Jump to content

Από την αρχή


Recommended Posts

χαιρετώ σας... θα ηθελα να μου πει καποιος ποσα κ τι ψαρακια θα μπορουσα να βαλο σε ενα 60αρι ανυδρείο. Κατα προτίμηση φυτοφάγα... μεχρι τώρα ειχα 2 πιρανχας τα οποια τα εδοσα λογο χώρου. πήρα 3 γαπυ αλλα όταν γυρισα από διακοπες...(σίγουρα ο γλυφτης φταιει!!!) :huh: ετσι ειπα να αρχίσω από την αρχή. Μπορεί καποιος να βοηθησει?

Link to comment
Share on other sites

χαιρετώ σας... θα ηθελα να μου πει καποιος ποσα κ τι ψαρακια θα μπορουσα να βαλο σε ενα 60αρι ανυδρείο. Κατα προτίμηση φυτοφάγα... μεχρι τώρα ειχα 2 πιρανχας τα οποια τα εδοσα λογο χώρου. πήρα 3 γαπυ αλλα όταν γυρισα από διακοπες...(σίγουρα ο γλυφτης φταιει!!!) :huh: ετσι ειπα να αρχίσω από την αρχή. Μπορεί καποιος να βοηθησει?

Ο πλεκο σου (η σωστη ονομασια του γλυφτη) δεν εχει πειραξει τα γκαπυ σου σιγουρα.Μπορεις να βαλεις καποια τετρας.

Link to comment
Share on other sites

χαιρετώ σας... θα ηθελα να μου πει καποιος ποσα κ τι ψαρακια θα μπορουσα να βαλο σε ενα 60αρι ανυδρείο. Κατα προτίμηση φυτοφάγα... μεχρι τώρα ειχα 2 πιρανχας τα οποια τα εδοσα λογο χώρου. πήρα 3 γαπυ αλλα όταν γυρισα από διακοπες...(σίγουρα ο γλυφτης φταιει!!!) :huh: ετσι ειπα να αρχίσω από την αρχή. Μπορεί καποιος να βοηθησει?

γιατι, αν πεθαναν απο κατι, δεν μπορεινα τα εφαγε? κατι ποιο συγκεκριμένο?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...