Jump to content

Αναγνωριση ειδους και αντιπαθεια!


Recommended Posts

στην εικονα το νεο αποκτηθεν ειδος και μαλλον ασυμβατοτητα με το γκουραμι. στην αρχη δεν τα πειραζε τωρα δεν τα αφηνει σε ησυχια.υπαρχει περιπτωση να αλλαξει η κατασταση η διαλεγω ενα απο τα δυο;ευχαριστω

http://www.aquazone.gr/index.php?ind=fishp...iew&iden=16

post-17666-1265402957_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

πως θα μπορουσε να βρεθει; εγω το πηρα ;)
Κανε κλικ πανω στο αριστερο μπανερακι της υπογραφης μου.

Για να κανεις αυτο που λεει, πρεπει να ξερεις ηδη πως το λενε :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

να φτιαξω και εγω ενα μπανερακι να λεω..."αρχαριος και δεν ψωνιζω απο σωστο πετ σοπ".

τελικα υπαρχει ασυμβατοτητα;ναι...διαλεγω ποιο να κραητσω επιστρεφω το αλλο;υπαρχει προβλημα με αυτο το ειδος θελει καποια ιδιαιτερη μεταχειριση; ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

θα μπορουσε καποιος να μου απαντησει επι της ουσιας του ερωτηματος μου και οχι να μου υπενθυμιζει απλα το ποσο αρχαριος και ασχετος μπορει να ειμαι?ευχαριστω με εκτιμηση

Link to comment
Share on other sites

Παρεξηγησες.

Στηριζομενος σε αυτην σου τη δηλωση σου......

καλως σας βρηκα παιδια!!!γνωριζω οτι το ενυδρειο μου εχει πολλα λαθακια αλλα τουλαχιστον εξασφαλιζω την καλυτερη δυνατη διαβιωση των ψαριων. βασικα ειμαι πολυ αρχαριος με μονο τις πολυ βασικες γνωσεις. αν εφτιαχνα παλι το ενυδρειο απο την αρχη θα το εκανα εντελως διαφορετικα τωρα που εχω μαθει καποια πραγματα. ωστοσο δεν μου αρεσουν αυστηρα οι κανονες για το πως να φτιαξει ενας το ενυδρειο, μονο εκεινοι βεβαια που ειναι απαραιτητοι για την υγεια και την κατασταση των ψαριων!εχω πολλα να μαθω αλλα θα το κανω παντα με αποψη!
......εκανα μια προταση για να εχεις τη βαση που θα σε οδηγησει στο ζητουμενο σου δλδ την "την υγεια και την κατασταση των ψαριων".

Αν δεν ξερεις ποιο ψαρι αγοραζεις για το ενυδρειο σου πως θα εξασφαλισεις την υγεια του και την υγεια των υπολοιπων ψαριων του ενυδρειου.

Ξανασκεψου το και επισης ξαναδιαβασε τις συμβουλες που σου δινουν στο πρωτο σου θεμα http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=36461

Δεν χρειαζεται να φτιαξεις κανενα μπανερακι.

Απλα ζητα στο φορουμ την γνωμη καποιου πιο εμπειρου για την κινηση που θα κανεις ΠΡΙΝ την κανεις. Ιδιως για αγορα ζωντανου, :hysterical:

Τωρα απλα θα περιμενεις μηπως προλαβει κανεις που ξερει να σε βοηθησει μετα την αγορα.

after-sales service ;)

Έγινε επεξεργασία - delta66
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...