Jump to content

Βιντεακι και απορια....


Recommended Posts

Δειτε το...

http://www.youtube.com/watch?v=eiM4YjTGI2I

Και μετα ποιος ξερει την ονομασια αυτων των sharks και αν ειναι γλυκο ή θαλασσινο ενυδρειο...

Link to comment
Share on other sites

Δειτε το...

http://www.youtube.com/watch?v=eiM4YjTGI2I

Και μετα ποιος ξερει την ονομασια αυτων των sharks και αν ειναι γλυκο ή θαλασσινο ενυδρειο...

ειναι γλυκου και ειναι οι γνωστοι galaher :(

Link to comment
Share on other sites

Εισαι σιγουρος???

Εγω τους ξερω για ημι-αγριους....Αυτοι ειναι καπως...

Link to comment
Share on other sites

Εισαι σιγουρος???

Εγω τους ξερω για ημι-αγριους....Αυτοι ειναι καπως...

τι ενοεις ημιαγριους?
Link to comment
Share on other sites

τι ενοεις ημιαγριους?

Υπαρχουν τα ηρεμα, τα αγρια και τα ημι-αγρια.... Σωστα???

π.χ. τα σκαλαρια ημιαγρια δεν ειναι????

Link to comment
Share on other sites

Ισως απο τα πιο ηλιθια βιντεο που εχουν ανεβει στο youtube...

Why φιλε μου????

Link to comment
Share on other sites

Αυτή τη στιγμή δεν έχω την δυνατότητα να δω το βιντεάκι, αλλά αν όντως είναι Galagher:

1) Δεν κάνουν για ενυδρείο, λόγω τελικού μεγέθους, εκτός κι αν έχεις 5000-6000 λίτρα.

2) Δεν είναι ακριβώς ημιάγριοι. Είναι θηρευτές που απλά ότι χωράει στο στόμα τους το τρώνε! Δεν θα σκοτώσουν για πλάκα. Βέβαια αυτό είναι και στον χαρακτήρα του ψαριού, καθότι λόγο τελικού μεγέθους μπορούν να κάνουν ότι θέλουν... αν του το επιτρέπει ο χώρος!

Γνώμη μου...... Και τα Galagher και τα Pangasius που είναι πανομοιότυπα, απλά ΞΕΧΑΣΕ ΤΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

Ισως απο τα πιο ηλιθια βιντεο που εχουν ανεβει στο youtube...

Αστα να πανε για αυτο του αφησa comment

O τυπος ειναι τελειως βλακας..

Έγινε επεξεργασία - Panos1990
Link to comment
Share on other sites

Αστα να πανε για αυτο του αφησa comment

O τυπος ειναι τελειως βλακας..

Σε ποσους τετοιους καραγκιοζηδες εχω αφησει comment δεν λεγεται... καποιοι απαντανε κι ολας! :(

Και πιο πολυ εκνευριζομαι που θυμαμαι τον καραγκιοζη τον πετ-σοπα να προσπαθει να μου πουλησει 2 πανγκασιους... "ελα μωρε 40 ποντους γινονται, μια χαρα θα ειναι σε σενα με 750 λιτρα"...

Έγινε επεξεργασία - sarevock
Link to comment
Share on other sites

Τώρα είδα το βίντεο... Είπα να του αφήσω κι εγώ ένα σχολιάκι!!! :(

Link to comment
Share on other sites

Τώρα είδα το βίντεο... Είπα να του αφήσω κι εγώ ένα σχολιάκι!!! :(

Ρε Νίκο δεν νομίζω οτι θα το καταλάβει όπως του το γράψες. :hysterical::thumbup::D

Τα ψαράκια αυτά μακρία από ενυδρεία κάτω των... πολλών λίτρων

Link to comment
Share on other sites

Ρε Νίκο δεν νομίζω οτι θα το καταλάβει όπως του το γράψες. :(:hysterical::thumbup:

Τα ψαράκια αυτά μακρία από ενυδρεία κάτω των... πολλών λίτρων

Η "λεξη κλειδι" ειναι παγκοσμιως αναγνωρισιμη... :D

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη παιδια να ρωτησω και γω κατι πως γινεται να μην τρωει τα πορτοκαλι και απλα να τα τρομαζει αφου οτι χωραει στο στομα του επρεπε να το φαει τα κυνηγαει τα ππορτοκαλι αλλα και καλα παιζει αλλα δεν τα καταβροχθιζει το στομα του το κλεινει λιγο πιο πριν απο την ουρα τους δεν νομιζω να ειναι χαζο ψαρι.δεν ξερω τι να πω.εχω ακουσει παντος οτι ειναι ειρινικα ψαρια δεν πειραζουν αλλα αν τα φροντιζεις ενας πετσοπας ειλικρινα το ειδα ειχε 2 πανγκασιους τερατα και μεσα ειχε εναν μονομαχο αρσενικο και τον μονομαχο ουτε τον πειραζαν πηγαινα καθε μερα απο περιεργεια για κανα μηνα και τιποτα ο μονομαχος μια χαρα πως γινεται?τα τερατα ηταν σιγουρα πανω απο 20 εκατοστα.παντος αυτο το βιντεακι δειχνει οτι αυτο το ψαρακι πηρε καμια ντοπα σαν τρελο παει χαχα.μπορει να του ριξε τιποτα..

Link to comment
Share on other sites

αυτοι με τα αρπαχτηκα ψαρια που δινουν ζωντανοι τροφη πχ χρυσοψαρα ειναι καλυτερα να βαλουν το χερι τους για ζωντανοι τροφη!!!!!αν τα συγκεκριμενα ψαρια θελουν ζωντανοι τροφη ασ τη βρουν στο φυσιολογικο τους περιβαλλον!!!!τωρα που το ειδαμε το βιντεο μας ενθουσιασε αρε πανιβλακες εχεται μουτρα και ανεβαζετε βιντεο σαν αυτο

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...