Jump to content

Aqua Light Umkehrosmose Picobello 190 L


Recommended Posts

Γνωρίζει κανείς αυτή την Α/Ο

τι λέει σαν μάρκα και αν αξίζει να προχωρήσω στην αγορά της ???? :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

κοιτα,αν και δεν την γνωριζω την συγκεκριμενη οσμωση,εντουτοις με τοσα λιγα χρηματα καλα,καλα ουτε τη μεμβρανη δεν αγοραζεις.....

αν μπορουσες τουλαχιστον να δεις τον τυπο της μεμβρανης που φοραει....

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω να λέει τίποτα λεπτομέρειες το site αλλά όπως λες και 'συ ουτε μεμβράνη δεν αγοράζεις,μάλλον θα προχωρήσω στην αγορά της και ότι βρέξει ας κατεβάσει.

Μια ερώτηση μόνο οι μεμβράνες είναι ανάλογα την μάρκα της Α/Ο η ανάλογα τον τύπο της Α/Ο δηλαδή υπάρχει

περίπτωση να μην μπορώ να βρω μεμβράνες.

Link to comment
Share on other sites

Μου θυμιζει πολυ την Α/Ο της JBL μαλλον απο τον ιδιο κατασκευαστη οποτε αξιζει αν δεν έχεις μεγάλες απαιτήσεις

Έγινε επεξεργασία - Yiannis59
Link to comment
Share on other sites

η τιμη της ειναι πολυ καλη και για τα λιτρα της.τωρα για τις μεμβρανες ειναι λιγο δυσκολο να σου πει καποιος οτι υπαρχει στανταρ,και ταιριαζουν με καποια αλλη μαρκα. :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

μπορει ο γιαννης να εχει δικιο!!!ελα μορε καπου θα βρεις καποια θα ταιριαξεις,,μεχρει να σου χαλασει ουουουουουο!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

θα την παραγγείλω τι είχαμε τι χάσαμε εξάλλου οι απετήσεις μου είναι μικρές.

Ευχαριστώ για της απαντήσεις σας

Link to comment
Share on other sites

Τελικά μου ήρθε σήμερα το πρωι η Α/Ο αλλά μου έχει δημιουργηθεί μια απορία πως θα κουμπώσουν τα λάστιχα πάνω στα Ρακορ.

παραθέτω φώτο για να καταλάβετε τι εννοώ. post-4852-1197044934_thumb.jpgpost-4852-1197044945_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

μονο το φιλτρο σου ηρθε?ρακορ για την βρυση?άλλα πλαστικα σολινακια με χρωματα (μπλε,κοκκινο,πρασινο???).

Link to comment
Share on other sites

μονο το φιλτρο σου ηρθε?ρακορ για την βρυση?άλλα πλαστικα σολινακια με χρωματα (μπλε,κοκκινο,πρασινο???).

Μάλλον για αυτό είναι τόσο φθηνή…!!! Αν δεν έχει πήγαινε σε ένα μαγαζί με υλικά υδραυλικών η οικοδομών πιστεύω θα έχουν!! Ωραία TV :)

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε με όλο τον εξοπλισμό απλά δεν μπορούσα να βγάλω τα λάστιχα από τα ρακορ.Τα κατάφερα τελικά ευχαριστώ για τις απαντησεις.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

τελικα ανταλλακτικα που μπορεις να βρεις;

καθε ποσα λιτρα θελει ανταλλακτικα;

η γνωμη σου μετα απο την χρηση που τις εκανες;

Ήρθε με όλο τον εξοπλισμό απλά δεν μπορούσα να βγάλω τα λάστιχα από τα ρακορ.Τα κατάφερα τελικά ευχαριστώ για τις απαντησεις.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...