Jump to content

Που θα βρω αεραντλίες;;


Recommended Posts

Γεια σας.Θα επιθυμούσα την αγορά κάποιας πολύ απλής αεραντλίας για μια δική μου ιδιοκατασκευή.

Γνωρίζει κάποιος που πουλάνε; Βρίσκομαι κοντά στο αίγιο και αναρωτιέμαι αν υπάρχουν καταστήματα με 

είδη ενυδρείου.Εναλλακτικά  είναι δυνατόν να πωλούνται και σε διαφορετικά καταστήματα;;

Link to comment
Share on other sites

Σε οποίο pet shop που εχει έστω και τα βασικά για ενυδρεία σίγουρα θα βρεις αεραντλια !

καλη επιτυχία !

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχεις κάποιο pet shop κοντά σου μπορείς να κάνεις την αγορά από κάποιο κατάστημα μέσο internet και να στην στείλουν σπίτι.

Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος panoskar έγραψε:

Γεια σας.Θα επιθυμούσα την αγορά κάποιας πολύ απλής αεραντλίας για μια δική μου ιδιοκατασκευή.

Γνωρίζει κάποιος που πουλάνε; Βρίσκομαι κοντά στο αίγιο και αναρωτιέμαι αν υπάρχουν καταστήματα με 

είδη ενυδρείου.Εναλλακτικά  είναι δυνατόν να πωλούνται και σε διαφορετικά καταστήματα;;

 

Αν δέν βρείς πετ σόπ μπορείς να ψάξεις και σε είδη αλιείας που ξέρω ότι έχετε στην περιοχή μιάς και έχουν αεραντλίες για τους συντηρητές δολωμάτων! ;)

Link to comment
Share on other sites

Και φυσικά καλώς ήρθες! :welcome:

 

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν και βιντεο στο youtube...

Ψαξε για diy air pump..

Βεβαια αν ημουν στην θεση σου αν δεν εβρισκα θα εκανα παραγγελια απο καποιο καταστημα στην Αθηνα ή απο e-bay....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...