Jump to content

Προσφορα Carrefour ενυδρειο 70Χ35Χ40 59 εβρω


Recommended Posts

Παιζει να μπορει κανενας να πεταχτει να μου παρει ενα..Και θα στειλω τα λευτα την δευτερα...

Πραγματικα αν μπορει καποιος θα μου εκανε μεγαλη χαρη μιας και ειναι αδυνατον αυριο να κατεβω αθηνα....

:(

Link to comment
Share on other sites

Οσο ρουφαει η βρομιες μενουν πανω στο σφουγκαρακι,οταν σταματησει ομως αφου δεν εχει ενα κουτι να ειναι μεσα τα σφουγγαρια με το που σταματαει η αντλια φευγουν ολες οι βρομιες στο νερο!Στα αλλα φιλτρα δεν γινεται αυτο γιατι εχουν κουτι και οι βρομιες θα μενουν εκει!Λεω κατι λαθος?Το φιλτρο ειναι σε μια φοτο στην προηγουμενη σελιδα,ειναι ολοκληρο το φιλτρο στην φοτο η μονο τα υλικα?

Link to comment
Share on other sites

Το φιλτρο ειναι σε μια φοτο στην προηγουμενη σελιδα,ειναι ολοκληρο το φιλτρο στην φοτο η μονο τα υλικα?

Εχει και κατι αλλα μικρα σωληνακια..

Αλλα ετσι θα ειναι το φιλτρο δεν αλλαζει οπτικα.

Link to comment
Share on other sites

Οσο ρουφαει η βρομιες μενουν πανω στο σφουγκαρακι,οταν σταματησει ομως αφου δεν εχει ενα κουτι να ειναι μεσα τα σφουγγαρια με το που σταματαει η αντλια φευγουν ολες οι βρομιες στο νερο!Στα αλλα φιλτρα δεν γινεται αυτο γιατι εχουν κουτι και οι βρομιες θα μενουν εκει!Λεω κατι λαθος?Το φιλτρο ειναι σε μια φοτο στην προηγουμενη σελιδα,ειναι ολοκληρο το φιλτρο στην φοτο η μονο τα υλικα?

δεν θα βγουν εξω αμ σταματησει το φιλτρο , αμα σταματησει καιτ ο ξαναξεκινησει τοτε ναι

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη που επαναλαμβανομαι αλλα λογου του οτι η προσφορα ισχυει μεχρι αυριο...

Οποιος εχει την ανεση και μπορει να με βοηθησει ας μου στειλει καποια διευθηνση ωστε την δευτερα(που θα ειναι ανοιχτα τα ταχυδρομια)να του στειλω τα λεφτα...

Ξερω πως ειναι σχεδον αδυνατον αλλα εστω και ενας να μπορει θα με βοηθουσε απιστευτα..

Υ.Γ Αν καποιος μπορει και μου στειλει Π.Μ,δεν θα μπορω να απαντησω μεχρι και αυριο το μεσημερι στις 12..Στην περιπτωση που μπορει καποιος να το παρει και μου εχει στειλει ΠΜ και δεν απαντησω εγκαιρα.Ας με παρει τηλεφωνο στο 6978736817(ξερω πως δεν πρεπει να δινουμε τα τηλεφωνα μας χυμα αλλα αυτο το νουμερο θα ισχυει μονο για αυριο οποτε δεν υπαρχει προβλημα.)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το είδα από κοντά στα carrefoure στο Πασαλιμάνι (10 κομμάτια περίπου στοκ), δε μου γέμισε το μάτι. Το "φίλτρο", όπως βλέπετε και στη φωτό του Βάγκου, είναι ένας κυκλοφορητής με προφίλτρο σφουγγαριού στην είσοδο. Μία μέρα που θα "μπουκώσει" και θα ξεπλυθεί, όσο προσεκτικά και αν γίνει αυτό, θα χαθεί η όποια βιολογία. Το δε καπάκι, πέρα από το ανοιγματάκι για τάισμα, πρέπει να αφαιρεθεί ολόκληρο για οποιαδήποτε άλλη σοβαρή εργασία, π.χ. κλάδεμα. Που τι να κλαδέψεις δηλαδή με 22 βατ αγνώστων λοιπών στοιχείων φωτιστικά; Για το θερμοστάτη, δεν μπορώ να κρίνω. Προσωπικά, αν είχε 40 ευρω, μπορεί και να το έπαιρνα (και θα έχωνα άλλα 40 να γίνει κούκλα)...Αλλά 59 για μία γυάλα με θερμοστάτη; Νομίζω ότι κυκλοφορούν αγγελίες που αξίζουν περισσότερο.

Κωστή, δε νομίζω ότι αξίζει τον κόπο...Ειλικρινά άμα δεν είχα γεμάτο πρόγραμμα αύριο θα πήγαινα να στο έπαιρνα, αλλά πολύ φοβάμαι μια μέρα θα με έβριζες

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Μια ερώτηση το φίλτρο είναι ευκολο να το ξεκολλησεις? Ημουν έτοιμος να πάρω ένα ενυδρειο σε αυτές ακριβώς τις διαστάσεις! Αλλα το θέλω χωρίς φίλτρο γιατί θα φτιάξω sump! Αν μπορώ να το αφαιρέσω είναι μία πολυ καλή λύση για μένα! :(

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Μια ερώτηση το φίλτρο είναι ευκολο να το ξεκολλησεις? Ημουν έτοιμος να πάρω ένα ενυδρειο σε αυτές ακριβώς τις διαστάσεις! Αλλα το θέλω χωρίς φίλτρο γιατί θα φτιάξω sump! Αν μπορώ να το αφαιρέσω είναι μία πολυ καλή λύση για μένα! :thumbup:

Το φίλτρο που φαίνεται στη φωτό της δημοσίευσης #7 δεν είναι της μάνας του, αλλά του...πατέρα του (Vag0s) :)

Το "φίλτρο" που παίρνεις με το ενυδρείο είναι αυτό της δημοσίευσης #20, αφαιρείται πολύ εύκολα, αν ξέρεις να ξεκολλάς βεντούζες :( , άσε που πρέπει να βρίσκεται χύμα στη συσκευασία.

Link to comment
Share on other sites

Το φίλτρο που φαίνεται στη φωτό της δημοσίευσης #7 δεν είναι της μάνας του, αλλά του...πατέρα του (Vag0s) :)

Το "φίλτρο" που παίρνεις με το ενυδρείο είναι αυτό της δημοσίευσης #20, αφαιρείται πολύ εύκολα, αν ξέρεις να ξεκολλάς βεντούζες :( , άσε που πρέπει να βρίσκεται χύμα στη συσκευασία.

:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Λετε πως δεν αξιζει..??

Εγω Βασικα μονο την γυαλα ηθελα....

Τεσπα επειδη δεν νομιζω να μπορει και κανενας ακυρο...

Δεν το ειδα νωριτερα, αλλιως θα σου το επαιρνα!!!

Σημερα πήγα.... αλλα εχει δικιο ο Βαγγελης, μια ματια στις αγγελιες..... θα δεις πολυ καλυτερα πραγματα!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν το ειδα νωριτερα, αλλιως θα σου το επαιρνα!!!

Σημερα πήγα.... αλλα εχει δικιο ο Βαγγελης, μια ματια στις αγγελιες..... θα δεις πολυ καλυτερα πραγματα!!!

Οκ δεν υπαρχει προβλημα Νικο....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...