Jump to content

Συνάντηση Νοεμβρίου - 12/11


DIMITRIOS

Recommended Posts

και γώ παρόν!

 

και κάτι ακόμα.. θυμάμαι πριν παω σε συνάντηση για πρώτη φορά το σκεφτόμουν καθως δεν ήξερα και κανέναν και μου φαινόταν λίγο κάπως.. to είχα αναβάλει κάμποσες φορές ..

λάθος παιδιά, όσοι το σκέφτεστε έτσι καντε ένα κόπο και ελάτε να δείτε πόσο εύκολο είναι να μπείτε σε αυτή τη παρέα ;) 

 

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 107
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

δυστηχώς έχω οικογενειακή υποχρέωση που δεν αναβάλλεται...κρίμα ρε γμτ...μια φορά τον μήνα και την χάνω κι όλας!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πριν 14 ώρες, το μέλος TAN έγραψε:

Σας περιμένουμε όλους για να περασουμε ενα όμορφο απόγευμα Σαββάτου..

 

Μας ξεμπροστιασες κυριε διαχειριστα εμας τους θαλασσινούς:notfair:!

 

Αν και περιμενα ο @Sturm  να το πει .... το ενα ομορφο απόγευμα παει σε εμάς..... γιατί αυτοι οι γλυκουληδες το πανε στο όμορφο απόγευμα , βράδυ , ξημερώματα και εχει ο θεος.....

 

Στις τελευταίες συναντήσεις πρι τις 3-4 το πρωι δεν φεύγουνε:jig:!!!!

 

 

Έγινε επεξεργασία - fishbone!
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Να το ξαναπω παιδια, οσοι εχετε καποια υποχρεωση η δουλευετε και νομιζετε οτι θα την χασετε, να σας αναφερω οτι η συγκεντρωση κραταει μεχρι το κλεισιμο του μαγαζιου τουλαχιστον! Οποτε αν τελειωσετε με τις υποχρεωσεις σας και θελετε να ερθετε για μια μπυριτσα, εκει θα ειμαστε!

Greetings from the dark side!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Aν δεν δουλευω θα ερθω κι εγω για ενα καφεδακι αν με θετε :D

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

On 7/11/2016 at 9:28 ΜΜ, το μέλος Astra έγραψε:

Δεν ξερω δεν ξερω, προχτες το βράδυ ειδα τα ματακια που ελεγες, τα ειχα αφήσει σε νερό από τοτε αλλά τιποτα, και σήμερα το απόγευμα μου ειπε ο δικός μου οτι βλεπει κατι σαν ζωάκια στο νερό.

Argy δεν ξέρω, τα είχα φυλαγμένα μέσα σε κουτί πάντως και μέσα σε πετσέτα, μήπως η ζέστη βοήθησε να βγούνε;

 

Είναι Τετάρτη και ακόμα δεν έχεις ανοίξει θέμα στην αντίστοιχη κατηγορία να μας ενημερώσεις για την εξέλιξη...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο μπήκα να γράψω κι εγώ χα0αχ0αχ0αχ0. 2 και σήμερα!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αν περισσεύει star polyps σε κάποιον από τους φίλους που θα έρθουν θα το εκτιμούσα πολύ. 

Link to comment
Share on other sites

Θελω κι εγω λιγο star polyps παιδες, ζηλεψα

Έγινε επεξεργασία - vasilis4x4
Link to comment
Share on other sites

Θα προσπαθήσω και εγώ να έρθω σαν πρώτη συνάντηση. Η αλήθεια είναι επίσης πως χαρίζω και έναν Ancistrus cf. cirrhosus οπότε αν κάποιος ενδιαφέρεται ας με ενημερώσει. Ε πως κάποιοι στις συνευρέσεις της πρώτης φοράς φέρνουν γλυκά άλλοι φέρνουν ψάρια. Ακόμη εαν κάποιος θα μπορούσε να μου δώσει λίγο βρύο της Ιάβας (lol κοινώς Vesicularia dubyana) θα το εκτιμούσα μιας και ενώ είχα υπερβολικά μεγάλη ποσότητα στο παλιό λόγω τριχοειδούς δεν μπήκα καν στον κόπο να ξεμπλέκω αλλά δεν είχα και καμία διάθεση να την μεταφέρω στο καινούριο επομένως αν κάποιος κλαδέψει και δεν θα του ήταν πρόβλημα ευχαρίστως.

Link to comment
Share on other sites

πριν 10 λεπτά, το μέλος AquaNewbie έγραψε:

Θα προσπαθήσω και εγώ να έρθω σαν πρώτη συνάντηση. Η αλήθεια είναι επίσης πως χαρίζω και έναν Ancistrus cf. cirrhosus οπότε αν κάποιος ενδιαφέρεται ας με ενημερώσει. Ε πως κάποιοι στις συνευρέσεις της πρώτης φοράς φέρνουν γλυκά άλλοι φέρνουν ψάρια. Ακόμη εαν κάποιος θα μπορούσε να μου δώσει λίγο βρύο της Ιάβας (lol κοινώς Vesicularia dubyana) θα το εκτιμούσα μιας και ενώ είχα υπερβολικά μεγάλη ποσότητα στο παλιό λόγω τριχοειδούς δεν μπήκα καν στον κόπο να ξεμπλέκω αλλά δεν είχα και καμία διάθεση να την στο καινούριο επομένως αν κάποιος κλαδέψει και δεν θα του ήταν πρόβλημα ευχαρίστως.

Δωστο μου εμενα το ψαρι να το κανω δωρο στον Husky :hehe:hehe:hehe

Link to comment
Share on other sites

παρων και εγω μετα απο πολυ καιρο!!!!!!!!!!!!!!οποιος του περισευει λιγη χαετο ευπροσδεκτη!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ένα απο τα πακέτα έτοιμο για απόψε!!!!

 

IMG_3829.JPG

 

Βέβαι θα έρθω κατά τις 21:00 γιατί είμαι στο Γουλανδρή τώρα.... :)

 

image.jpg

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Αν και εκατσα λιγο ηταν πολυ ωραια και χαρηκα που ειδα φιλαρακια και γνωρισα και παιδια που μιλαγα μονο μεσα απο το forum και τα ειπαμε και απο κοντα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...