Jump to content

Συνάντηση Νοεμβρίου - 12/11


DIMITRIOS

Recommended Posts

πριν 7 λεπτά, το μέλος PETROS_AFRICANOS έγραψε:

Παιδιά καλησπέρα, εγώ θα έρθω όπως συνήθως και θα ήθελα παρακαλώ αρκετή Daphnia για τις Αφρικάνες μου και για κάποιο reefά φίλο Greenwater και την άλλη τροφή που δεν γνωρίζω πως τη λένε.

Επιτρέψτε μου να ενημερώσω πως έχω 1 zebra Chilumba 11 - 12cm αρσενικό και το προσφέρω δωρεάν σε όποιον ενδιαφέρεται αρκεί να έχει κατάλληλο ενυδρείο. Παρακαλώ να με ενημερώσει με π.μ. ώστε αν έρθει στη συνάντηση μας να το φέρω σωστά συσκευασμένο.

Ευχαριστώ

 

Καλησπέρα @PETROS_AFRICANOS...Όπως έγραψα οι καλλιέργειες θα είναι 'starter' για να πάρουν περισσότερα παιδιά και δέν έχουν την λογική ταίσματος αμέσως....δέν είναι αυτός ο σκοπός και γιαυτό δίνονται και δωρεάν....το πράσινο νερό είναι και αυτό 'freshwater', είσαι σίγουρος ότι το χρειάζεται ο φίλος σου με το reef?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 107
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

επίσης την άλλη τροφή "που δέν γνωρίζεις πώς την λένε" όπως λές, γιατί την θές? είσαι σίγουρος ότι κάνει για τα ψάρια σου?

Link to comment
Share on other sites

Παρων. A Sturm is coming!

Greetings from the dark side!

Link to comment
Share on other sites

πριν 15 λεπτά, το μέλος Husky_Jim έγραψε:

επίσης την άλλη τροφή "που δέν γνωρίζεις πώς την λένε" όπως λές, γιατί την θές? είσαι σίγουρος ότι κάνει για τα ψάρια σου?

Μαλλον την μπερδεψε με το rotifer ο Πετρος....

Link to comment
Share on other sites

Εφτασε η άγια μέρα του μήνα που πινουμ... εεεε συζητάμε με εποικοδομητικό τρόπο!

 

Αν μπορεις Δημήτρη να μου φερεις μια τροφή, δεν ξέρω τι χρειάζομαι, τα αυγουλάκια των killifish βγήκανε :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 λεπτά, το μέλος Astra έγραψε:

Εφτασε η άγια μέρα του μήνα που πινουμ... εεεε συζητάμε με εποικοδομητικό τρόπο!

 

Αν μπορεις Δημήτρη να μου φερεις μια τροφή, δεν ξέρω τι χρειάζομαι, τα αυγουλάκια των killifish βγήκανε :D

Θα πιουμε και μπυρες αλλα πρεπει να μας πεις τι εκανες και βγηκαν πιο νωρις τα δικα σου! 

Link to comment
Share on other sites

πριν 8 λεπτά, το μέλος Astra έγραψε:

Εφτασε η άγια μέρα του μήνα που πινουμ... εεεε συζητάμε με εποικοδομητικό τρόπο!

 

Αν μπορεις Δημήτρη να μου φερεις μια τροφή, δεν ξέρω τι χρειάζομαι, τα αυγουλάκια των killifish βγήκανε :D

 

Τί βγήκανε?Πήρες από αυτά που είχα φέρει?δέν θυμάμαι!!!!Τρελαίνομαι!!!!!!Έχεις "F1 Χάσκυ" δηλαδή??? :)

 

Πόσα βγήκαν????

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω δεν ξερω, προχτες το βράδυ ειδα τα ματακια που ελεγες, τα ειχα αφήσει σε νερό από τοτε αλλά τιποτα, και σήμερα το απόγευμα μου ειπε ο δικός μου οτι βλεπει κατι σαν ζωάκια στο νερό.

