Jump to content

Συνάντηση Νοεμβρίου - 12/11


DIMITRIOS

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 107
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εεεεεεεεε   δεν το ηξερα οτι μενετε τοοοοοοοοσο αργα. Την επομενη φορα θα ερθω μονος  και με αδεια διανυκτερευσης

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δυστυχώς τωρα σχολασα και αυριο πιανω δουλεια 11:00 αρρωστησε συναδελφος και πρέπει να τον καλυψω χτυπώντας 14 ωρες δουλειας! 

Ευελπιστώ την επομενη να τα λεμε απο κοντα .

Καλο βραδυ καλο υπολοιπο. :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μολις γυρισαμε και οι τελευταιοι. Αν και καποιοι μου χαλασαν το κεφι σημερα και καποιοι αλλοι φυγανε και θιγμενοι απο πανω και το μαγαζι σημερα δεν μας περιποιηθηκε και πολυ καλα, μπορω να πω οτι δεν ξενερωνουμε ποτε και τις παραδοσεις τις κραταμε! Ραντεβου στην επομενη!

Greetings from the dark side!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος Sturm έγραψε:

Μολις γυρισαμε και οι τελευταιοι. Αν και καποιοι μου χαλασαν το κεφι σημερα και καποιοι αλλοι φυγανε και θιγμενοι απο πανω και το μαγαζι σημερα δεν μας περιποιηθηκε και πολυ καλα, μπορω να πω οτι δεν ξενερωνουμε ποτε και τις παραδοσεις τις κραταμε! Ραντεβου στην επομενη!

Greetings from the dark side!
 

Πραγματι είχε λιγο αλατοπιπερο η συναντηση αλλα και αυτο δινει μια αλλη, ιδιατερη γευση. Μπορει να μην ερχομαι τακτικα αλλα μη νομιζεται..... περναω ομορφα και χαιρομαι που βλεπω, χρονια τωρα, σταθερα καποια ατομα που γνωριζω, πιστά στο χόμπι και στη παρεα του ΑΖ αλλα και νεα παιδια.

Το να γνωριζεις και να επικοινωνεις με ατομα που εχεις κοινα ενδιαφεροντα ειναι ο,τι καλυτερο και γινεται ακριβως αυτο εδω.

Link to comment
Share on other sites

Ηταν μια ομορφη συναντηση με πολυ αλμυρα

 

Και καλος κοσμος μετα τις 10:00 :phone:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα πολυ να ερθω αλλα βλεπω τα παιδια μου (1,5 και 3 ετων) μονο σκ αφου ολη τη βδομαδα δουλευω ολη μερα... Μαλλον στην επομενη θα ερθω μαζι με τα μικρα!!!

Link to comment
Share on other sites

παλικάρια σας ζηλεύω  με την καλή έννοια πάντα. Εμείς εδώ δεν μπορούμε να κάνουμε δυστυχώς κάτι ανάλογο. 

 

Link to comment
Share on other sites

Μετα κοπων και βασάνων μετα απο καιρο,καταφερα να φτάσω στις 10.00 :D

Δυστυχώς καθυστερούσε και η μπύρα χθές! :D Αλλα η κυριαρχια των πλέκο και γενικότερα η παρουσία συντριπτικά όξινου ύδατος αντιστάθμισε την κατάσταση και με πολύ χαβαλέ πέρασε ενα όμρφο και πάλι βράδυ!Με το καλό και στην επόμενη παιδια :)

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Πραγματι είχε λιγο αλατοπιπερο η συναντηση αλλα και αυτο δινει μια αλλη, ιδιατερη γευση. Μπορει να μην ερχομαι τακτικα αλλα μη νομιζεται..... περναω ομορφα και χαιρομαι που βλεπω, χρονια τωρα, σταθερα καποια ατομα που γνωριζω, πιστά στο χόμπι και στη παρεα του ΑΖ αλλα και νεα παιδια.
Το να γνωριζεις και να επικοινωνεις με ατομα που εχεις κοινα ενδιαφεροντα ειναι ο,τι καλυτερο και γινεται ακριβως αυτο εδω.

