Jump to content

Υπολογισμός κατανάλωσης ηλεκτρικού ρεύματος


Recommended Posts

Αφού κατεβάσετε το αρχείο, κάντε την απαραίτητη ενημέρωση στη χρέωση της κιλοβατώρας του λογαριασμού σας και ενημερώστε και το ΦΠΑ καθώς το αρχείο έχει 9% ενώ ο φόρος είναι 13%

για να μάθετε τη σωστή χρέωση της κιλοβατώρας, διότι αυτή χρεώνεται σύμφωνα με την κατανάλωση του τελευταίου 4μήνου του λογαριασμού σας, κάντε ένα τηλέφωνο στο 11770 και ρωτήστε

Link to comment
Share on other sites

Ξέχασα να αναφέρω ότι το αρχειάκι του φίλου DimitriG είναι πάρα μα πάρα πολύ χρήσιμο!! :bigemo_harabe_net-65:

Υ.Γ. εγώ με 9,94€ τη βγάζω το μήνα με τα 2 ενυδρεία μου (125L + 16L)

Έγινε επεξεργασία - nospanos
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ενημερωτικό το θέμα, να 'σαι καλά

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Αφού κατεβάσετε το αρχείο, κάντε την απαραίτητη ενημέρωση στη χρέωση της κιλοβατώρας του λογαριασμού σας και ενημερώστε και το ΦΠΑ καθώς το αρχείο έχει 9% ενώ ο φόρος είναι 13%

για να μάθετε τη σωστή χρέωση της κιλοβατώρας, διότι αυτή χρεώνεται σύμφωνα με την κατανάλωση του τελευταίου 4μήνου του λογαριασμού σας, κάντε ένα τηλέφωνο στο 11770 και ρωτήστε

ευτυχως που το πες :bigemo_harabe_net-64:

8.5 ευρω το μηνα μου βγαλε B)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γεια και απο εμενα.Μηπως ξεχασαμε κατι στους υπολογισμους μας...?Το νυχτερινο ρευμα....Ποσο καταναλωνεις στο νυχτερινο για οποιον το εχει?Με το υπολογισμο και του νυχτερινου ρευματος θα μπορουσε να εξελιξει ο φιλος μας και το exelaki για πιο σωστα αποτελεσματα....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...