Jump to content

τροπικα


Recommended Posts

παιδια ενας φιλος μου εχει ενα ενιδριο με gappy neon moli plati rodokefalous ενα χορεφτι aple snaile και arlekinous.

Tη βα8μουσ πρεπει να εχει το νερο στο ενιδριοτου εγω απο οτι ξερω 8ελει γιρο στουσ 30 με 35 ιμε σοστος.

μποριτε να μου πιτε?? :blush:

Link to comment
Share on other sites

Στους 35 βαθμούς δεν έχεις ενυδρείο.... έχεις σούπα. :blush:

Έγινε επεξεργασία - tsoum
Link to comment
Share on other sites

παιδια ενας φιλος μου εχει ενα ενιδριο με gappy neon moli plati rodokefalous ενα χορεφτι aple snaile και arlekinous.

Tη βα8μουσ πρεπει να εχει το νερο στο ενιδριοτου εγω απο οτι ξερω 8ελει γιρο στουσ 30 με 35 ιμε σοστος.

μποριτε να μου πιτε?? :P

1. Τα ψαρια που εχει ο φιλος σου ειναι ασυμβατα μεταξυ τους. Χονδρικα μπορεις να το δεις απο τα χρωματα που εβαλα. Ο χορευτης .... μου ειναι αγνωστος ... επισης .... τους ροδοστομους νομιζω τους βαφτησες ροδοκεφαλους.

2. Λαθος ..... . μεσος ορος θερμοκρασια 25-26 βαθμων, αλλα το αποφασιζεις αναλογα με τα ειδη που φιλοξενεις.-

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για; τισ πλιροφοριεσ 8α του το πς και εφτιχοσ π δν με ακοθσε και εβαλε τον 8ερμοστατι στο29 με 30

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για τις πλιροφοριες 8α του το πω και εφτιχος π δν με ακουσε και εβαλε τον 8ερμοστατι στο29 με 30

Link to comment
Share on other sites

ααα οσο για τοθς ροδοκεφαλοθσ λα8οσ αφιριμαδασ ροδοστομοι ι8ελα να πω

αλλα κ παλλι ευχαριστο

Link to comment
Share on other sites

Η θερμοκρασια ειναι το ενα θεμα ... το αλλο ειναι οι συνθηκες του νερου .... ειμαι σιγουρος οτι σε λιγο καιρο θα γραφεις στις ασθενειες αν συνεχισουν να βρισκονται εκει μεσα αυτα που εκανα με κοκκινα γραμματα. :ninja: Φανταζομαι οτι ... μετρησεις νερου .... δεν θα ξερει τι ειναι ... σωστα; :P

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...