Jump to content

προσθήκη ψαριών


Recommended Posts

Εχω ενα ενυδρειο 60 λίτρων με 2 αγγελόψαρα,1silver shark και ένα μικροσκοπικό γατόψαρο.Σήμερα έβαλα μέσα και 1 δολαριο μαζι και 1 μικρο αστακό.Στο πετ που τα πήρα μου είπαν οτι όλα θα ταίριαζαν μεταξύ τους αι θα ήταν εντάξει.Το δολάριο όμως το βλέπω πολυ νωθρό,κινείται ελάχιστα :thumbup: Ακόμη φοβαμαι μήπως ο αστακός χτυπείσει κάποιο από τα ψάρια και ειδικά το γατόψαρο ποι είναι μικρο ΗELP

Link to comment
Share on other sites

καλως ορισες στην παρεα μας.

Δυστυχως ΚΑΝΕΝΑ απο τα ψαρια σου δεν ειναι καταλληλο για 60λιτρο ενυδρειο.

Στρωσιμο στο ενυδρειο εχεις κανει?

Link to comment
Share on other sites

χωρις να θελω να σε υποτιμησω, απο το δασκαλο-μαγαζατορα που εχεις, πολυ φοβαμαι οτι ουτε στρωμενο ειναι. πως ξερεις οτι ειναι στρωμενο?

τα ψαρια σου εκτος απο το οτι δεν ταιριαζουν ειναι, οπως αναφερθηκε, για μεγαλυτερα ενυδρεια.

Link to comment
Share on other sites

το ενυδρείο πριν βάλω το δολαριο και τον αστακο το ειχα με τα άλλα ψάρια για πολύ καιρο και το νερό που είχα δώσει μου είπαν οτι ηταν εντάξει στις μετρήσεις

Link to comment
Share on other sites

Τον αστακό γιατι τον εβαλες??

Εκος απο τα ψαρια που ειναι πολλα κλπ... ο αστακος δε θα αφησει ουτε μια ελπιδα ζωης στα καημενα....

Μπορεις να ανεβασεις φωτο??

Παντως οτι τον πλησιαζει και νομιζει οτι τον απειλει... θα το χτυπαει!!! Τωρα που ειναι και νεος και στρεσαρισμενος... θα του φταινε τα παντα!!! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...