Jump to content

AquaGeographia


nidal

Recommended Posts

Σε καποιους απο εσας ισως ειναι γνωστο το περιοδικο Aqua Geographia του Heiko Bleher.Μετα απο επικοινωνια μου με τον Heiko μου αναφερε οτι πλεον το περιοδικο θα εκδιδεται σε ηλεκτρονικη μορφη.Θεωροντας οτι τα τευχη που εχουν εκδοθει μεχρι σημερα (24 στον αριθμο!) ειναι πλεον συλλεκτικα αποφασισα να τα παραγγειλω ολα για το αρχειο μου.Αυτο θα γινει κατα τα μεσα Ιουλιου οποτε οποιος ενδιαφερεται να τα αποκτησει ας με ενημερωσει.Το κοστος ειναι 300 ευρω μαζι με τα εξοδα αποστολης.

Για πληροφοριες οσον αφορα στο περιοδικο ριξτε μια ματια εδω : http://aquageo.com/

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Σε καποιους απο εσας ισως ειναι γνωστο το περιοδικο Aqua Geographia του Heiko Bleher.Μετα απο επικοινωνια μου με τον Heiko μου αναφερε οτι πλεον το περιοδικο θα εκδιδεται σε ηλεκτρονικη μορφη.Θεωροντας οτι τα τευχη που εχουν εκδοθει μεχρι σημερα (24 στον αριθμο!) ειναι πλεον συλλεκτικα αποφασισα να τα παραγγειλω ολα για το αρχειο μου.Αυτο θα γινει κατα τα μεσα Ιουλιου οποτε οποιος ενδιαφερεται να τα αποκτησει ας με ενημερωσει.Το κοστος ειναι 300 ευρω μαζι με τα εξοδα αποστολης.

Για πληροφοριες οσον αφορα στο περιοδικο ριξτε μια ματια εδω : http://aquageo.com/

Hi,

sorry I do not write Greek nor read (only tiny bit)., but if you can read English, try to go to my new website: www.aquapress-bleher.com

There is much more and up-dated information (and everyday more). Click on English and enjoy.

All the best

Heiko Bleher

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Μια μικρή ανανέωση σχετικά με το περιοδικό Aqua Geographia που μας παρουσίασε ο nidal.

Όπως αναφέρεται και παραπάνω, πρόκειται για 24 περιοδικά με ποικίλα θέματα που αφορούν το φυσικό πλούτο του πλανήτη.

Περισσότερες πληροφορίες : AquaGeographia

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...