Jump to content

ΝΑ 'ΣΤΕ ΚΑΛΑ!!!!


Recommended Posts

Παιδια το καλό που μου έκανε το forum πρεπει να το πω!!!

ευχαριστω για την ενυδρειακη παρεα πρωτα απ'ολα ,γιατι οσο και μεγαλη παρεα να εχεις στην προσωπικη σου ζωη ,δεν ειναι το ιδιο με το να βρεθεις εστω και μεσω internet με καποιους που ασχολούνται με το ιδιο Hobby.

Πρωτα απ'ολα ειναι απιστευτο ποσες γνωσεις και κυριως γνωμες πηρα αυτες τις λιγες μερες που ειμαι μελος. Οσο και να διαβαζεις και οσο και να ψαχνεις στο διαδικτυο δεν ειναι το ιδιο να περνεις γνωμες απο ατομα που εχουν εφαρμοσει αυτες τις θεωριες. Μεχρι στιγμης ηξερα οσα ειχα αντιμετωπισει στα δικα μου ενυδρεια και οσα μου έλεγαν οι ιδιοκτητες και οι υπαλληλοι των καταστηματων που ψωνιζα ,και δοξα τον θεο ειναι καλοι και εμπειροι.Αλλα αυτην την βροχη πληροφοριων και γνωσεων δεν θα μπορουσα να την συναντησω αλλου.Ετσι και εμενα μου ηρθε η ιδια διαθεση και ορεξη για καθαριοτητα -κλαδεματα - μετρησεις τιμων - που ειχα και πριν 4 χρονια που ξεκινησα και ασχοληθηκα με τα ενυδρεια μου και τα βλεπω παλι να λαμπουν απο υγεια και ισορροποια.

Γι'αυτο λοιπον νιωθω την αναγκη να σας πω ένα ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!

με κανατε να νιωσω παλι την χαρα του πιο ομορφου Ηοbby του κοσμου. :buttrock::thumbup:

Ξανα φροντιζω τα δισκακια μου οπως οταν τα ειχα τις πρωτες μερες με ατελιωτες ωρες μπροστα στο σπιτι τους

Link to comment
Share on other sites

να'σαι και εσυ καλα φιλε μου..!!!

εμεις απο την πλευρα μας δεν καναμε τιποτε περισσοτερο απο αυτο που θα εκανες και εσυ για εμας αν ησουν στην θεση μας...

εξαλλου κανεις δεν γεννηθηκε σοφος,και οι γνωσεις ειναι free για ολους..!!!

καλη συνεχεια φιλε μου...

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστούμαι για τα καλά σου λόγια!!

Και μην ξεχνάς, πως μπορείς να γνωρίσεις τους καινούργιους σου Φίλους, "ζωντανά" στις καθιερωμένες μας μηνιαίες συναντήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Αν σε εσένα έγινε καλό από εμάς (δεν εννοώ τους Mod αλλά όλα τα μέλη) τότε να ξέρεις ότι και εσύ κάνεις καλό σε εμάς… Μέσω φίλων σαν εσένα αλλά και άλλον έμπυρων φίλων. Βρισκόμαστε εμείς η υποτιθέμενη λίγο εμπειρότερη σε μια επαγρύπνηση, δεν ξεχνάμε αυτά που μάθαμε και εμβαθύνουμε της γνώσεις μας διότι ως γνωστό δεν είναι δυνατόν να τα γνωρίζουμε όλα. Σου ανταποδίδω λοιπόν το ευχαριστώ για τη μας κρατάς εσύ και όλοι οι άλλοι φίλοι σε εγρήγορση.

Link to comment
Share on other sites

παιδια θα ηθελα πολυ να βρεθω στις μηνιαιες συναντησης!!!

φυσικα θα το μαθω απο το forum ετσι δεν ειναι?

ανυπομωνω.

Link to comment
Share on other sites

παιδια θα ηθελα πολυ να βρεθω στις μηνιαιες συναντησης!!!

φυσικα θα το μαθω απο το forum ετσι δεν ειναι?

ανυπομωνω.

:buttrock:

Link to comment
Share on other sites

παιδια θα ηθελα πολυ να βρεθω στις μηνιαιες συναντησης!!!

φυσικα θα το μαθω απο το forum ετσι δεν ειναι?

ανυπομωνω.

Ετοιμάσου...

Η επόμενη συνάντηση είναι στις 13 Νοεμβρίου...

Link to comment
Share on other sites

Ετοιμάσου...

Η επόμενη συνάντηση είναι στις 13 Νοεμβρίου...

ειναι σιγουρο????????

13 νοεμβριου πεφτει Τριτη . :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...