Jump to content

απροβλεπτη εξελιξη


Recommended Posts

καλησπερα.στο 120 λιτρο ενιδρυο μου ειχα 1 γκαλαχερ και 2 κοκκινοματες.το προβλημα ξεκινησε οταν το γκαλαχερ αρχισε να μεγαλωνει.το ειχα αγορασει 10 εκατοστα και τωρα εχει ξεπερασει τα 30.και σαν να μην εφτανε αυτο,πριν 2 μερες βρηκα τους κοκκινοματες νεκρους.νομιζω μαντευετε τον δολοφονο.τι να κανω?το ψαρι μεγαλωνει και το ενιδρυο φανταζει ασχημο μονο με ενα γκαλαχερ μεσα.

Link to comment
Share on other sites

Λαθος εγραψες σαν τιτλο στο μηνυμα σου απροβλεπτη εξελιξη,γιατι μονο απροβλεπτη δεν ειναι η εξελιξη.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.στο 120 λιτρο ενιδρυο μου ειχα 1 γκαλαχερ και 2 κοκκινοματες.το προβλημα ξεκινησε οταν το γκαλαχερ αρχισε να μεγαλωνει.το ειχα αγορασει 10 εκατοστα και τωρα εχει ξεπερασει τα 30.και σαν να μην εφτανε αυτο,πριν 2 μερες βρηκα τους κοκκινοματες νεκρους.νομιζω μαντευετε τον δολοφονο.τι να κανω?το ψαρι μεγαλωνει και το ενιδρυο φανταζει ασχημο μονο με ενα γκαλαχερ μεσα.

Φιλε μου επειδη τα εχουμε πει 100 φορες.... και επιδη την ειχα πατησει και εγω ετσι και με 1 γκαλαχερ σε 550 λιτρα.. οχι 120...

Το ψαρι αυτο ξεπερναει σε μηκος το 1 - 1,5 μετρο.... δεν κανει για κανενα ενυδρειο ουτε 1000 ουτε 2000 ουτε τπτ... μονο για την λιμνη του....

δωστο πισω....

Link to comment
Share on other sites

Δωσε πισω τον Galagher..

Αν και παλυ μοιριζομαι Σατανας..

Αλλα θα περημενω..

πως να το δωσω πισω?να το παω στο μαγαζι που το πηρα?πιστεψτε με δεν υπαρχει περιπτωση να το δεχτουν.και τι εννοεις οτι μυριζεσαι σατανας?δεν σε πιανω....

Link to comment
Share on other sites

πως να το δωσω πισω?να το παω στο μαγαζι που το πηρα?πιστεψτε με δεν υπαρχει περιπτωση να το δεχτουν.και τι εννοεις οτι μυριζεσαι σατανας?δεν σε πιανω....

δωστο και χωρις χρηματα (τζαπα).... μην ανυσηχεις αυτοι θα σου κανουν τους δισκολους στην αρχη αλλα μονο για να το παρουν τζαπα... και θα το πασαρουν στο επομενο "θυμα" γιαυτους.... ετσι παει.... :angry2:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου επειδη τα εχουμε πει 100 φορες.... και επιδη την ειχα πατησει και εγω ετσι και με 1 γκαλαχερ σε 550 λιτρα.. οχι 120...

Το ψαρι αυτο ξεπερναει σε μηκος το 1 - 1,5 μετρο.... δεν κανει για κανενα ενυδρειο ουτε 1000 ουτε 2000 ουτε τπτ... μονο για την λιμνη του....

δωστο πισω....

δεν θα το δεχτουν,δεν μπορω να το δωσω σε κανεναν.αυτος που μου το πουλησε μου ειπε οτι δηθεν κανει για ενιδρυο πιστευω ξερετε πως ειναι αυτοι.εγω κανονικα ηθελα πιο μικρα ψαρια και αυτος μου ειπε οτι το γκαλαχερ θα ομορφυνει το ενιδρυο και θα φτασει το πολυ 30 ποντους.ο μονος τροπος να το ξεφορτωθω ειναι να το πεταξω στη λιμνη οπως ειπες αλλα σιγα μην το κανω..ποσα λεφτα το πληρωσα

Link to comment
Share on other sites

Εισαι ο ιδιος τυπος οπως χθες και προχθες...

dionisius tsa

Panagiotis Satanas

Τσαμπα χρονο χανεις σε λιγες ωρες παλι θα φας BΑΝ....

