Jump to content

REEFREEF


REFREF

Recommended Posts

GIA SE OLOUS EIMAI KENOYRIO MELOS.

ASXOLOUME MONO ME REEF KAI OI DIASTASHS TOY ENYDRIOY MOY EINAI

130*80*80 ME TRIA SAB APO 500 LITRA.

TO MONO POY EXO NA PO APO OSH EBIRIA EXO PAIDIA OSO MEGALITERO SAB

PEZEI TOSO MEGALITERES EPITHXIES THA EXOYMAI .

:rockon: :ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΤΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ

Link to comment
Share on other sites

:rockon: REFREF

θα μπορούσες να κάνεις μια παρουσίαση του ενυδρείου σου, μαζί με photo;

:welcome:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ηρθες φίλε μου στο aquazone...

Εδώ όλοι εμείς οι άρρωστοι θαλασσινοί μπορούμε να κουβεντιάζουμε πάνω στην αρρώστια μας-Τα θαλασσινά ενυδρεία..

Με χαρά περιμένουμε την παρουσίαση του υφάλου σου.

:rockon:

Link to comment
Share on other sites

ΣΑΣ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΤ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΗΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΩ.

ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΑ RΕΕF ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΟΧΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟ ΛΟΓΟ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΣΤΑ ΠΕΤ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ .

ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΩ ΠΑΝΤΟΣ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΠΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΚΑΤΙ ΣΩΣΤΟ ΚΑΙ ΥΓΙΕΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΕΙΔΟΣ ΚΟΡΑΛΛΙΑ ΑΣΠΟΝΔΥΛΑ ΚΤΛ…..Η ΜΑΛΩΝ ΠΟΥ ΠΑΤΕ ΚΑΙ ΨΩΝΙΖΕΤΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΑ RΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕF. ΠΑΝΤΟΣ OTI ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΧΩ ΜΑΣΑ ΣΤΟ REEF EINAI ΟΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩ – ΕΑΝ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΣΥΣΤΗΣΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΣ.

Link to comment
Share on other sites

Great Barrier Reef rules.. :rockon::welcome::hysterical:

Δυστυχώς τα αυστραλιανά ψάρια και κοράλλια έρχονται σπάνια και αν έρθουν σε πανάκριβες τιμές.. Πιστεύω λόγω υψηλών μεταφορικών…

Η κατάσταση ευτυχώς το τελευταίο διάστημα έχει αλλάξει προς το καλύτερο στην μικρή Eλλαδάρα. Οι μαγαζάτορες αρχίζουν και φέρνουν ποικιλίες που πριν Κανά 2χρονο ήταν στην επιστημονική μας φαντασία. :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο aquazone και από εμένα

Εδώ θα βρεις πολλούς reefαδες (και όχι μόνο) για να κουβεντιάσεις (κουβεντιάσουμε) πάνω στα αγαπημένα μας θαλασσινά ενυδρεία..

Περιμένουμε Φώτο από το reef σου

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες  στο aquazone και από εμένα

Εδώ θα βρεις πολλούς reefαδες (και όχι μόνο) για να κουβεντιάσεις (κουβεντιάσουμε) πάνω στα αγαπημένα μας θαλασσινά ενυδρεία..

Περιμένουμε Φώτο από το reef σου

14320[/snapback]

ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΙΣ ΝΑ ΒΡΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ LIVE ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΑΓΑΖΙ

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να κάνεις την ερώτηση εδώ

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?act=SF&s=&f=126

και σύντομα κάποιο μαγαζί θα σου απαντήσει είτε δημόσια είτε με PM

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στην παρέα μας Φίλε REFREF

Χαίρομαι ιδιαίτερα που η κατηγορία του reef ολοένα διευρύνεται.

Θα χαρώ πολύ να μας καταθέσεις σύντομα τις εμπειρίες σου και τους προβληματισμούς σου για να τα συζητήσουμε. Και φυσικά παρουσίαση του συστήματός σου με πολλές φωτογραφίες.

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Καλωςηρθες στο forum και απο μενα. :rockon:

Εσεις οι reefαδες καθε μερα και περισσοτεροι. :welcome:

Link to comment
Share on other sites

Η κατάσταση ευτυχώς το τελευταίο διάστημα έχει αλλάξει προς το καλύτερο στην μικρή Eλλαδάρα. Οι μαγαζάτορες αρχίζουν και φέρνουν ποικιλίες που πριν Κανά 2χρονο ήταν στην επιστημονική μας φαντασία. :rockon:

14319[/snapback]

Αυτο ξαναπεστο....Παλι καλα που τα πραγματα αλλαξαν και εχουμε που να ξοδεψουμε τα χρηματα μας!! :welcome:

Καλως ηλθες και οποτε θες κατι εδω ειμαστε! Welcome!! :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες στο καλυτερο μερος για καθε ενυδρειο...

....αστα ομως τα αλλα... :welcome:

... εμεις μονο θαλασσα :rockon:

Οσο αφορα τον καημο σου και καημο μας τα πραγματα αλλαζουν καθε εβδομαδα προς το καλυτερο.... πολλα μαγαζια φερνουν πια θαλασσινα ειδη σε τακτικα διαστηματα.... Περιμενουμε Photos....

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες REFREF και από εμένα στο Aquazone. Αλήθεια από ότι μας λές έχεις ένα ενυδρείο 800 λίτρων με 1500 λίτρα sump σωστά; Πως το έχεις τοποθετήσει αλήθεια; Είμαι περίεργος να δώ και εγώ φωτογραφίες του στησίματος, πρέπει να έχεις κάνει πολύ καλή δουλειά.

Τώρα σχετικά με το live stock πρέπει να ξέρεις ότι όλο και περισσότερα Μαγαζιά πλέον φέρνουν ποιοτικά είδη. Αθήνα μένεις;

Όπως είπε και ο Νίκος αν θες να βρείς κάτι συγκεκριμένο μπορείς να ρωτήσεις στην κατηγορεία όπου συμμετέχουν και τα μαγαζιά και είναι για Αναζήτηση Προιόντων.

Τα μαγαζιά αυτά έχουν όλα Θαλασσινά είδη σε πάρα πολύ καλή ποιότητα και μάλιστα σε πάρα πολύ καλές τιμές. Αν πάλι δεν βρείς αυτό που ψάχνεις μπορείς να συζητήσεις μαζί τους και να μάθεις είτε πότε το αναμένουν είτε μπορεί να συμπεριληφθεί σε κάποια επόμενη παραγγελία τους.

Αναμένουμε τις φωτογραφίες σου και αναλυτική παρουσίαση του εξοπλισμού/στησίματος του ενυδρείου σου.

Link to comment
Share on other sites

:rockon:
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...