Jump to content

Bubbles!!!


Recommended Posts

Γειά σας παιδιά!

Έχω όπως σας έχω ξαναπεί ένα ενδρειάκι 15L και ένα 32L και θέλω να βάλω μέσα φισαλίδες γιατί παρατήρησα πως αρέσει πολύ στα ψράκια μου και παίζουν...

Υπάρχει κάποια πατέντα που μπορώ να κάνω για να τις βάλω ή κάποιο μηχάνημα που να μη κάνει πολύ θόρυβο εώς και καθόλου μικρό γιατί δεν έχω και πολύ χώρο???

Και σε τι τιμή είναι περίπου αυτά???

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα μία διευκρίνηση για το τί εννοείς λέγοντας πως τους αρέσει να παίζουν......... Σε ρωτάω γιατί πολλές φορές αυτό είναι ένδειξη προβλήματος!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά!

Έχω όπως σας έχω ξαναπεί ένα ενδρειάκι 15L και ένα 32L και θέλω να βάλω μέσα φισαλίδες γιατί παρατήρησα πως αρέσει πολύ στα ψράκια μου και παίζουν...

Υπάρχει κάποια πατέντα που μπορώ να κάνω για να τις βάλω ή κάποιο μηχάνημα που να μη κάνει πολύ θόρυβο εώς και καθόλου μικρό γιατί δεν έχω και πολύ χώρο???

Και σε τι τιμή είναι περίπου αυτά???

Αεραντλια ενοεις!για δες εδω :huh:

http://www.aquaristic.net/shop.php/sid/f35...%20Air%20pumps/

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά!

Έχω όπως σας έχω ξαναπεί ένα ενδρειάκι 15L και ένα 32L και θέλω να βάλω μέσα φισαλίδες γιατί παρατήρησα πως αρέσει πολύ στα ψράκια μου και παίζουν...

Υπάρχει κάποια πατέντα που μπορώ να κάνω για να τις βάλω ή κάποιο μηχάνημα που να μη κάνει πολύ θόρυβο εώς και καθόλου μικρό γιατί δεν έχω και πολύ χώρο???

Και σε τι τιμή είναι περίπου αυτά???

Σε τετοια μεγεθη λιτρων εχεις βαλει ψαρια; :thumbup::huh::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

....γιατί παρατήρησα πως αρέσει πολύ στα ψράκια μου και παίζουν...

Τα ψαρακια δεν παιζουν. :huh:

Γεννιουνται-ζουν-αναπαραγονται-πεθαινουν. (πολλες φορες απο το πρωτο πανε στο τελευταιο κατευθειαν αν δεν προσεξουμε)

Διαβασε λιγο το φορουμ και κανε τις διορθωσεις που ειναι απαραιτητες.

Οι μπουρμπουληθρες ειναι το τελευταιο που χρειαζονται.

Καλη συνεχεια.

Link to comment
Share on other sites

αν παρουσιάζουν κάποια νευρικότητα δεν είναι παιχνίδι. Φυσαλίδες με αεραντλία βάζουμε όταν υπάρχει ελλιπής ανατάραξη νερού, ή για κάποια θεραπεία. Γενικά να έχεις στο μυαλό σου πως ζουν στη φύση τα ψάρια και να προσπαθείς όσο μπορείς να αναπαραστήσεις αυτές τις συνθήκες. Δεν φταις εσύ που δεν ξέρεις τι είναι σωστό και τι όχι, απλά θέλει λίγο διαβασματάκι.

Link to comment
Share on other sites

Xaxa!

Paidia be cool!

Ta psarakia mou einai ugiestata kai de parousiazoun kamia neurikotita apla tous ebala mesa mia tableta pou tous ekane fusalides kai eida oti paizoun giati phgainan ekei kinigontas kai kanontas kolotoumpes stis fusalides!

To enudreio twn 15L den exei kamia anataraksi sto nero opote ekei bazw...stwn 32 kanei mia elafria to filtro.