βασικα κοιτα,δεν ξερω ποιοι ειναι αυτοι αλλα δεν εχω ορεξη για τα χαζα που μου λες.συγγνωμη για τον τροπο μου αλλα εχω εκνευριστει γιατι απο τι καταλαβαινω με δουλεψε ψιλο γαζι ο αλλος με το ψαρι.τωρα πρεπει να φυγω,θα ξαναμπω αυριο το πρωι.ελπιζω να δω καποια καλη ιδεα.ευχαριστω προκαταβολικα

Link to comment
Share on other sites

βασικα κοιτα,δεν ξερω ποιοι ειναι αυτοι αλλα δεν εχω ορεξη για τα χαζα που μου λες.συγγνωμη για τον τροπο μου αλλα εχω εκνευριστει γιατι απο τι καταλαβαινω με δουλεψε ψιλο γαζι ο αλλος με το ψαρι.τωρα πρεπει να φυγω,θα ξαναμπω αυριο το πρωι.ελπιζω να δω καποια καλη ιδεα.ευχαριστω προκαταβολικα

Περιμενουμε και φωτο απο το ψαρι... αν θελεις βεβαια... :angry2:

Link to comment
Share on other sites

δωστο και χωρις χρηματα (τζαπα).... μην ανυσηχεις αυτοι θα σου κανουν τους δισκολους στην αρχη αλλα μονο για να το παρουν τζαπα... και θα το πασαρουν στο επομενο "θυμα" γιαυτους.... ετσι παει.... sad.gif

Αυτη ειναι η λυση που προτεινεις Sta8hs000? Να συνεχισουν να μας κοροιδευουν και να μας εκμεταλευονται? :angry2::rasp: Και θλιβομαι γιατι κανεις σαν να εχεις καταθεσει τα οπλα... Διορθωσε με αν δεν ειναι ετσι.

Link to comment
Share on other sites

δωστο και χωρις χρηματα (τζαπα).... μην ανυσηχεις αυτοι θα σου κανουν τους δισκολους στην αρχη αλλα μονο για να το παρουν τζαπα... και θα το πασαρουν στο επομενο "θυμα" γιαυτους.... ετσι παει.... sad.gif

Αυτη ειναι η λυση που προτεινεις Sta8hs000? Να συνεχισουν να μας κοροιδευουν και να μας εκμεταλευονται? :angry2::rasp: Και θλιβομαι γιατι κανεις σαν να εχεις καταθεσει τα οπλα... Διορθωσε με αν δεν ειναι ετσι.

Εγω??? Φυσικα... αφου η χωρα μας εχει επιτρεψει την εισαγωγη τους.... δεν μπορεις να κανεις τπτ...

Σημερα πηγα σε ενα μαγαζακι γειτονιας (πετσοπ) και ειδα σε 150 λιτρα περιπου μια Αρουανα (silver arwana) 70 ποντους... ντροπης πραγματα....

αλλα ετσι ειναι στον βομο του χρηματος θυσιαζοντε ολα... μιλαω εγω που την πατησα ασχημα οπως εχω πει... με γκαλαχερ που και καλα συμβιβαζετε στο ενυδρειο και δεν μεγαλωνει αλλο... Ελεος....

τελος παντων... αυτα...

Στο θεμα μας... Περιμενουμε φωτο απο τον φιλο μας απο το ενυδρειο και το ψαρι του.... :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Τελοσπαντων. Δεν συμφωνω με αυτα που λες αλλα το σταματαω εδω για να μην καταστρεψω το θεμα του φιλου μας.

Offtopic

για να μη χαλαμε το θεμα του φιλου οπως ειπες μπορεις να ανοιξεις νεο θεμα στο cafe και να πεις την γνωμη σου..

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν ο φίλος είναι ο ίδιος τύπος με το ban, αλλά περιττό να σας πω ότι ακόμη γελάω με τα σχόλια σας στα άλλα 2 θέματα.

:angry2:

Link to comment
Share on other sites

προσπαθησα να το πουλησω στον πετσοπα αλλα δεν το παιρνει πισω,ουτε αποζημιωση δεν μου δινει.τωρα τα περιθωρια στενευουν,γιατι δεν θα το χαρισω ετσι απλα ποσα λεφτα το πληρωσα.μου μπαινουν τρελες ιδεες στο μυαλο.δεν μου λετε?τα γκαλαχερ τρωγονται?γιατι σκεφτομαι να το τηγανισω

Link to comment
Share on other sites

.δεν μου λετε?τα γκαλαχερ τρωγονται?γιατι σκεφτομαι να το τηγανισω

να το τηγανισεις?

θα αστιευεσαι....

σχαρα, χωρις σκεψη.

Link to comment
Share on other sites

να το τηγανισεις?

θα αστιευεσαι....

σχαρα, χωρις σκεψη.

οκ.θα δανειστω μια απο τον γειτονα μου.να σας πω αν ηταν νοστιμο?

Link to comment
Share on other sites

να το τηγανισεις?

θα αστιευεσαι....

σχαρα, χωρις σκεψη.

:rasp:

Δεν αξιζει να το χαραμισεις στο τηγανι :angry2:

Στα καρβουνα θα το ευχαριστηθεις καλυτερα :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...