Jump to content

Green Terror με τι ?


giapanos

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους . Ετοιμάζω το καινούργιο μου ενυδρείο 300lt και σκέφτομαι να βάλω green terror . Oποιος γνωρίζει ας μου πει πόσα ψάρια θα είναι καλά για τα lt μου ( και αναλογία αρσενικών - θηλικών ) και αν μπορώ να βάλω και κάποιο άλλο είδος μαζί τους (π.χ. texas ) . Ευχαριστώ προκαταβολικά :)

Link to comment
Share on other sites

καλο ειναι αν βαλεις green terror μιας κ ειναι πολυ επιθετικο να προσθεσεις μαζι και τα ψαρια που θελεις ακομη γιατι αν τα προσθεσεις αργοτερα ισως να εχεις προβλημα επιθετικοτιτας k απολιες.καλη παρεα για το συγκεκριμενο ψαρι ειναι ιδιου περιπου μεγεθους ψαρια οπως severum oscar k blood parrot.ενα αρσενικο με δυο θηλ. ειναι οτι πρεπει πιστευω.

ολα τα παραπανω απο προσοπικη εμπειρια καλη επιτυχια κ βαλε κ καμια photo.

Link to comment
Share on other sites

καλο ειναι αν βαλεις green terror μιας κ ειναι πολυ επιθετικο να προσθεσεις μαζι και τα ψαρια που θελεις ακομη γιατι αν τα προσθεσεις αργοτερα ισως να εχεις προβλημα επιθετικοτιτας k απολιες.καλη παρεα για το συγκεκριμενο ψαρι ειναι ιδιου περιπου μεγεθους ψαρια οπως severum oscar k blood parrot.ενα αρσενικο με δυο θηλ. ειναι οτι πρεπει πιστευω.

ολα τα παραπανω απο προσοπικη εμπειρια καλη επιτυχια κ βαλε κ καμια photo.

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?s=...st&p=260566

Link to comment
Share on other sites

τι ενοεις εχεις αντερα? γιατι δεν το καταλαβα

Το έχεις αντερα ειναι στην υπογραφη του...... δεν το ειπε για σενα ουτε για το συγκεκριμενο ποστ....

Απο κει και περα τη γενικη του ερμηνια, θα μας τη δωσει σιγουρα, αφου κι εγω δεν ειμαι σιγουρος τι θελει να πει ο Σπυρος.... :)

Link to comment
Share on other sites

Το έχεις αντερα ειναι στην υπογραφη του...... δεν το ειπε για σενα ουτε για το συγκεκριμενο ποστ....

Απο κει και περα τη γενικη του ερμηνια, θα μας τη δωσει σιγουρα, αφου κι εγω δεν ειμαι σιγουρος τι θελει να πει ο Σπυρος.... :thumbup:

Ναι,τι να σημαινει αραγε;;;; :)

Link to comment
Share on other sites

γνωριζω οτι τα παπαγαλοψαρα ειναι εργαστηριακα προσωπικα δεν ειμαι εναντια στα παπαγαλοψαρα και εχω στο ενυδρειο μου κ ποτε δεν παρατηρησα προβλημα πλευσης η δυσκολια στο να τραφουν.ειμαι εναντια στο να τα κοβουν την ουρα ωστε να μιαζουν με καρδια η να τα κανουν tatoo κ αλλες τετοιες βλακιες κ να τα βασανιζουν.αλλα και σε ποια ψαρια πλεον γλυκου νερου δεν εχει μπει χερι ανθρωπου στα εκτροφια με ορμονες κ αλλα φαρμακα ακομη κ εκφυλισμο μιας κ ολλα προερχονται απο εκει κ μονο ενα 5% απο το φυσικο περιβαλον πιασμενα οποτε τι κανουμε δεν αγοραζουμε ψαρια πλεον με την δικαιολογια οτι εχει βαλει χερι ανθρωπος?

Link to comment
Share on other sites

γνωριζω οτι τα παπαγαλοψαρα ειναι εργαστηριακα προσωπικα .....
Ωραια.

Με το λινκ το εμαθαν κι αλλοι, μπορουν τωρα να κανουν τις επιλογες τους.

Link to comment
Share on other sites

Ωραια.

Με το λινκ το εμαθαν κι αλλοι, μπορουν τωρα να κανουν τις επιλογες τους.

Σωστα επιλογη του καθενος κ οχι ο κανονας

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

file gia sou,ego exo idi ena enidrio 300lt me green terror.......theloun ton xoro tous,mexri 8-10 psaria mporis na valis :(

Link to comment
Share on other sites

kai jaguar k oskar mporis na valis.........

Link to comment
Share on other sites

mod note:

Σε παρακαλω να γραφεις στα ελληνικα.

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=24122

Ολα τα επομενα μυνηματα σου σε greeklish θα διαγραφονται αμέσως...

Link to comment
Share on other sites

severum σαν τα ψάρια που έχω post-14047-1254308257_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

severum σαν τα ψάρια που έχω post-14047-1254308257_thumb.jpg

φιλε αυτο αν δεν κανω λαθος λογω photo δεν ειναι severum αλλα pink convict.

Link to comment
Share on other sites

φιλε αυτο αν δεν κανω λαθος λογω photo δεν ειναι severum αλλα pink convict.
λάθος φίλε μου αυτή είναι η ονομασία του ψαριού το έχω ψάξει απλός δεν είναι καθαρή η εικόνα :( Έγινε επεξεργασία - chris99
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ζητω 1000 συγνωμη.....λογο ευκολιας το εκανα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

file gia sou,ego exo idi ena enidrio 300lt me green terror.......theloun ton xoro tous,mexri 8-10 psaria mporis na valis :thumbup:

νομιζω ειναι πολλα 10ψαρια γι αυτο το ενυδρειο και για τετοιο ειδος

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...