Jump to content

Ζητώ βοήθεια για το στήσιμο ενυδρείου.


Recommended Posts

Έχω ένα ενυδρείο 55μ*30π*35υ. Έχω πετρούλες, έχω ένα φίλτρο και έναν θερμοστάτη. Σκέφτομαι οτι δεν θέλω να φυτέψω. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει στο στήσιμο του? Δεν έχω την πολυτέλεια να διαβάσω όλα τα άρθρα και ζητάω συγνώμη γι αυτό. Άν κάποιος έχει όρεξη να με βοηθήσει είναι απόλυτα ευπρόσδεκτος και όποιος απλά έχει να μου δώσει συμβουλές. Θέλω να βάλω χρυσόψαρα, και έχω ήδη ένα πλεκόστομα. Άρα χρειάζεται και άμμος αλλα δεν γνωρίζω πολλά οπότε όποιος μπορεί άς με βοηθήσει... Ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα ενυδρείο 55μ*30π*35υ. Έχω πετρούλες, έχω ένα φίλτρο και έναν θερμοστάτη. Σκέφτομαι οτι δεν θέλω να φυτέψω. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει στο στήσιμο του? Δεν έχω την πολυτέλεια να διαβάσω όλα τα άρθρα και ζητάω συγνώμη γι αυτό. Άν κάποιος έχει όρεξη να με βοηθήσει είναι απόλυτα ευπρόσδεκτος και όποιος απλά έχει να μου δώσει συμβουλές. Θέλω να βάλω χρυσόψαρα, και έχω ήδη ένα πλεκόστομα. Άρα χρειάζεται και άμμος αλλα δεν γνωρίζω πολλά οπότε όποιος μπορεί άς με βοηθήσει... Ευχαριστώ...

Χρυσόψαρο και πλεκόστομο απλά δεν πάνε μαζί. Διάλεξε ένα από τα 2. Ποιο είδος πλέκο έχεις?

Link to comment
Share on other sites

δεν γνωρίζω ακριβώς... hypostomus νομιζω...

Link to comment
Share on other sites

δεν γνωρίζω ακριβώς... hypostomus νομιζω...

Φωτογραφησέ το!

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω την πολυτέλεια να διαβάσω όλα τα άρθρα και ζητάω συγνώμη γι αυτό.

Πρεπει ομως φιλε μου να αφιερωσεις καποιο χρονο, θα μαθεις πολλα.

Και εγω τωρα στηνω ενυδρειο και 36 και σημερα μερες διαβαζω καθε μερα... εχω καει εντελως αλλα πιστεψε με αξιζει..

..θα σε βοηθησει πολυ το διαβασμα και συνδιασμο με τις γνωσεις των παιδιων εδω μεσα θα καταλαβεις πολλα..

keep reading! :)

Link to comment
Share on other sites

Ναι δυστυχώς δεν προλαβαίνω... Θα δώ τι μπορώ να κάνω... Ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...