Jump to content

Αγορά ενυδρείου


Recommended Posts

Αγαπητοί φίλοι,

Αρχικά καλώς σας βρήκα. Εδώ και μερικές εβδομάδες ένας φίλους που ασχολέιται αρκετά χρόνια με ενυδρεία με "έψησε" στην ιδέα και είμαι έτοιμος να προχωρήσω σε αγορά. Το μοναδικό πρόβλημα που αντιμετωπίζω (δεν ξέρω αν είναι θέμα περιόδου) είναι πως δεν μπορώ να βρω κάτι οικονομικό για τα πρώτα μου βήματα.

Εντόπισα σε μία μεγάλη αλυσίδα ένα ενυδρείο 1 μέτρου, 200 λίτρα χωρητικότητα μαζί με τη βάση του (έπιπλο) στα €239, αλλά δεν υπάρχει διαθέσιμο και θα πρέπει να περιμένω (δεν υπάρχει χειρότερο πράγμα, ελπίζω να καταλαβαίνετε όλοι :P).

Το ζήτημα είναι ότι όπου και να έχω ψάξει, δεν υπάρχει ένα προϊόν σε αυτή την κατηγορία και με αυτά τα λεφτά για να ξεκινήσει κάποιος. Όλα όσα βρίσκω μου λένε για πάνω από 400 ευρώ. Μπορεί να μου συστήσει κάποιος ένα καλό κατάστημα που να ξέρει ότι έχει στοκ και δε θα χρειαστεί να περιμένω τόσες ημέρες;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων,

Παύλος

Link to comment
Share on other sites

300 ευρο βρηκα σημερα ριο 120 αρι με το επιπλο μαζι για κατι ποιο φτηνο δεν εχω δει , αλλα υπαρχουν πολλεσ αγγελιες με ωραια και καλα ενυδρεια και πολλα αξεσουαρ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλώς όρισες στην παρέα...

εδώ http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showforum=102 μπορείς να έρθεις σε επαφή με πολλά μαγαζιά και να κάνεις τις ερωτήσεις που θέλεις

Καλή συνέχεια και καλή χρονιά... :P

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλώς όρισες στην παρέα...

εδώ http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showforum=102 μπορείς να έρθεις σε επαφή με πολλά μαγαζιά και να κάνεις τις ερωτήσεις που θέλεις

Καλή συνέχεια και καλή χρονιά... :P

Ευχαριστώ πολύ Κώστα,

Θα το ψάξω και ελπίζω να βρω άκρη! :lmao:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...