Argy δεν ξέρω, τα είχα φυλαγμένα μέσα σε κουτί πάντως και μέσα σε πετσέτα, μήπως η ζέστη βοήθησε να βγούνε;

Link to comment
Share on other sites

Ναί αυτό είναι!όσο πιό κοντά στους 30 βαθμούς τόσο επιταχύνετε η επώαση!!!

Link to comment
Share on other sites

πριν 49 λεπτά, το μέλος Astra έγραψε:

Εφτασε η άγια μέρα του μήνα που πινουμ... εεεε συζητάμε με εποικοδομητικό τρόπο!

 

Αν μπορεις Δημήτρη να μου φερεις μια τροφή, δεν ξέρω τι χρειάζομαι, τα αυγουλάκια των killifish βγήκανε :D

Η μπύρα είναι το μυστικό! Η μαγιά κάνει όλη τη δουλεία!:hehe

Μπράβο Άννα, καλορίζικα!:thumbsu:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Χωραμε στη παρεα κι εμεις οι.. οχι και τοσο τακτικοι?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Παιδια αυτη η συνάντηση άργησε πολυ!!!!!

 

Έπαθα σύνδρομο στέρησης:kookoo::bigemo_harabe_net-171::bigemo_harabe_net-115:!!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλως εχοντων των πραγματων θα ερθω

Κρατηστε τραπεζι μεγαλο, η προβλεψη μου ειναι οτι θα εχουμε(θαλασσινοι) ρεκορ συμμετοχων

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μην παιρνετε θαρος γιατι και οι γλυκοι προβλεπω να ειναι παρα πολλοι! Μαλλον πρεπει να κρατησουμε ρεζερβε ολο το μαγαζι..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αχαχχα ο βασίλης είναι χορατατζής...αχαχαχχχα....ρεκόρ οι θαλασσινοϊ....αχαχαχχαχαχα....απο τα καλύτερα που έχω ακούσει.....φαντάζομαι ρεκόρ εννοείς μεταξύ σας.....ααχαχχαχαχαχχα

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Αν προλάβω θα έρθω και εγώ μετά από πάρα πολύ καιρό.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Σας περιμένουμε όλους για να περασουμε ενα όμορφο απόγευμα Σαββάτου..

Link to comment
Share on other sites

On 7/11/2016 at 1:01 ΜΜ, το μέλος Antonis K έγραψε:
On 7/11/2016 at 1:01 ΜΜ, το μέλος Antonis K έγραψε:

Αντε ρε αλανια να δω (επιτελους) αν τα καταφερω να ερθω, να σας γνωρισω απο κοντα. 

Αν δειτε εναν ομορφο εγω θα ειμαι:hehe:hehe:hehe

Αντώνη παρε τηλ. μηπως παμε μαζι , αλλα δεν ξερω αν θα την αντεξουν τοση ομορφια μαζι :hehe:hehe

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλως εχοντων των πραγματων θα ερθω
Κρατηστε τραπεζι μεγαλο, η προβλεψη μου ειναι οτι θα εχουμε(θαλασσινοι) ρεκορ συμμετοχων
 

Πεστα ρε Βασιλη.Μεσα κι εγω.Reef power!!!Ξερεις τι κανουν οι γλυκοι ε;Μας βαζουν να καθομαστε ανακατεμενοι μαζι τους για να λενε οτι ειναι περισσοτεροι

Στάλθηκε από το Valencia2_Y100pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 λεπτά, το μέλος sailor247 έγραψε:


Πεστα ρε Βασιλη.Μεσα κι εγω.Reef power!!!Ξερεις τι κανουν οι γλυκοι ε;Μας βαζουν να καθομαστε ανακατεμενοι μαζι τους για να λενε οτι ειναι περισσοτεροι

Στάλθηκε από το Valencia2_Y100pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

 

Θα φοράω κολώνια με γαλαζόπετρα!!!!αχαχχαχαχαχαχαχαχαχα

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...