Jump to content

Rio Juwel 125


Recommended Posts

Παιδια, εχω ενα ριο 125λτ με διαστασεις,81χ38χ50, τι κατοικους θα μου προτεινατε αν δεν ειχε ψαρακια μεσα...?? (τα τετρα που φαινονται στην φοτο θα μεταφερθουν συντομα)

Το ενυδρειο ειναι φυτεμενο αρκετα, το κινητο μου το επιασε Μ$%@%$$ !!!! και δεν μπορω να βαλω φοτο..

Θα βαλω καποια στιγμη σημερα.. Παντως για να ακουσω ιδεες...!!

αυτη την στιγμη εχεις κορις παντα, και γκαπις.. Επισης και ενα ζευγαρι ξιφοφορους..

Link to comment
Share on other sites

Αν υπάρχει όσμωση ή γενικά η διάθεση να μαλακώνεις το νερό, ένα ζευγαράκι απο κάποιο είδος apisto θα ήταν πολύ καλή επιλογή.

Link to comment
Share on other sites

Xmmm Καλη ιδεα... Κανεις αλλος?? Tο κινητο μου ζηλεψε την αθηνα και εγινε αναρχικο.. Δεν καταδεχεται να συνδεθει με τον υπολογιστη...

Link to comment
Share on other sites

Xmmm Καλη ιδεα... Κανεις αλλος?? Tο κινητο μου ζηλεψε την αθηνα και εγινε αναρχικο.. Δεν καταδεχεται να συνδεθει με τον υπολογιστη...

Εγώ σε ένα αντίστοιχο έχω βάλει ζεμπράκια :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σε ένα αντίστοιχο έχω βάλει ζεμπράκια :rolleyes:

Αν βαλεις τα ζεμπρακια βαζω το ενυδρειο :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:^_^

Link to comment
Share on other sites

ωραιο ειναι αλλα αφου απο οτι βλεπω ειναι φυτεμενο κατεβασε την ροη του φιλτρου και αμα γινετε να σταματησουν οι μποθρμπουληθρες γιατι διασπουν το διοξειδιο του ανθρακα που χρειαζοντε τα ζωντανα φυτα...εκτος αμα με γελα το κινητο σου και ειναι πλαστικα ,σε αυτη την περιπτωση απλα κατεβασε ροη

Έγινε επεξεργασία - olimpiakakias
Link to comment
Share on other sites

επισκευασε το κινητο :rolleyes:

Xaxaxaxa Απλως το κινιτο εχει κυρηξει ανεξαρτισια :rolleyes:

Αληθινα ειναι τα φυτα...

Οταν λες τετρα τι εννοεις???

Σαν τα μαυρα που εχω?? (Black Tetra)

Link to comment
Share on other sites

ωραιο ειναι αλλα αφου απο οτι βλεπω ειναι φυτεμενο κατεβασε την ροη του φιλτρου και αμα γινετε να σταματησουν οι μποθρμπουληθρες γιατι διασπουν το διοξειδιο του ανθρακα που χρειαζοντε τα ζωντανα φυτα...εκτος αμα με γελα το κινητο σου και ειναι πλαστικα ,σε αυτη την περιπτωση απλα κατεβασε ροη

Ερωτηση, αμα γυρισω το φιλτρο να "κοιταει" πανω, να κανει αναταραξη, βγαλω τις φυσαλιδες, δεν θα υπαρχει προβλημα στην κυκλοφρια??

Link to comment
Share on other sites

Σορι παιδια που εγραψα με την αστρα, γιατι ειμαι στον υπολογιστη της αννας και ξεχασα να βγω πριν κανω ποστ :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Βάλε ένα ζευγάρι νανοκιχλίδες, ραμιρεζι ή κριμπένσις να έχει λίγο ενδιαφέρον από συμπεριφορά :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Σορι παιδια που εγραψα με την αστρα, γιατι ειμαι στον υπολογιστη της αννας και ξεχασα να βγω πριν κανω ποστ :rolleyes:

Να την χαίρεσαι :rolleyes:

Χρόνια πολλα Αννούλα :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω πως η κυκλοφορια ειναι τοσο σημαντικη και αμα ηθελες καλη κυκλοφορια θα ειχες 2 μικροτερες αντλιες νερου σε 2 γωνιες του ενυδρειου .γιαυτο καλητερα κανε αυτο που σου λεω

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω πως η κυκλοφορια ειναι τοσο σημαντικη και αμα ηθελες καλη κυκλοφορια θα ειχες 2 μικροτερες αντλιες νερου σε 2 γωνιες του ενυδρειου .γιαυτο καλητερα κανε αυτο που σου λεω

Ok :rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...