Jump to content

Cayman 110 Πρόβλημα


Recommended Posts

Παιδιά καλησπέρα,βρήκα ένα ενυδρείο cayman 110 με τη βάση του σε πάρα πολύ χαμηλή τιμή λόγω του ότι έχει ένα ηλετρικό πρόβλημα...Να εξηγήσω..Απο ότι μου είπε στο πετ,επειδή λεει όλα καταλήγουν σε μια μπρίζα,κάτι να έχει πρόβλημα έχουν όλα ας πούμε..Εμένα προσωπικά δε με νοιάζει ούτε φίλτρο ούτε θερμοστάτης,μόνο το σύστημα φωτισμού του με ενδιαφέρει..Ήθελα να ρωτήσω,επειδή διάβασα κάπου ότι δεν είναι εύκολο να κάνεις πατέντες σε αυτό το καπάκι,αν για παράδειγμα έχουν πρόβλημα τα φώτα,να ανοίξω να τα αλλάξω και να βάλω εξωτερικούς διακόπτες,άν έχει κάποιος αυτο το ενυδρείο η άν ξέρει να μου πει αν είναι εφικτό..ΣΥγκεκριμένα δεν έλεγε ποιο cayman είναι,απλά μέτρησα 110 πόντους και απο έξω είχε ένα αυτοκόλλητο στο τζάμι κολλημένο που έλεγε Plus+

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα,βρήκα ένα ενυδρείο cayman 110 με τη βάση του σε πάρα πολύ χαμηλή τιμή λόγω του ότι έχει ένα ηλετρικό πρόβλημα...Να εξηγήσω..Απο ότι μου είπε στο πετ,επειδή λεει όλα καταλήγουν σε μια μπρίζα,κάτι να έχει πρόβλημα έχουν όλα ας πούμε..Εμένα προσωπικά δε με νοιάζει ούτε φίλτρο ούτε θερμοστάτης,μόνο το σύστημα φωτισμού του με ενδιαφέρει..Ήθελα να ρωτήσω,επειδή διάβασα κάπου ότι δεν είναι εύκολο να κάνεις πατέντες σε αυτό το καπάκι,αν για παράδειγμα έχουν πρόβλημα τα φώτα,να ανοίξω να τα αλλάξω και να βάλω εξωτερικούς διακόπτες,άν έχει κάποιος αυτο το ενυδρείο η άν ξέρει να μου πει αν είναι εφικτό..ΣΥγκεκριμένα δεν έλεγε ποιο cayman είναι,απλά μέτρησα 110 πόντους και απο έξω είχε ένα αυτοκόλλητο στο τζάμι κολλημένο που έλεγε Plus+

και εγω τετοιο ενυδρειο εχω ειναι καλο.αφου το βρεικες σε καλη τιμη παρτο.τα ηλεκτρικα μπορεις να τα φτιαξεις.εχει κατει βιδες που αν τις βγαλεις τα βλεπεις ολα
Link to comment
Share on other sites

Παπάδες κάνεις με τα Cayman. Αν όντως είναι σε πολύ καλή τιμή πάρτο ασυζητητί. Αν έχεις οποιοδήποτε πρόβλημα μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί μου. Έχω 3 Cayman και όλα έχουν πατέντες!

Παράδειγμα:

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=18975

:excl:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...