Jump to content

Θα μπορουσε καποιος να μου απαντησει?


Recommended Posts

Θελω να δημοσιευσω καποιες φωτογραφειες και μου ζηταει ολοκληρο το URL τι ειναι αυτο;

Και θα παρακαλουσα να μου απαντησει καποιος στο αλλο ερωτημα που εχω βαλει:

Ποσα ψαρια μπορω να εχω;

Link to comment
Share on other sites

Πηγαινε κατω απο εκει που γραφεις το μηνυμα,γραφει συννημενα αρχεια και διπλα γραφει Browse,πατα το για να διαλεξεις φωτογραφια απο τα αρχεια σου,οταν διαλεξεις πατα το κουμπι "προσθεσε αυτο το συννημενο" και θα μπει στο μηνυμα σου.

Εγω τουλαχιστον αυτο εκανα...ελπιζω να βοηθησα. :D;):blink:

Link to comment
Share on other sites

Πηγαινε κατω απο εκει που γραφεις το μηνυμα,γραφει συννημενα αρχεια και διπλα γραφει Browse,πατα το για να διαλεξεις φωτογραφια απο τα αρχεια σου,οταν διαλεξεις πατα το κουμπι "προσθεσε αυτο το συννημενο" και θα μπει στο μηνυμα σου.

Εγω τουλαχιστον αυτο εκανα...ελπιζω να βοηθησα. smile.gif smile.gif smile.gif

Eχαριστω παρα πολυ Nicky θα προσπαθησω και αν τα καταφερω θα το δεις!

Link to comment
Share on other sites

Πηγαινε κατω απο εκει που γραφεις το μηνυμα,γραφει συννημενα αρχεια και διπλα γραφει Browse,πατα το για να διαλεξεις φωτογραφια απο τα αρχεια σου,οταν διαλεξεις πατα το κουμπι "προσθεσε αυτο το συννημενο" και θα μπει στο μηνυμα σου.

Εγω τουλαχιστον αυτο εκανα...ελπιζω να βοηθησα. smile.gif smile.gif smile.gif

Eχαριστω παρα πολυ Nicky θα προσπαθησω και αν τα καταφερω θα το δεις!

Φιλε nicky δεν μπορω να τα καταφερω εχω προσπαθησει 50 φορες απο την ωρα που μου απαντησες.

Link to comment
Share on other sites

Το καταλαβα γιατι δεν ειδα ακομη φωτογραφιες σου.

browse-διαλεγεις φωτο απο αρχειο σου-ανοιγμα και μετα "προσθεσε αυτο το συνημμενο" περιμενεις λιγο και ενφανιζεται ακριβως απο κατω ενα νεο ασπρο πλαισιο και πατας "προσθηκη στη δημοσιευση"

και στο μηνυμα σου βγαινουν κατι γραμματα που ειναι καπως ετσι [attachment53] και αυτο ειναι η φωτογραφια σου που δε φαινεται εκεινη τη στιγμη αλλα θα τη δεις οταν το στειλεις και μπεις απο το μενου στο μνμ

Ελπιζω να καταλαβες τι εννοω.... :D;):blink:

post-5776-1198878171_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το καταλαβα γιατι δεν ειδα ακομη φωτογραφιες σου.

browse-διαλεγεις φωτο απο αρχειο σου-ανοιγμα και μετα "προσθεσε αυτο το συνημμενο" περιμενεις λιγο και ενφανιζεται ακριβως απο κατω ενα νεο ασπρο πλαισιο και πατας "προσθηκη στη δημοσιευση"

και στο μηνυμα σου βγαινουν κατι γραμματα που ειναι καπως ετσι [attachment53] και αυτο ειναι η φωτογραφια σου που δε φαινεται εκεινη τη στιγμη αλλα θα τη δεις οταν το στειλεις και μπεις απο το μενου στο μνμ

Ελπιζω να καταλαβες τι εννοω.... :D;):blink:

το κανω αυτο που λες και μου βγαινει προεπισκοπιση δημοσιευσης.Δεν μπορω να καταλαβω τι κανω λαθος!!!

Link to comment
Share on other sites

Στο τελος κατω-κατω εχει 2 κουμπια "δημοσιευση νεου θεματος" (κατι τετοιο) και "προεπισκοπηση δημοσιευσης"

Εσυ πατα αυτο που λεει δημοσιευση νεου θεματος και θα δημοσιευτει

Η προεπισκοπιση απλως σου δειχνει πανω-πανω το μηνυμα σου οπως θα εμφανιζεται και τη φωτογραφια που εβαλες,απο κατω-κατω ομως εχει δημοσιευση.

Link to comment
Share on other sites

apost-6014-1199040236_thumb.jpgpost-6014-1199040285_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...