Jump to content

Νεα ψαρια


Recommended Posts

Που ειναι εκεινη η αμερικανικη αστυνομια ζωων που ελεγε ο ΤΑΝ ? :unsure:

Δυστυχως στο animal planet.Ειναι οντως λυπηρο να προσπαθεις να βοηθησεις και να μην εισακουγεσαι. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Αφου κανεις οτι θες..

Γιατι ρωτας?

Ποσο χρονων εισαι δεν απαντησες...

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως στο animal planet.Ειναι οντως λυπηρο να προσπαθεις να βοηθησεις και να μην εισακουγεσαι. :unsure:

τι λαθος εκανα παλι??? δν καταλαβα??

Link to comment
Share on other sites

τι λαθος εκανα παλι??? δν καταλαβα??

Το λαθος που εκανες ειναι οτι σε αλλο σου ποστ τα παιδια σου ειπαν οτι το ενυδρειο σου ειναι αστρωτο και να μην βαλεις ψαρια αν δεν μηδενισουν οι τιμες σου.Τους ακουσες η εκανες αυτο που ηθελες εσυ;;;

Link to comment
Share on other sites

τι λαθος εκανα παλι??? δν καταλαβα??

Φιλε μου αν δεν ενημερωθεις (διαβαζωντας μη περιμενεις κανενα να σου ανοιξει το κεφαλι και να σου βαλει μεσα οτι χρειαζεται να μαθεις για να διατηρησεις αξιπρεπως αιχμαλωτο ενα ζωο) δεν γινεται τιποτα.

Και ενα ποτηρι νερο να σου ζηταγα, θα εβαζες ψαρια μεσα και θα το εφερνες. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

...και ένας πλεκόστομος, μην ξεχνιόμαστε...Αλήθεια, διαβάζεις τις απαντήσεις που σου δίνουν, ή απλά μπαίνεις και γράφεις μόνο; Γιατί σε λίγο δε νομίζω ότι θα σου απαντά κανείς πια...

Τι λάθος έκανες; Μέχρι προχτές είχες αμμωνία και ΝΟ2 μη μηδενικά...ακόμα κι αν σήμερα το πρωί είχαν μηδενίσει...19 ψάρια απανωτά...σου εύχομαι ολόψυχα αύριο-μεθαύριο (και στο εξής φυσικά) ΑΝ μετρήσεις αμμωνία, ΝΟ2 να τα βρεις πάλι μηδενικά...

(για τη σύνθεση ας δεχτώ ότι σε έπεισαν στο κατάστημα ότι ταιριάζουν, αλλά 19 νέα ψάρια; 19;;:unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Κοιτα πιστευω πως ολοι μας ξεκινησαμε αρχαριοι δεν μας εβαλε κανεις με χωνι μεσα στον εγκεφαλο αυτα τα λιγα που ξερουμε για τα ψαρακια.Οτι και να κανεις θελει υπομονη και χρημα.Αλλα τωρα να δημιουργησεις και κρανιου τοπο για τα ψαρια ειναι λιγο κακο.Παρε αλλα 3 ενυδρεια και βαλτα οπως πρεπει να ειναι μεσα αν θες να τα παρατηρεις.Φανταζομαι οτι εντυπωσιαστηκες απο τους κλοουν και εμενα μου αρεσουν αλλα προκειμενου να τα κλαιω δεν αγορασα γιατι απλα δεν εχω ενυδρειο για κλοουν.Και να ειχα δεν θα εκανα τετοια συνθεση.Αυτα δεν σε εχουν τυρανησει σε τιποτα.Μην τους κανεις το ιδιο.

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα πιστευω πως ολοι μας ξεκινησαμε αρχαριοι δεν μας εβαλε κανεις με χωνι μεσα στον εγκεφαλο αυτα τα λιγα που ξερουμε για τα ψαρακια.Οτι και να κανεις θελει υπομονη και χρημα.Αλλα τωρα να δημιουργησεις και κρανιου τοπο για τα ψαρια ειναι λιγο κακο.Παρε αλλα 3 ενυδρεια και βαλτα οπως πρεπει να ειναι μεσα αν θες να τα παρατηρεις.Φανταζομαι οτι εντυπωσιαστηκες απο τους κλοουν και εμενα μου αρεσουν αλλα προκειμενου να τα κλαιω δεν αγορασα γιατι απλα δεν εχω ενυδρειο για κλοουν.Και να ειχα δεν θα εκανα τετοια συνθεση.Αυτα δεν σε εχουν τυρανησει σε τιποτα.Μην τους κανεις το ιδιο.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...