Tha kanw ena peirama kai an dw pws den einai kala i oti allazei h sumperifora tous tha to bgalw.....

Euxaristw pantos!!! :huh::thumbup::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

ξέρεις κάτι; αυτές οι κωλοτούμπες ή ό,τι άλλο κόλπο κάνουν δεν είναι φυσιολογική κολύμβηση όμως. Γι'αυτό σου λέω.. απλά αγχώνονται. Τέλος πάντων, δεν θέλω να ακουστώ σαν να κάνω κήρυγμα, κάνε ό,τι γουστάρεις! καλημέρες!

Link to comment
Share on other sites

Xaxa!

Paidia be cool!

Ta psarakia mou einai ugiestata kai de parousiazoun kamia neurikotita apla tous ebala mesa mia tableta pou tous ekane fusalides kai eida oti paizoun giati phgainan ekei kinigontas kai kanontas kolotoumpes stis fusalides!

To enudreio twn 15L den exei kamia anataraksi sto nero opote ekei bazw...stwn 32 kanei mia elafria to filtro.

Tha kanw ena peirama kai an dw pws den einai kala i oti allazei h sumperifora tous tha to bgalw.....

Euxaristw pantos!!! :thumbup::thumbup::thumbup:

1. Ειμαστε cool οπως λες, αλλα κατι δεν εχεις καταλαβει σωστα πολυ φοβαμαι. :bowdown:

2. Θεωρω πολυ αυθαιρετο το συμπερασμα σου οτι ................"τα ψαρακια ειναι υγειεστατα", γιατι απ'οσα περιγραφεις πιστευω οτι δεν μπορεις να "δεις" αλλα πιο απλα και ευκολα, οποτε ας μου επιτρεψεις να αμφιβαλω. Ειμαι σιγουρος οτι δεν στο ειπαν τα ιδια.

3. Θα μπορουσες να εξηγησεις τι ειναι αυτη η ταμπλετα και τι ακριβως κανει;

4. Μπορεις να μας γραψεις τι ψαρακια εχεις στο καθε ενα απο αυτα τα ενυδρεια;

5. Θεωρεις λογικο να κανει καποιος πειραματα με τις ζωουλες (εστω και ψαριων);

6. Ποσα πραγματα εχεις φροντισει να μαθεις για τις αναγκες των ψαριων που φιλοξενεις, ωστε να τους προσφερεις το καλυτερο και να τα εχεις ευτυχισμενα (πραγμα που θελω να πιστευω επιδιωκεις);

Με απολυτα φιλικη διαθεση για διαλογο μαζι σου και οχι για "να στην πω" (οπως λενε και στην νεοελληνικη αργκο). :huh:

Νικος

Link to comment
Share on other sites

Νίκο.

1ον Έχω γνωστό και οικογενειακό φίλο ιχθίατρο ο οποίος τα εχει δει...δε νομιζω να ξέρεις εσύ περισσότερα από εκείνον που έχει και πτυχείο ε?! :wacko: (Αρα τα ψαράκια δε μίλισαν σε εμένα ούτε σε κανενα...απλά εξετάστικαν.)

2ον η ταμπλέτα είναι βιταμίνες(εσύ που γνωρίζεις από ψαράκια θα έπρεπε να το ξέρεις κι αυτό δεν υπάρχον άλλωστε πολλά είδη ταμπλέτας για ενυδρείο γλυκού και αλμηρού νερού...) :thumbup:

3ον είμαι πολύ υπεύθυνο άτομο αλλά όταν λέμε πείραμα(χαριτολογόντας)εννοούμε το αν δε πάθεις δε θα μάθεις...δε νομίζω να γεννήθηκε κανείς και να γνώριζε τα πάντα για τα ψάρια κ.α. (στις μέρες μας ο φωτεινός παντογνώστης έχει έλειψη...) :thumbup::hysterical::hysterical:

