Jump to content

Μια ερωτηση παιδια...??


aquamike

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους θα ηθελα να κανω μια ερωτηση,οπως εχω ηδη προαναφερει σε αλλα ποστ εχω ενα 30αρι ενυδρειο που θα βαλω μεσα φυτα και red chery και θα το κανω γεννηστρα για τα γκαπι.

Η ερωτηση μου ειναι η εξης το ενυδρειο δεν εχει φως εχει χωρο για να μπει μια φθοριου ξερετε στο καπακι βεβαια μικρη αλλα το θεμα ειναι δεν εχω ουτε μηχανισμο που μπενει η λαμπα γιατι μου το χαρισαν τι θα μπορουσα να κανω???

Σας ευχαριστω !!!

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει για ενυδρειο ποσο εχει περιπου βασικα ειναι πολυ μικρο υπαρχει για ενυδρειακι 30l τοσο μικρη και την θελω και για τα φυτα

Link to comment
Share on other sites

Ή μια δί-πινη pl 4000 κέλβιν ή 6000 κέλβιν που είναι μικρότερη, απλά εκεί θες ή έτοιμο φωτιστικό γύρω στα 15 ευρώ ή αν κατέεις από ηλεκτρολογικά βρίσκεις τα υλικά και το κάνεις μόνος σου.

Link to comment
Share on other sites

Ή μια δί-πινη pl 4000 κέλβιν ή 6000 κέλβιν που είναι μικρότερη, απλά εκεί θες ή έτοιμο φωτιστικό γύρω στα 15 ευρώ ή αν κατέεις από ηλεκτρολογικά βρίσκεις τα υλικά και το κάνεις μόνος σου.

αυτη βοηθαει καθολου τα φυτα και οταν λες ετοιμο φωτιστικο ???

Link to comment
Share on other sites

αυτη βοηθαει καθολου τα φυτα και οταν λες ετοιμο φωτιστικο ???

ειναι ευκολο να την φτιαξω ξερετε την διαδικασια μηπως??

Link to comment
Share on other sites

κανενας??????

Link to comment
Share on other sites

τι να πουμε?

ξερουμε πως ειναι το ενυδρειο, τι χωρος υπαρχει ή αν εχεις τις γνωσεις να το φτιαξεις κλπ?

Έγινε επεξεργασία - delta66
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...