Jump to content

Κιχλιδες


kixlida

Recommended Posts

α) Καλώς ήρθες

β) Γράφε πεζά ελληνικά

γ) Δώσε μας στοιχεία. Λίτρα, τιμές νερού, φίλτρανση, συγκατοίκους και θα βοηθούσε και μία φωτογραφία.

Έγινε επεξεργασία - stormtrooper
Link to comment
Share on other sites

96 λιτρα, εσοτερικο βιολογικο φιλτρο,τιμες δεν μετραω, και διστιχος δεν εχω φοτογραφια ειμαι καινουριος στο χομπι.εχο κιχλιδες λιμνις μαλαουι.

Link to comment
Share on other sites

96 λιτρα, εσοτερικο βιολογικο φιλτρο,τιμες δεν μετραω, και διστιχος δεν εχω φοτογραφια ειμαι καινουριος στο χομπι.εχο κιχλιδες λιμνις μαλαουι.

Ολα στραβα κι αναποδα δηλαδη.Πολυ λιγα λιτρα αμφιβολου ποιοτητας νερο,και ψαρια διαφορετικης λιμνης.Αν μπορουσε να μιλησει....................

Link to comment
Share on other sites

Κατ'αρχήν πρέπει οπωσδήποτε να ξεκινήσεις να μετράς. Κατά δεύτερον πήγαινε να δώσεις πίσω την φροντόζα σου γιατί δεν θα ζήσει πολύ εκεί μέσα και είναι κρίμα να ψοφήσει τόσο άδοξα.

Αυή είναι η μόνη λύση προς το παρόν. Από 'κει και πέρα φρόντισε να διαβάσεις και να ρωτάς για το ποια ψάρια ταιριάζουν στα λίτρα σου και με ποια μπορούν να συγκατοικήσουν!

Link to comment
Share on other sites

ποιον να ροτισω ?ολοι λενε οτι κανουν ολα γι"αυτο πιρα κ την φροντοζα? ποια κιχλιδα βγαζι καρουμπαλο εκτοσς απο φροντοζα?κ οχι πολι ακριβη

Link to comment
Share on other sites

ποιον να ροτισω ?ολοι λενε οτι κανουν ολα γι"αυτο πιρα κ την φροντοζα? ποια κιχλιδα βγαζι καρουμπαλο εκτοσς απο φροντοζα?κ οχι πολι ακριβη

Απο κιχλιδες της λιμνης Malawi,καρουμπαλο βγαζει το Cyrtocara Moorie,χρωμα εντονο γαλαζιο περιπου,με ακανονιστες μπλε σκουρες κηλιδες καποιες φορες,ψαρι που και αυτο ειναι ακαταλληλο για τα λιτρα σου,γιατι μεγαλωνει πολυ.

Link to comment
Share on other sites

παιδια γιατι μολις βαζω θηλικια μεσα στο ενιδριο την κινιγανε ?και ανα γκαζομαι παντα να την βγαζω?μιπος επιδι εχω πολλα αρσενικα? απο το πανο πτεριγιο δεν της ξεχοριζουμε? πιτε μου λιγο.... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...