4ον λόγο γνωριμιών και επειδή έχω διαβάσει αρκέτα πράγματα θεωρώ πως γνωρίζω αρκετά για τα ψάρια αλλά επειδή όπως είπα και πιο πάνω είμαι αρκετά υπεύθυνο άτομο και αγαπώ πολύ όλων των ειδών τα ζώα συνέχεια ψάχνομαι μη τυχόν και μου έχει ¨ξεφύγει¨ κάτι έτσι ώστε να το προλάβω... :closedeyes:

Συμπέρασμα:

1ον Μάλλον εσύ δε βλέπεις διότι λεπτομέριες για τα ενυδρεία που έχω στηκατοχή μου και υπό την επίβλεψή μου δείνω δίπλα κάτω από τη φωτογραφία όπου γράφω και τι ψάρια έχω. :wacko:

2ον Πάψε να βλεπεις το ελευθερώτε το wielly γιατί μάλλον έχεις επηρεαστεί... :wacko::hysterical:

Με απολυτα φιλικη διαθεση για διαλογο μαζι σου και οχι για "να στην πω" (οπως λενε και στην νεοελληνικη αργκο).

Όλγα

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ για τη συμβουλή σου akkornteon μη παρεξηγησαι δε σου είπα κάτι κακό... :thumbup: απλά μίλησα εντελώς φιλικά και είπα να μήν ανχόνεστε τόσο κακό είναι?

Σας ευχαριστώ όλους!

CU :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Νίκο.

1ον Έχω γνωστό και οικογενειακό φίλο ιχθίατρο ο οποίος τα εχει δει...δε νομιζω να ξέρεις εσύ περισσότερα από εκείνον που έχει και πτυχείο ε?! ;) (Αρα τα ψαράκια δε μίλισαν σε εμένα ούτε σε κανενα...απλά εξετάστικαν.)

Γιατι δεν ρωτα τον "ιχθυολογο" τοτε για τα "Bubbles" ?? :thumbup:

2ον η ταμπλέτα είναι βιταμίνες(εσύ που γνωρίζεις από ψαράκια θα έπρεπε να το ξέρεις κι αυτό δεν υπάρχον άλλωστε πολλά είδη ταμπλέτας για ενυδρείο γλυκού και αλμηρού νερού...) :hysterical:

Οι ταμπλετες λιπασματος, οι ταμπλετες CO2, οι ταμπλετες τροφης κλπ τι ειναι? Ο "ιχθυολογος" στο ειπε και αυτο? :hysterical:

3ον είμαι πολύ υπεύθυνο άτομο αλλά όταν λέμε πείραμα(χαριτολογόντας)εννοούμε το αν δε πάθεις δε θα μάθεις...δε νομίζω να γεννήθηκε κανείς και να γνώριζε τα πάντα για τα ψάρια κ.α. (στις μέρες μας ο φωτεινός παντογνώστης έχει έλειψη...) :wacko::wacko::wacko:

Ναι ωραια τα λες, μονο που τα ψαρια θα παθουν και εσυ θα μαθεις :closedeyes:

4ον λόγο γνωριμιών και επειδή έχω διαβάσει αρκέτα πράγματα θεωρώ πως γνωρίζω αρκετά για τα ψάρια αλλά επειδή όπως είπα και πιο πάνω είμαι αρκετά υπεύθυνο άτομο και αγαπώ πολύ όλων των ειδών τα ζώα συνέχεια ψάχνομαι μη τυχόν και μου έχει ¨ξεφύγει¨ κάτι έτσι ώστε να το προλάβω... :closedeyes:

Αν τα πραγματα εχουν οπως περιγραφονται στο προφιλ σου εισαι υπευθυνη και εχεις και επιγνωση της γνωσης σου :hysterical:

Συμπέρασμα:

1ον Μάλλον εσύ δε βλέπεις διότι λεπτομέριες για τα ενυδρεία που έχω στηκατοχή μου και υπό την επίβλεψή μου δείνω δίπλα κάτω από τη φωτογραφία όπου γράφω και τι ψάρια έχω. ^_^

2ον Πάψε να βλεπεις το ελευθερώτε το wielly γιατί μάλλον έχεις επηρεαστεί... ;):hysterical:

Μηπως εσυ βλεπεις πολυ Deep Blue Sea και εχει επιρρεαστει με τα πειραματα στα ψαρια?