Χαρηκα που σε γνωρισα φιλαρακι αν και γνωριστηκαμε σε λιγο περιεργη φαση.

Greetings from the dark side!

Link to comment
Share on other sites

Να πω κ εγω με τη σειρα μου οτι χαρηκα που γνώρισα πολλα απο τα παιδια του ΑΖ εχθες, στην πρωτη συναντηση που παρεβρεθηκα. Τα λεμε παλι απο κοντα σε ενα μηνακι, αλλα αυτη τη φορα θα ερθω πιο οργανωμένος, με φωτογραφικη μηχανη. (Για να κανω κ μαθημα στον Sturm για το white balance κ τα RAW αρχεια χαχαχαχα)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 31 λεπτά, το μέλος Antonis K έγραψε:

Να πω κ εγω με τη σειρα μου οτι χαρηκα που γνώρισα πολλα απο τα παιδια του ΑΖ εχθες, στην πρωτη συναντηση που παρεβρεθηκα. Τα λεμε παλι απο κοντα σε ενα μηνακι, αλλα αυτη τη φορα θα ερθω πιο οργανωμένος, με φωτογραφικη μηχανη. (Για να κανω κ μαθημα στον Sturm για το white balance κ τα RAW αρχεια χαχαχαχα)

Αν και ήμουν και εγώ στη συνάντηση εχθές όπου περάσαμε πολύ όμορφα, δεν έτυχε να σε γνωρίσω Αντώνη, οπότε πιστεύω να τα πούμε στην επόμενη.  

 

ΥΓ:  Στο μάθημα με το white balance θέλω να παρακολουθήσω και εγώ, όπως και να συζητήσουμε γενικότερα για τις ρυθμίσεις της μηχανής στη φωτογράφηση ενυδρείων και όχι μόνο.:)

Link to comment
Share on other sites

Οι γλυκοι καθησατε μακρια μας, σε ενα μικρο τραπεζακι:hehe

Την επομενη ελατε στο τεραστιο τραπεζι μας καπου θα σας βολεψουμε:hehe:hehe

Link to comment
Share on other sites

Οι γλυκοι ημασταν πολλοι και δεν μπορουσαμε να βολευτουμε. Εσεις που ησασταν λιγοι βολευτηκατε εκει. Ασε που μετα φυγατε και ειχατε και χωρο!

Υ.Γ. Εσυ τελικα δεν μας ειπες, τις ριζες τι τις ηθελες; χεχεχε

Greetings from the dark side!


Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα φαγωθηκες με τις ριζες.......:crazyyyy:

Αστες να υπαρχουν, ποτε δεν ξερεις.....................

Link to comment
Share on other sites

Άλλη μια όμορφη συνάντηση.

Όπως όμως έχω πει και παλαιότερα εγώ θα προτιμούσα να υπήρχαν θεματικά "τραπέζια". Γίνονται πολύ όμορφες συζητήσεις που τις παρακολουθεί μόνο όποιος τυχερός βρίσκεται εκεί. Χάνεται πολύ πληροφορία και γνώση.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 10 λεπτά, το μέλος PanaGreco έγραψε:

Άλλη μια όμορφη συνάντηση.

Όπως όμως έχω πει και παλαιότερα εγώ θα προτιμούσα να υπήρχαν θεματικά "τραπέζια". Γίνονται πολύ όμορφες συζητήσεις που τις παρακολουθεί μόνο όποιος τυχερός βρίσκεται εκεί. Χάνεται πολύ πληροφορία και γνώση.

 

Αυτο αν μπορουσε να γινει θα ηταν πολυ καλο, αν και μου φαινετε λιγο δυσκολο.

