας από εδώ στην βόρεια Ελλάδα ώστε να δείξουμε τι πραγματικά σημαίνει ενυδρείο.

Έγινε επεξεργασία - globalzero
Link to comment
Share on other sites

Πηγα κι εγω σημερα στην εκθεση αλλα μπορω να πω οτι δεν ενθουσιαστηκα σε σχεση με τις προηγουμενες εκθεσεις οπου υπηρχαν περισσοτερα περιπτερα και πιο ενδιαφεροντα.Ελπιζω οι διοργανωτες να το καταλαβουν

Στάλθηκε από το Valencia2_Y100pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...