Με απολυτα φιλικη διαθεση για διαλογο μαζι σου και οχι για "να στην πω" (οπως λενε και στην νεοελληνικη αργκο).

Όλγα

Δεν δεχομαι την φιλικη διαθεση σου αφου μιλας πολυ προσβλητικα στα μελη του φορουμ που προσπαθησαν να σε βοηθησουν να βελτιωσεις τα ενυδρεια σου.

ΥΓ Πολλοι "ιχθυολογοι" περνανε απο το φορουμ.

Εκτος κι αν ειναι ο ιδιος και περιφερεται απο θεμα σε θεμα :thumbup:

Έγινε επεξεργασία - delta66
Link to comment
Share on other sites

olgita μιλάς πολύ προσβλητικά...εννοείται οτι θα έχεις άλλες απόψεις αλλά μπορείς να τις αναφέρεις με πιο καλό τρόπο και όχι έτσι...(Έχω γνωστό και οικογενειακό φίλο ιχθίατρο ο οποίος τα εχει δει...δε νομιζω να ξέρεις εσύ περισσότερα από εκείνον που έχει και πτυχείο ε?!)...και εγώ έχω γνωστό ιχθυολόγο τί με αυτό...άλλο να ξέρεις θεωρητικά τι γίνετε και άλλο πρακτικά και πιστεύω οτι η εμπειρία που έχουν τα μέλη εδώ είναι πάρα πολυ καλή...

φιλικά Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Όλγα, μεταξύ μας, από όλα τα post σου φαίνεται ότι δεν ξέρεις πολλά πράγματα, ή τουλάχιστον κάποιος σε έχει κατευθύνει λάθος. Αυτό δεν είναι κακό, έτσι ξεκινήσαμε όλοι εννοείται. Άλλοι δεν ξέραμε και άλλοι ό,τι βλέπαμε σε ανεύθυνα pet shop το θεωρούσαμε κανόνα, όπως πχ τις φυσαλίδες ή τα άσχημα πλαστικά σεντούκια που ανοιγοκλείνουν με αυτές.

Όμως δείχνε εμπιστοσύνη στα μέλη του forum που διάλεξες να γραφτείς και όταν σου λένε ότι κάτι δεν είναι καλό για τα ψάρια σου πίστεψέ τους. Δεν το κάνουν από κακία, ούτε έχουν κάποιο συμφέρον. Έτσι σου απάντησα και εγώ και όλοι.

Αν συνεχίσεις να μην ακούς ή να απαντάς με στόμφο σε λίγο καιρό δεν θα απαντά κανείς στα threads που θα ανοίγεις. Συμμερίζομαι την γνώμη των φίλων delta και shadow. Άρχισε να μας εμπιστεύεσαι λίγο περισσότερο και να μην επιμένεις όταν σου απαντούν ότι κάτι δεν κάνει καλό στα ψάρια σου. :thumbup:

Δεν μπορούσα να κρατηθώ άλλο και στα είπα, δεν είναι κήρυγμα, είναι συμβουλές. Δεν έχουμε κάτι εναντίον σου, αλλά εναντίον όσων σου προτείνουν λάθος πράγματα. Και αν καμιά φορά κάποιος σου απαντήσει πιο απότομα, δεν απευθύνεται σε εσένα, αλλά σε όσους πουλάνε λ@λ@κίες σε παιδιά που τώρα μαθαίνουν όπως εσύ.