Θα πρεπει να διαμορφωθει ο χωρος απο νωρις και δεν ξερω κατα ποσο μπορει το μαγαζι να συνεργαστει.

Link to comment
Share on other sites

Θεματικά "τραπέζια " υπάρχουν στο φόρουμ , γιατί να υπάρχουν και στις συναντήσεις ; Εκεί βρισκόμαστε κυρίως για να γνωριστούμε . Σίγουρα κάνουμε και ενυδρειακες κουβέντες , αλλά ο χαβαλές και η καλή παρέα είναι στο επίκεντρο . Εάν δημιουργηθουν θεματικές παρέες φοβάμαι ότι θα χαθούν κουβέντες από το ίδιο το φόρουμ , που είναι η καρδία . 

:)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Σωστο και αυτο.:)

Οπως και να εχει εγω δυο φορες εχω ερθει,  καθοτι καινουριος στην παρεα , και εχω περασει πολυ καλα με ωραια κουβεντουλα καλη παρεα , αρκετο χαβαλε , και αρκετες πληροφοριες και αποψεις απο παιδια για το ομορφο αυτο ζομπι.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 18 ώρες, το μέλος Sturm έγραψε:

Μολις γυρισαμε και οι τελευταιοι. Αν και καποιοι μου χαλασαν το κεφι σημερα και καποιοι αλλοι φυγανε και θιγμενοι απο πανω και το μαγαζι σημερα δεν μας περιποιηθηκε και πολυ καλα, μπορω να πω οτι δεν ξενερωνουμε ποτε και τις παραδοσεις τις κραταμε! Ραντεβου στην επομενη!

Greetings from the dark side!
 

 

 

Αλατόνερο και περνάει... ΜΗΝ πιεις ξύδι, ρίχνει τα μαλλιά.-   :bigemo_harabe_net-89::bigemo_harabe_net-67::bigemo_harabe_net-169:

:bigemo_harabe_net-128:

:dfan:

 

:hehe

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος billaus έγραψε:

Σωστο και αυτο.:)

Οπως και να εχει εγω δυο φορες εχω ερθει,  καθοτι καινουριος στην παρεα , και εχω περασει πολυ καλα με ωραια κουβεντουλα καλη παρεα , αρκετο χαβαλε , και αρκετες πληροφοριες και αποψεις απο παιδια για το ομορφο αυτο ζομπι.

Πολυ ομορφο το ζομπι! :hehe

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 41 λεπτά, το μέλος argy1 έγραψε:

Πολυ ομορφο το ζομπι! :hehe

Και στο ειπα μιχαλη αυτα με τις ροες δεν μ αρεσουν!!! Χαχαχα

 

Καναμε το χομπι ζομπι και τα ψαρακια vampire χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

πριν 14 ώρες, το μέλος fisakis έγραψε:

Πραγματι είχε λιγο αλατοπιπερο η συναντηση αλλα και αυτο δινει μια αλλη, ιδιατερη γευση. Μπορει να μην ερχομαι τακτικα αλλα μη νομιζεται..... περναω ομορφα και χαιρομαι που βλεπω, χρονια τωρα, σταθερα καποια ατομα που γνωριζω, πιστά στο χόμπι και στη παρεα του ΑΖ αλλα και νεα παιδια.

Το να γνωριζεις και να επικοινωνεις με ατομα που εχεις κοινα ενδιαφεροντα ειναι ο,τι καλυτερο και γινεται ακριβως αυτο εδω.

Εσυ πως μου την σκαπουλαρες και δεν σε ειδα;;;:cigar::hehe

Link to comment
Share on other sites

πριν 15 ώρες, το μέλος stathis spithas έγραψε:

Εσυ πως μου την σκαπουλαρες και δεν σε ειδα;;;:cigar::hehe

 

 

Εσύ ήσουν εκεί... κι έκανες την "πάπια"; :blink:  

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...