Jump to content

καλημερα


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΣΑΣ.ΕΧΩ ΤΟ ΕΝΥΔΡΙΟ ΜΟΥ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΣΧΕΔΟΝ.ΤΑ ΨΑΡΑΚΙΑ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΑΠΟ ΜΙΚΡΑ.............ΤΙΠΟΤΑ :) .ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ΄;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα thaia και καλως ηρθες , για να μπορεσουμε να σε βοηθησουμε πρεπει να μας πεις καποια πραγματα για το ενυδρειο και τα ψαρια σου ! Καλη συνεχεια ! :)

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΝΑΙ 100ΛΙΤΡΩΝ ΕΧΩ ΣΚΑΛΑΡΙΑ ΤΙΓΡΑΚΙΑ ΜΟΛΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕΛΑΝΟΤΑΙΝΙΕΣ ΥΠΕΡΙΣΧΥΟΥΝ ΤΑ ΣΚΑΛΑΡΙΑ ΣΕ ΠΛΥΟΨΙΦΙΑ

Link to comment
Share on other sites

...γίνε λίγο πιο συγκεκριμένη. Πόσα και ποιά είναι τα ψαράκια σου;Απο μετρήσεις πώς πάς;

PH:

GH:

KH:

NO2:

NO3:

NH3/4:

Link to comment
Share on other sites

apo metrhseis oles mia xara ολα ειναι φυσιολογικα εχω 2 μεγαλα σκαλαρια κ δυο πιο μικρα.2 τιγρακια κ 3 μελανοταινιεσ

Link to comment
Share on other sites

Αν θελεις γινε ποιο συγκεκριμενη με τις μετρήσεις και με τι μετρας ; Τωρα τα ψαρια αυτα ειναι πολλα για τα λιτρα σου που αν καταλαβα ειναι 100 λιτρα μικτα ! Μονο τα σκαλαρια θελουν περισοτερα λιτρα ! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Θα σε παρακαλουσα να μην γραφεις με λατινικους χαρακτηρες

Δευτερον με αυτα τα ψαρια περιμενεις να δεις μικρα.....

Τα λιτρα σου ειναι παρα πολυ λιγα και ξθα σου ελεγα να αποφασισεις ποια ψαρακια θες και αν αποφασεις για ζωοτοκα θα τα βαλεις μονα τους αν αποφασισεις για σκαλαρια θα πας σε πολυ παραπανω λιτρα

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΝΑΙ 100ΛΙΤΡΩΝ ΕΧΩ ΣΚΑΛΑΡΙΑ ΤΙΓΡΑΚΙΑ ΜΟΛΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕΛΑΝΟΤΑΙΝΙΕΣ ΥΠΕΡΙΣΧΥΟΥΝ ΤΑ ΣΚΑΛΑΡΙΑ ΣΕ ΠΛΥΟΨΙΦΙΑ

Καταρχην καλως ηρθες.

και κατα δευτερον, γιατι γραφεις στη κατηγορια ζωοτοκα?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...