φιλικά (και το εννοώ),

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Όλγα, μεταξύ μας, από όλα τα post σου φαίνεται ότι δεν ξέρεις πολλά πράγματα, ή τουλάχιστον κάποιος σε έχει κατευθύνει λάθος. Αυτό δεν είναι κακό, έτσι ξεκινήσαμε όλοι εννοείται. Άλλοι δεν ξέραμε και άλλοι ό,τι βλέπαμε σε ανεύθυνα pet shop το θεωρούσαμε κανόνα, όπως πχ τις φυσαλίδες ή τα άσχημα πλαστικά σεντούκια που ανοιγοκλείνουν με αυτές.

Όμως δείχνε εμπιστοσύνη στα μέλη του forum που διάλεξες να γραφτείς και όταν σου λένε ότι κάτι δεν είναι καλό για τα ψάρια σου πίστεψέ τους. Δεν το κάνουν από κακία, ούτε έχουν κάποιο συμφέρον. Έτσι σου απάντησα και εγώ και όλοι.

Αν συνεχίσεις να μην ακούς ή να απαντάς με στόμφο σε λίγο καιρό δεν θα απαντά κανείς στα threads που θα ανοίγεις. Συμμερίζομαι την γνώμη των φίλων delta και shadow. Άρχισε να μας εμπιστεύεσαι λίγο περισσότερο και να μην επιμένεις όταν σου απαντούν ότι κάτι δεν κάνει καλό στα ψάρια σου. :thumbup:

Δεν μπορούσα να κρατηθώ άλλο και στα είπα, δεν είναι κήρυγμα, είναι συμβουλές. Δεν έχουμε κάτι εναντίον σου, αλλά εναντίον όσων σου προτείνουν λάθος πράγματα. Και αν καμιά φορά κάποιος σου απαντήσει πιο απότομα, δεν απευθύνεται σε εσένα, αλλά σε όσους πουλάνε λ@λ@κίες σε παιδιά που τώρα μαθαίνουν όπως εσύ.

φιλικά (και το εννοώ),

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Sorry για το προηγούμενο έκανα λάθος και δε ξέρω πως σβήνετε... ;):hysterical:

Κοίτα να δεις Γιάννη μου εγώ δεν έχω πρόβλημα ούτε με εσένα ούτε με κανέναν εδώ μέσα αλλά απ'ότι έχω παρατηρήσει ακούγοντε μόνο τα δκά μου προσβλητικά λόγια, των υπολοίπων που ακριβώς έχουν μια Α΄ εμπειρία και θα έπρεπε να μιλούν καλύτερα και να έχουν υπομονή με τους νεότερους δεν φαίνοντε ετσι?!

Εγώ έδωσα μία προσβλητική απάντηση-ειρωνική στο Νίκο- diskus fan ο οποίος μου έδωσε κάτι ανάλογο και το στόλησε με τη τελευταία πρόταση έτσι ώστε να αλλάξει λίγο το ύφος του και να το κάνει πιο ελαφρύ και χαριτομένο... :thumbup: αν είδατε όλοι πιο πάνω... :hysterical: το ότι σου μίλησα φιλικά πήγαινε για την απάντηση με το παιδιά be cool...ΟΧΙ με την απάτηση που έδωσα στο Νίκο!

Δεν αμφισβήτησα ποτέ κανέναν από εδώ και θεωρώ κι εγώ πως όλοι εδώ μέσα έχουν πολύ καλές γνώσεις και εμπειρίες με τα ψαράκια και κυρίως με τα ενυδρεία γι'αυτό το λόγο γράφτηκα κι εγώ εδώ άλλοστε, που σημαίνει ότι τους εμπιστεύομαι και ότι τους ακούω!

