Jump to content

Μονομαχοι-Γκαπι-Σκαλαρια-Πλεκο


Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους.

Εχω τα αναφερομαινα στον τιτλο ψαρια στο ιδιο ενυδρειο

2 πλεκο

1 μονομαχο

3 γκαπι

5 σκαλαρια

τα εχω σε ενα 120 λιτρο ενυδρειο τα ψαρακια μου βεβαια ειναι ακομα πολυ μικρα μιας και τωρα τα απεκτησα

σκοπευω μεσα στον επομενο μηνα να φτιαξω ενα ενυδρειο 2,00 Χ 1,10 Χ 80 δηλαδη μιλαμε για γυρω στα 1700 λιτρα.

Θα ηθελα πολυ να ακουσω τις γνωμες σας και το τι θα με συμβουλευατε ακομα να κανω.

Επισης θα μου ηταν πολυτιμη η συμβουλη σας για τα ειδη κατασκευης του ενυδρειου οπως το παχος του τζαμιου και τον πυθμενα του και επισης για τον εξοπλισμο που θα χρειαστω!!!

Ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας

Φιλικα Θοδωρης :wub:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα...οντος τα λιτρα σου για τα ψαρια π εχεις ειναι πολυ πολυ λιγα μη πω ελαχιστα..

επισης ο μονομαχος θα σου δημοιουργηση προβλημα με τα γκαπυ...

τελος κανε πρωτα μετρισεις του νερου τις βρισης σου και ανεβασετες για να σου πουμε περισοτερα... :wub:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.

Εχω τα αναφερομαινα στον τιτλο ψαρια στο ιδιο ενυδρειο

2 πλεκο

1 μονομαχο

3 γκαπι

5 σκαλαρια

τα εχω σε ενα 120 λιτρο ενυδρειο τα ψαρακια μου βεβαια ειναι ακομα πολυ μικρα μιας και τωρα τα απεκτησα

σκοπευω μεσα στον επομενο μηνα να φτιαξω ενα ενυδρειο 2,00 Χ 1,10 Χ 80 δηλαδη μιλαμε για γυρω στα 1700 λιτρα.

Θα ηθελα πολυ να ακουσω τις γνωμες σας και το τι θα με συμβουλευατε ακομα να κανω.

Επισης θα μου ηταν πολυτιμη η συμβουλη σας για τα ειδη κατασκευης του ενυδρειου οπως το παχος του τζαμιου και τον πυθμενα του και επισης για τον εξοπλισμο που θα χρειαστω!!!

Ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας

Φιλικα Θοδωρης :wub:

1. Συνηθως μπαινει μονος του.

2. Δεν ταιριαζουν μετα αλλα σε αναγκες συνθηκων νερου.-

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...