Jump to content

Παρουσιαση δικια μου


Dio45

Recommended Posts

Για Χ λογους εγω δεν ανεβασα φωτο των ενυδρειων μου!Οταν θελησα να το κανω με εστειλαν ευχαριστα φιλοι απο εδω με πολυ ομορφα ενυδρεια!Θα επανερθω και εγω και αν οχι θα μεινω στην παρηγορια οτι ψαρακι δεν χανεται

Link to comment
Share on other sites

@Dio45 δεν υπάρχει λόγος να μην παρουσιάσεις το ενυδρείο σου αφού το θέλεις. Στις παρουσιάσεις ενυδρείων δεν κάνουμε διαγωνισμό ομορφιάς ενυδρείου ή ικανότητας, αλλά χαιρόμαστε τις γυάλες μας με την υπόλοιπη παρέα. Θα σου πρότεινα να μη πτοείσαι με τέτοιες σκέψεις και να χαρείς το χόμπυ συμμετέχοντας στην παρέα χωρίς ενδοιασμούς. ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εννοειται πρωτα η χαρα του χομπυ μας.Αλλα και η βελτιωση δεν βλαπτει @kadmos Επιφυλλασομαι για την παρουσιαση αλλα εχω νεες φωτο απο τα σκαλαρια που γεννουσαν!

Πως να τις ανεβασω?

 

Link to comment
Share on other sites

αυτο καταφερα

DSC_7709.JPG

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Αυτο ηταν αναπαντεχο! Η αλλες φωτο θα ερθουν! Το μονο που δεν εχω καταλαβει ειναι σε τι αναλυση να κατεβω να ανεβασω μια ομαδα απο φωτο?

 

Link to comment
Share on other sites

DSC_7708.JPG

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πηγαινε στο photobucket και ανεβασε τις εκει και υστερα ανεβασε το λινκ εδω.
Οταν βγαζεις φωτο το ενυδρειο, κλεινεις ολα τα γυρω φωτα και αφηνεις μονο του ενυδρειου. Και εννοειται δεν βαζεις φλας.

Greetings from the dark side!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω @rastaman και @Sturm για την βοηθεια.Τα φωτα μετα τις πρωτες φωτο καταλαβα και τα εσβησα αλλα τις εβγαζα με φλας.Οσο ζεις μαθαινεις.Κριμα μονο που δεν μοιραστηκαμε την εμπειρια οπως επρεπε.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...