Αλλά...επειδή μου έτυχε και σε ένα προηγούμενό μου θέμα κάτι παρόμοιο με το styl απάντησης του Νίκου και εκεί προσβλήθηκα περισσότερο...δε θα επιτρέψω σε κάποιον να μου μιλά προσβλητικά κι εγώ να το δέχομαι όπως κι εσύ αν σου μιλούσαν έτσι δε θα άντεχες και θα απαντούσες έτσι κι εγώ, δε κρατιέμαι... :wacko: πόσο μάλλον και για κάποιον που δε με γνωρίζει, δε νομίζεις?!

Μήπως έχω άδικο ή μιλώ παράλογα??? :hysterical:

Ψάξτω λίγο σε παρακαλώ και σε προηγούμενα θέματά μου και δές αν και πότε μιλώ άσχημα σε κάποιον και πές μου αν έχω λάθος. :thumbup:

Δε νομίζω να σου απαντούσε έτσι κάποιος που δε σέβαιτε έτσι? :wacko:

'Οσο για τον delta66 δε νομίζω να του ζήτησα να δεχθεί τη φιλική διάθεσή μου και να τον ενημερώσω πως τον συγκεκριμένο ιχθυολόγο δε μπορώ να τον ρωτώ όλη την ώρα γιατί δουλεύει στο εξωτερικό,είναι πολυάσχολος και επειδή ούτε κι εγώ έχω πολύ χρόνο δυστηχώς δεν τον βρίσκω συχνά αλλά εκείνος μου σύστησε το forum τώρα δε ξέρω αν συχνάζει εδώ διότι σπίτι μου έρχετε 1φορά το μήνα... :closedeyes: οπότε δε μπορώ να περιμένω τόσο αν παρατηρήσω κάτι περίεργο μέσα στα ενυδρεία μου ε?! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως με την απάντηση που έδωσα στο Γιάννη σας κάληψα όλους όσους παρεξηγηθήκατε αλλά ρε παιδιά ειληκρινά μη παρεξηγήστε και μη μπλέκεστε με απαντήσεις που δείνοντε σε άλλους ή τουλάχιστον ψάξτε το πριν βιαστείτε απαντήσε...Sorry για το ήφος της απάντησης που έδωσα σε κάποιο μέλος αλλάπιστεύω πως όποιος και αν ήταν στη θέση μου το ίδιο θα έκανε... :hysterical::thumbup:

Βye και καληνύχτα... :thumbup::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να τσακωνόμαστε, ούτε να ψάξει κανείς παλιά posts. Δεν δικάζεται κανένας. Η ένταση προέκυψε γιατί ενώ σου είπαμε τόσοι άνθρωποι ότι δεν είναι καλές οι φυσαλίδες, ακόμη θες να δοκιμάσεις. Δικαίωμά σου, αλλά όταν ρωτάς την άποψη κάποιου σου τη λέει και δεν την λαμβάνεις υπόψιν φαίνεται κάπως. Γι' αυτό παρεξηγήθηκαν όσοι παρεξηγήθηκαν και σου απάντησαν έτσι.

Τέλος πάντων, πολλά είπα, δεν είναι δουλειά μου και κακώς ανακατεύομαι.

Link to comment
Share on other sites

ετσι ρε ολγα δυνατα μαζι σου......................

Link to comment
Share on other sites

Ήμουν απλά ειληκρινής...

Δε τσακώθηκα με κανέναν απλά δε μου άρεσε το στιλάκι κάποιων και να με κατηγορούν για πράγματα που αντιλαμβάνοντε κάπως λόγο του ότι γράφοντε και δεν έχεις άμεση επαφή με το πρόσωπο που τα λέει...

Anyway εσύ είπες απλά την άποψή σου και αυτό που πίστευες...απλά όπως είπα και πριν μη βιάζεστε... :thumbup:

Αγαπάω τα ψαράκια μου και δε θέλω να τα βλάψω γι'αυτό και τα πήρα γι'αυτό ξεκίνησα και ασχολούμαι με κάτι τέτοιο αλλιώς ...δεν υπήρχε περίπτωση να το κάνω...κι πόσο μάλλον να το δημοσιεύσω...

