Jump to content

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΜΕ ΑΠΟΡΙΕΣ


znick

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΨΑΧΝΟΜΑΙ.

ΕΧΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 6 ΜΗΝΕΣ ΜΙΑ ΓΥΑΛΑ 8 ΛΙΤΡΩΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΧΡΥΣΟΨΑΡΟ.

ΘΕΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΝΥΔΡΕΙΟ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

1. ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΟΔΗΓΟΣ ΓΙΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΕΝΥΔΡΕΙΟΥ;

2. ΤΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑΣ 80 ΛΙΤΡΩΝ. ΠΟΣΑ ΨΑΡΙΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΕΣΑ;

3. ΤΑ ΦΥΤΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΜΕΣΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΤΙ ΨΑΡΙΑ ΈΧΕΙΣ;

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΓΕΛΟΙΕΣ ΟΙ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ. ;):thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Καλως Ηρθες στην μεγαλυτερη ενυδρειακη παρεα!!!

Καμια απορια δεν ειναι γελοια και τα παντα θα απαντηθουν εδω! Διαβασε μερικα απο τα Posts που υπαρχουν και μη διστασεις να ανοιξεις και το δικο σου θεμα στην αναλογη κατηγορια!

;)

Link to comment
Share on other sites

WELCOME to AQUAZONE !!! :thumbup::thumbup::thumbup:

Ο αριθμος των ψαριων εξαρτατε απο το μεγεθος των ψαριων . Σου προτεινω να δεις τι ψαρια σου αρεσουνε να τα ποσταρεις εδω ετσι ωστε να εχουμε ενα σημειο αναφορας :thumbup: Εαν παλι δε γνωριζεις τι ψαρια θες περιπου παλι εδω ειμαστε για να βοηθησουμε ...

Και τα φυτα παλι πανε αναλογα με τα ψαρια που θα διαλεξεις ....Φαντασου οτι υπαρχουν ψαρια που δε πανε με φυτα ...

Φιλικα , Αντωνης ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλως Ηρθες znick....στο Aquazone.......

;)

Για τις ερωτησεις που σε απασχολουνε κανε οτι σου ειπε ο Manogr..Eπισης μπορεις να ριξεις μια ματια στα προφιλ ψαριων-φυτων για να δεις τι σου αρεσει

Έγινε επεξεργασία - PPAP
Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες στην παρεα μας. ;)

Link to comment
Share on other sites

;)

βρήκες το κατάλληλο μέρος. Όλoι θα βοηθήσουμε να πάρεις τις σωστές αποφάσεις και να κάνεις τις κατάλληλες κινήσεις :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα φιλε μου και καλως ηρθες και απο εμενα στη μεγαλη μας παρεα!Οπως σου ειπαν και πιο πανω τα αλλα παιδια στο forum υπαρχουν πολλα και διαφορα θεματα που θα σε βοηθησουν.Οτι χρειαστεις το ρωτας χωρις φοβο και παθος!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...