Jump to content

ΑΠΟΡΙΑ ΕΝΟΣ ΝΕΟΥ!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ! ΑΣΧΟΛΙΟΜΟΥΝΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ , ΖΕΥΓΑΡΩΝΑ ΚΤΛ...

ΤΩΡΑ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ. ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΠΑΩ ΔΙΑΚΟΠΕΣ? ΑΚΟΥΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ ΤΑΙΣΜΑ, ΕΒΔΟΜΑΔΙΕΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΝΕΡΟΥ, ΕΧΤΡΑ ΑΛΟΙΦΕΣ ΓΙΑ ΦΥΤΑ ΚΤΛ.

Link to comment
Share on other sites

Απο προσωπικη εμπειρια μιας και εκανα και εγω τα ιδια με εσενα και περασα και στον υδατινο κοσμο αργοτερα μπορω να σου πω οτι εχοντας ενα ενυδρειο στρωμενο και να δουλευει τουλαχιστον ενα με 2 μηνες αρμονικα και σωστα κανεις διακοπες πολυ πιο ευκολα απο το να εχεις καναρινια.Εγω προσωπικα εφευγα μια εβδομαδα με 10 μερες με αυτοματη ταιστρα και δεν ειχα κανενα απολυτως προβλημα σε αντιθεση με τα καναρινια που οσες ποτιστρες και να εβαζα τωρα το καλοκαιρι δεν μπορουσα να φυγω για 10 μερες χωρις να ειχα απωλειες

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν πολλές επιλογες και θα μπορείς να πας διακοπες.Καλώς ήρθες στο υδάτινο κόσμο

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ PAN!!!!

ΛΕΩ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΜΕ ΕΝΑ EHEIM 54Λ Η 60Λ ΚΟΜΠΛΕ. ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 80ΕΥΡΩ.ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?

ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΜΕ ΚΑΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ GUPPY! :wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

Να θυμάσαι τα γκάπι είναι ζοωτόκα ψάρια και επίσης πάνε σε κοπάδια 1 αρσε νικό προς 3 Θυλικά και ποιός ξέρει ίσος κάποτε να δείς αυτόpost-3609-1183397341_thumb.jpgκαι μετά αυτόpost-3609-1183397428_thumb.jpg :wootwoot: καλό διάβασμα και καλως ήρθες :)

Link to comment
Share on other sites

PAN ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΕΝΥΔΡΕΙΟ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΝΑΠΑΡΑΓΩΓΗ ΓΚΑΠΥ ΒΡΕ ΘΗΡΙΟ? ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΒΡΗΚΑ ΤΕΛΕΙΑ ΧΡΩΜΑΤΑ:

ΤΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΑΥΤΑ Η ΕΙΝΑΙ ΣΠΑΝΙΑ?

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω είναι τυχαίο είναι δύσκολο να τα βρείς επηδή είναι γενικά σπάνιο να βρείς ένα συγγεκριμένο χρώμα καθώς υπάρχουν χιλιάδες παραλαγές

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...