Το ότι σου απάντησα και είπα όσα είπα είναι για να κλείσουν τα στόματα μερικών(όσων δεν καταλαβαίνουν και όσων το συνεχίζουν...)

Λοιπόν...σε ευχαριστώ και πάλι για τις συμβουλές σου και καληνύχτα! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

ετσι ρε ολγα δυνατα μαζι σου......................

:hysterical::thumbup::hysterical::wacko::wacko: .....

Ευχαριστώ Γιώργο!

Να και ένας άνθρωπος με καλή αίσθηση του humor και που καταλαβαίνει τι εννοώ... :thumbup::wacko:

:hysterical: Συνέχισε έτσι...

Link to comment
Share on other sites

:hysterical::thumbup::hysterical::wacko::wacko: .....

Ευχαριστώ Γιώργο!

Να και ένας άνθρωπος με καλή αίσθηση του humor και που καταλαβαίνει τι εννοώ... :thumbup::wacko:

:hysterical: Συνέχισε έτσι...

οχι βρε εσυ συνεχισε ετσι power...........οτι κανεις το κανεις εσυ και εσυ ξερεις τα ψαρακια σου καλητερα απο ολους

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητη Olgita επειδη αναφερθηκες σε μενα πρεπει να σου ξεκαθαρισσω κατι. Δεν παρεξηγιεμαι ευκολα. Δεν θεωρω οτι αυτα που εγραψα ειναι προσβλητικα για σενα και δεν καταλαβαινω πως εβγαλες αυτο το συμπερασμα. Η προσπαθεια μου ηταν να βοηθησω να ζησουν καλυτερα τα ψαρια σου. Ισως να μην σου αρεσαν αυτα που εγραψα αλλα ετσι δυστυχως εχουν τα πραγματα για τα ψαρακια .......μιλαω εκ'πειρας. Βλεπω οτι εισαι πολυ κοντα στην περιοχη που γινονται οι καθιερωμενες συναντησεις του φορουμ καθε μηνα, σου προτεινω να ερθεις να μας γνωρισεις απο κοντα και ισως αλλαξεις αποψη. Το πληκτρολογιο ως γνωστων δεν δινει σαφη εικονα για τον καθενα απο εδω μεσα. Απ'την αλλη αν εισαι καλυμενη με συμβουλες οπως αυτη απο πανω, τοτε ..........εσυ ξερεις καλυτερα- :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα Νίκο...θεωρώ πως για άτομα που δε γνωρίζουμε πρέπει να προσέχουμε λίγο το πως εκφραζόμαστε.

Δε με ενδιαφέρει τι κάνουν οι άλλοι εγώ είπα ότι είχα να πω και την άποψή μου πάνω σε κάποια πράγματα που έχω παρατηρήσει.Τέλος.

Τώρα...το ότι απευθυνόσουν σε μένα με το μάλλον εσύ δε βλέπεις, κάνεις πειράματα με αθώες ψυχούλες κλπ κλπ κλπ ειληκρινά δε το συνεχίζω γιατί ΒΑΡΙΕΜΑΙ πραγματικά να επαναλαμβάνομαι και να χαλώ άδικα το οξυγόνο μου σε άτομα που δε καταλαβαίνουν...ζούμε και σε δύσκολες εποχές...!

Καληνύχτα. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Βλεπω οτι εισαι πολυ κοντα στην περιοχη που γινονται οι καθιερωμενες συναντησεις του φορουμ καθε μηνα, σου προτεινω να ερθεις να μας γνωρισεις απο κοντα και ισως αλλαξεις αποψη.

Αυτό είναι καλό ή κακό?

:thumbup:

Πλάκα κάνω! ΕΛΑΤΕ ΟΛΟΙ ΣΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ!!! Θα σας φέρω και σαλιγκάρια....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...