Jump to content

Recommended Posts

καλημερα!μπορουμε να βαλουμε στο ενυδρειο(γλυκου) ριζες που ξεβραζει η θαλλασα μετα απο βρασιμο κτλπ!

Link to comment
Share on other sites

Εάν έχεις ενθουσιαστή τόσο πολύ με αυτές τις ρίζες μπορείς να τις βάλεις με τις μεθόδους που περιγράψει αλλά θα σε περιορίσει στη ποικιλία των ψαριών που θα μπορείς να βάλεις .

Εγώ θα σου έλεγα όχι .

Πρόσεξε το τρόπο που θα τις στηρίξεις στο βυθό .

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

(αλλά θα σε περιορίσει στη ποικιλία των ψαριών που θα μπορείς να βάλεις )

τι εννοεις με αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορείς π.χ. να βάλεις δίσκους μέσα στο ενυδρείο .

Πάντα θα υπάρχει μια αμφιβολία από τι ξύλο είναι και εάν εξακολουθεί να βγάζει από μέσα του διάφορα .

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορείς π.χ. να βάλεις δίσκους μέσα στο ενυδρείο .

Πάντα θα υπάρχει μια αμφιβολία από τι ξύλο είναι και εάν εξακολουθεί να βγάζει από μέσα του διάφορα .

23062[/snapback]

ενταξει καταλαβα τι ηθελες να πεις!οσο για τους δισκους δεν εχο σκοπο να βαλω τετοια ψαρια στο ενυδρειο μου!στοχος ειναι να βρω 2-3 ριζες μεγαλες να βαλω στο ενυδρειο για τα ραμιρεζι που εχο σκοπο να βαλω μεσα!αλλα απο τι μου λες καταλαβαινω δεν αξιζει το ρισκο!

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσες να αγοράσεις από κατάστημα μερικές ρίζες και να μην έχεις τέτοιου είδους ρίσκα να πάρεις

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσες να αγοράσεις από κατάστημα μερικές ρίζες και να μην έχεις τέτοιου είδους ρίσκα να πάρεις

23067[/snapback]

ναι αγγελικη αυτο θα κανω! δεν θελω να κανω κατι που θα ταλαιπωρησει τα μελλοντικα μου ραμιρεζι!απλα ρωτησα γιατι θα μου ηταν πολλη ευκολο να βρω τετοιες ριζες(που ξεβραζει η θαλλασα)

Link to comment
Share on other sites

ναι αγγελικη αυτο θα κανω! δεν θελω να κανω κατι που θα ταλαιπωρησει τα μελλοντικα μου ραμιρεζι!απλα ρωτησα γιατι θα μου ηταν πολλη ευκολο να βρω τετοιες ριζες(που ξεβραζει η θαλλασα)

23115[/snapback]

Από πού μπορείς να βρείς τέτοιες ρίζες; Θα με ενδιέφεραν για το υφάλμυρο ενυδρείο μου.

Link to comment
Share on other sites

Από πού μπορείς να βρείς τέτοιες ρίζες; Θα με ενδιέφεραν για το υφάλμυρο ενυδρείο μου

αν κοιταξεις την φοτο στο προφιλ μου θα καταλαβεις!οσο για εσενα αν εχεις προσβαση σε καποια ερημικη παραλια μπορεις να αρχισεις να ψαχνεις! καλυτερες πιθανοτητες εχεις να βρεις μετα απο μια μεγαλη κακοκαιρια!

Link to comment
Share on other sites

Από πού μπορείς να βρείς τέτοιες ρίζες; Θα με ενδιέφεραν για το υφάλμυρο ενυδρείο μου

αν κοιταξεις την φοτο στο προφιλ μου θα καταλαβεις!οσο για εσενα αν εχεις προσβαση σε καποια ερημικη παραλια μπορεις να αρχισεις να ψαχνεις! καλυτερες πιθανοτητες εχεις να βρεις μετα απο μια μεγαλη κακοκαιρια!

23677[/snapback]

Η φώτο στο προφίλ σου είναι πολύ μικρή για να καταλάβω από που είναι.. :thumbup:

Ερημικές παραλίες υπάρχουν κοντά μου - με τόση βρομιά που έχουν που να πατήσει άνθρωπος. :o

Δύσκολο να μαζέψω ξύλα απο εκεί δηλαδή!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...